چاپ کاور محافظ راننده+ویژگی و کاربرد آن

چاپ کاور محافظ راننده 

چاپ کاور محافظ راننده محصولی کاربردی برای استفاده انواع خودروها می باشد. این کاور از جنس سلفون شفاف و با کیفیت تولید شده است که ابتدایی ترین وجه تفاوت آن با دیگر نمونه های مشابه را می توان نصب آسان و همین طور قابلیت شست و شو با استفاده از ماشین لباسشویی نام برد. این کاور طوری طراحی شده است که به راحتی قابلیت نصب و جداسازی در کمتر از یک دقیقه را دارد. به طوری که به طور کامل توسط چسب نر و مادگی به سقف خودرو متصل میشود و از ورود آلودگی جلوگیری می کند.

چسب های نر و مادگی فقط در قسمت بالای محصول که به سقف متصل می شود وجود دارند. روی دیواره کاور هم بندهای کشی طراحی شده است تا بتوان آن را از پشت صندلی راننده به ستون کمربند متصل کرد. روی دیواره جداکننده کاور راننده با سرنشین دریچه ای برای دریافت پول طراحی شده است که کاور را برای رانندگان تاکسی هم قابل استفاده کرده است.

کاربرد شیلد محافظ راننده

در این روز های کرونایی یکی از عامل های مهم در انتقال ویروس کرونا تاکسی ها هستند، برای جلوگیری از مبتلا شدن راننده به ویروس و یا برعکس کاور محافظ راننده و ماسک تبلیغاتی ایده بسیار خوبی است که این کاور یا شیلد محافظ راننده محلی برای رد و بدل پول دارد. سازمان جهانی بهداشت برای موارد اینگونه، ترجیح میدهد از پرداخت های الکترونیکی استفاده کند.

اما این امر امروزه در میان تاکسی ها و مردم در همه محل ها و مکان ها جا نیافتاده است و متاسفانه هنوز هم هنگام استفاده از تاکسی ها، کرایه ها به صورت نقدی پرداخت میشوند.

جنس این شیلد محافظ راننده ماندگاری بالایی دارد و رانندگان تا زمانی که بیماری کرونا وجود دارد از آنها استفاده میکنند.

و بعد از عبور از بیماری کرونا، رانندگان خودشان تصمیم می‌گیرند که آیا این طلق‌ها را برداشته یا استفاده کنند.

در روز های کرونایی سازمان ها و شرکت ها بهترین گزینه را برای برندینگ خود دارند.

چاپ برند و لوگوی سازمان و موسسات بر روی این شیلد های محافظتی رانندگان میتواند ایده خوبی برای تبلیغات باشد.

شیلد محافظ راننده چه ویژگی هایی دارد

شیلد محافظ راننده از جنس سلفون شفاف مرغوب و با کیفیت، قابلیت نصب در کمتر از ۱ دقیقه، اتصال کامل به سقف خودرو، اتصال به ستون کمربند ایمنی از طریق بندهای کشی، جلوگیری از انتقال آلودگی از سرنشین به راننده و برعکس، فری سایز بوده و مجهز به دریچه تبادل پول میباشد، قابلیت شست و شو با استفاده از ماشین لباسشویی، جدا کننده راننده از سرنشینان، جدا کننده سمت شاگرد از سرنشینان که مخصوص آموزشگاه های رانندگی میباشد.

جدا کننده قسمت جلو و عقب خودرو مناسب برای استفاده برای انواع خودرو از پراید تا ون برای ماشین های شخصی، تاکسی، سرویس و غیره از ویژگی های شیلد محافظ راننده میباشد.

ابعاد کاور محافظ راننده

این جداکننده دو تکه می باشد که یک تکه آن بین راننده و مسافر جلو و تکه دیگر پشت سر صندلی راننده قرار می گیرد و توسط کش هایی طراحی شده محکم میشود. همان طور که گفته شد، این شیلدها به صورت فری سایز تولید میشوند تا قابل نصب روی انواع مدل های تاکسی باشند.

ابعاد قسمت بزرگتر که در کنار راننده قرار می گیرد ۸۰ در ۱۱۵ سانتیمتر و قسمت کوچکتر که پشت سر راننده نصب می شود ۸۰ در ۹۸ سانتیمتر می باشد.

تولید نایلون محافظ راننده به صورت عمده در شرکت جوپنزا

نایلون یا طلق جداکننده راننده از مسافر محصولی است که با توجه به نیاز جامعه از وقتی کرونا همه گیر شده است، به خط تولیدی این مجموعه اضافه شده است. با توجه به گسترش ویروس کرونا، استفاده از این محصول برای ایمنی راننده و مسافران خیلی ضروری میباشد و خوشبختانه مورد استقبال رانندگان قرار گرفته است.

این شیلد نایلونی به عنوان فضای جداکننده در تاکسی ‌ها، راننده را درون یک محفظه بهداشتی قرار میدهد و با ایجاد فاصله اجتماعی بین رانندگان و سرنشینان به سلامتی و حفظ جان آن ها کمک می کند. شما مشتریان محترم می توانید برای خرید عمده کاور محافظ راننده با شرکت جوپنزا تماس بگیرید تا این محصول را با قیمتی مناسب به صورت مستقیم از کارخانه دریافت کنید.

کاور محافظ راننده چاپی

باید بدانید امکان چاپ اختصاصی نام و لوگو بر روی کاور محافظتی راننده وجود دارد. هرچند که کاورهای چاپ دار بیشتر از طرف خودروهای اینترنتی مورد استقبال قرار می گیرند، اما حتی می توان از آن ها به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد و از گرفتن نتایج بسیار موثر و مثبت این بازاریابی لذت ببرید.

برای همین چاپ برند و لوگوی سازمان و موسسات بر روی شیلدهای محافظتی رانندگان می تواند ایده خوبی برای تبلیغات هم باشد. برای همین، همه ی شرکت ها و صاحبان برند می توانند به تعداد دلخواه کاور محافظ راننده را با چاپ آرم و لوگو سفارش دهند.

استفاده از شیلد محافظ راننده چه مزایایی دارد

اگر نگران هستید که با نصب و استفاده از محفظه جداکننده صندلی راننده دچار محدودیت شوید یا رانندگی برایتان سخت شود، بهتر است که با مزایا و ویژگی های این محصول بیشتر آشنا شوید.
شیلد محافظ راننده قابل نصب بر روی همه ی مدل های تاکسی مانند ون، پراید، پژو، سمند و غیره قابل نصب بدون هیچ گونه آسیب رسیدن به ماشین و بدون نیاز به سوراخ کاری طراحی شده است.

فضای آزاد و ایمن برای گرفتن کرایه های نقدی از مسافران، بدون ایجاد محدودیت برای رانندگی برای عوض کردن دنده، تنظیم آینه، کشیدن ترمز دستی و غیره، برخورداری از شفافیت لازم و عدم ایجاد تاری دید برای استفاده از آینه بغل و شیشه کمک راننده، مدت زمان باز و بسته کردن کمتر از ۵ دقیقه، قابلیت انعطاف برای تنظیم صندلی راننده، قابل جمع شدن و قرار دادن در کیسه کوچک یا صندوق عقب، سیستم تهویه برای راننده و مسافران در دسترس است، قابل شستشو و نظافت و طول عمر بالا از مزایای شیلد محافظ راننده میباشد.

 چگونگی نصب کاور در خودرو برای جدا کردن راننده از سرنشین

در بالای کاور چسب هایی طراحی شده که به چسب نر معروف هستند. این چسب ها برای اتصال آسان کاور به سقف خودرو هایی می باشد که سطح موکتی، دارای پرزهایی با ارتفاع مناسب می باشند. به همراه کاور دو تکه چسب که با عنوان چسب نر و مادگی معروف هستند و یک عدد چسبانک به صورت جدا قرار داده شده است.

در صورتی که سطح سقف خودروی شما دارای پرزهای بسیار کوچکی می باشد، به طوری که چسب متصل به کاور یعنی چسب نر به آن نمی چسبد، می توانید از چسب های مادگی استفاده کنید. کافی است چسب های مادگی را به سقف خودرو در قسمت های مورد نیاز بچسبانید و بعد از آن چسب نر کاور را به آن وصل کنید.

باید بدانید که برای اتصال چسب مادگی به سقف های موکتی باید از سوزن ته گرد و برای سقف هایی که دارای روکش پلاستیکی می باشند از چسب های دوطرف استفاده کرد. که تهیه چسب دوطرفه و سوزن بر عهده خریدار می باشد.

بندهایی در قسمت جلو و عقب کاور طراحی شده است که از آنها برای ثابت کردن کاور می توان استفاده کرد. دو بند در قسمت عقب کاور با فاصله کم از یکدیگر قرار گرفته اند که می توانید آن را به گیره اتصال کمربند به ستون متصل کنید.

سه بند هم در قسمت جلوی کاور طراحی شده است که بسته به قوس شیشه جلوی خودرو می توانید از یکی از آنها برای ثابت کردن کاور بر روی شیشه جلو استفاده کنید. کافی است چسبانک را به شیشه جلو بچسبانید و بند مورد نظر را به آن وصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *