سفارش هدیه تبلیغاتی سال نو+مزایای لیوان تبلیغاتی

سفارش هدیه تبلیغاتی سال نو

لیوان تبلیغاتی از جهت پر کاربرد بودن و در معرض دید بودن آن به هنگام استفاده روزانه میتواند ابزار مناسبی برای سفارش هدیه تبلیغاتی سال نو باشد. از این رو به نوعی به یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک تشبیه میشود و حتی میتواند از یک بیلبورد هم در امر تبلیغات موثرتر واقع شود.لیوان تبلیغاتی همان گونه که  از نام آن پیدا هست از جنس پلاستیک نشکن بوده و یکی دیگر از انواع لیوان های تبلیغاتی می باشد که به دلیل تنوع زیاد و پایین بودن قیمت آن جزو پرفروش ترین قیمت لیوان تبلیغاتی به حساب می آید.یکی از انواع هدایای تبلیغاتی پر کاربرد و موثر است. اکثر شرکت ها و کسب و کارها لیوان تبلیغاتی را به عنوان هدیه تبلیغاتی خود جهت بازاریابی و تبلیغات بر می گزینند.

ویژگی لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی می باشد که دارای انواع مختلفی در جنس، اندازه، قیمت، رنگ و مدل می باشد. موسسات تبلیغاتی با چاپ و درج نام لوگو و شرکت بر روی لیوان، تأثیر بسزایی در معرفی و فروش کالاهای تبلیغ شده خواهند گذاشت.لیوان تبلیغاتی را میتوان گفت یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی هستند که به طور مستمر و مداوم مورد استفاده قرار می گیرد و در معرض دید همگان است.

شما میتوانید در مرحله ی اول لوگو و یا برند مورد نظر خود را بر روی لیوان های تبلیغاتی خود چاپ کنید و به کارمندان خود هدیه بدهید تا در محیط کار از این لیوان ها استفاده کنند تا وقتی که مراجعه کنندگان و یا سایر افراد وارد شرکت یا سازمان شما شدند هم شاهد یکپارچگی کارمندان شما باشند هم تبلیغات شما را مشاهده کنند و این برای مشتریان شما میتواند بسیار تاثیرگذار باشد.

هم چنین شما می توانید به مشتریان و کارمندان خود لیوان تبلیغاتی را به عنوان یک هدایای تبلیغاتی دهید و از طریق سفارش هدیه تبلیغاتی سال نو لیوان تبلیغاتی مربوطه و یا برند خود بر روی لیوان ، خود را به دیگران معرفی کنید و دیگران را با نام و کار شرکت خود آشنا کنید تا با ویژگی های آن آشنا شوند و هم از آن  بهره مند شوند.

مزایای لیوان تبلیغاتی

امروزه لیوان دارای انواع و تنوع زیادی در نوع، جنس، اندازه، قابلیت چاپ و رنگ آمیزی لیوان می باشند که تأثیر زیادی در فروش محصولات معرفی شده دارد. لیوان تبلیغاتی به دلیل جنس و پوششی که بر روی آن قرار دارد، وسیله ای مناسب جهت چاپ انواع تصاویر، نام برند و لوگوی شرکت می باشد و برای تبلیغات مقرون به صرفه تر هست و بازدهی فوق العاده ای دارد.

لیوان شیشه ای تبلیغاتی با توجه به نیاز مخاطبان هدایای تبلیغاتی در مشاغل مختلف، دارای کاربردهای زیادی از جمله معرفی نام برند و محصولات شرکت های مختلف، قابلیت استفاده از لیوان در مکان های مختلف، دیده شدن نام لوگوی شرکت در زمان های متعدد و ویژگی تزیینی بودن لیوان در محل کار و منزل می باشد. با توجه به استفاده مدیران، کارمندان، دانشجویان، دانش آموزان و افراد مختلف جامعه از لیوان، جهت نوشیدن انواع نوشیدنی های گرم، کاربرد لیوان روشنتر و واضح تر می شود.

این محصول یکی از انواع هدایای تبلیغاتی می باشد که دارای انواع مختلفی در جنس، اندازه، قیمت، رنگ و مدل می باشد. موسسات تبلیغاتی با سفارش هدیه تبلیغاتی سال نو تأثیر بسزایی در معرفی و فروش کالاهای تبلیغ شده خواهند گذاشت.

مزایای هدیه تبلیغاتی

نتایج نشان می دهد که بیشتر دریافت کنندگان هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت، این هدیه را یک سال نگه می ‌دارند.

فکر کنید میتوان با یک خودکار تبلیغاتی یا یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت که به نام برند شما است

می توانید تا یک سال در دید مخاطب قرار بگیرید.

همیشه با شنیدن هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و مقرون به صرفه به یاد چیزهای دیگری مثل خودکار و ساک دستی  می افتیم ، که بدون شک هنوز کاربرد خود را دارند .

یکی از این محصولات ، پرچم رومیزی تبلیغاتی می باشد

کمی تمرکز بیشتر برای انتخاب هدیه، بازخورد بهتری را نصیب تان خواهد کرد.

در نظر گرفتن موقعیت زمانی، تنوع و جذابیت هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت می تواند تاثیر چشم گیری در بازخورد مخاطبان داشته باشد به طور مثال تهیه پکیجی از خودکار، دفترچه ، جا کلیدی که در یک ساک دستی زیبا قرار داده شوند، یا ترکیبی از هدایای کاربردی نظیر قمقمه، بادبزن، کلاه و لیوان در یک رویداد نمایشگاهی گزینه هایی هستند که شانس موفقیت بازاریابی شما را افزایش خواهند داد

انواع هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت مثل سفارش هدیه تبلیغاتی سال نو دارای انواع گوناگونی هستند که بسته به متریال های مورد استفاده دارای قیمت های مختلف می باشند.بسیاری از کسب و کارهای تازه توانایی هزینه های سنگین تبلیغات را ندارند، از این رو پیشنهاد می شود که این دسته از کسب و کارها از هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت جهت بازاریابی خدمات و محصولات خود استفاده کنند.

هدیه تبلیغاتی ارزان  زیادی وجود دارند از جمله ؛ آفتابگیر تبلیغاتی، انواع ساک دستی تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، برخی از جا کارتی ها و جاکلیدی های تبلیغاتی، برخی از لیوان های تبلیغاتی مانند؛ لیوان پلاستیکی، لیوان کاغذی .

هر یک از این کالاها به دلیل کاربردی بودن و مفید بودن آن ها در طول روز میتوانند به ماندگاری برند و نام شما کمک قابل توجهی کند.

هدیه تبلیغاتی ارزان روشی برای یادآوری نام برند کسب و کار ها هستند.

این روش تبلیغاتی هر گونه تبلیغ رسانه‌ های اجتماعی، رادیویی و یا شبکه‌های اجتماعی را تکمیل می‌کند.

در حقیقت، محصولات تبلیغاتی به موثرترین شکل تبلیغات عمل میکنند

هدایای تبلیغاتی نسبت به هدف استفاده و یا متریال و یا موضوع کاری میتوان دسته بندی نمود .

همین موضوع باعث شده تا دارای دسته بندیهای گسترده و انواع بسیاری باشند .

تنوع هدایای تبلیغاتی ارزان بسیار زیاد است و در هر حوزه‌ ای این هدایا متفاوت هستند.

مهم ‌ترین اصل در انتخاب و ارائه هدایای تبلیغاتی کیفیت و کاربرد آن است.

برای انتخاب هدایای تبلیغاتی به مخاطب خود دقت کنید.

خودکار یک هدیه تبلیغاتی ارزان

خودکار تبلیغاتی در رویدادها و مناسبت های مختلف مانند سمینارها، نمایشگاه ها، همایش ها و کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی مورد استفاده قرار میگیرد و روش خوبی برای شروع یک ارتباط کاری است. خودکار یکی از هدایای سفارش هدیه تبلیغاتی سال نو است که در هر لحظه و هر مکانی می تواند مورد استفاده فرد قرار گیرد، همچنین به دلیل سبکی و کوچک بودن اندازه ی آن می تواند به راحتی آنرا با خود حمل کند بدون آنکه مزاحمتی برای او ایجاد کند.

جملاتی که بر روی خودکار تبلیغاتی درج میکنید نمایانگر شخصیت  کاری شما می‌باشد و باید دقت کنید که محتوایی که بر روی خودکار چاپ می‌ کنید بتواند پیام مهمی که هم آرمان بازاریابی را داشته باشد و هم یک فرهنگ‌ سازی خوب را باب کند در پیام خود به کار ببندید تا بتوانید تاثیر زیادی بر روی مخاطب خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *