چاپ لوگو روی آفتابگیر تبلیغاتی

هدیه دادن و هدیه گرفتن یکی از جذاب ‌ترین کارهایی است که هر انسانی می‌تواند با آن مواجه شود. چاپ لوگو روی آفتابگیر تبلیغاتی اتومبیل میتواند یک هدیه خیلی خوب باشد.  دریافت هدیه برای همه‌ ی ما خوشایند است. یکی از برنامه‌ های موفق بازاریابی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از محصولات تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی می‌باشد. یعنی  با انتخاب برخی محصولات کاربردی و پر طرفدار و هدیه دادن آن به مشتریان می ‌توان آن‌ ها را به سوی خود جذب کرد.

هدایای تبلیغاتی محصولاتی هستند که اغلب با لوگو یا شعاری مخصوص که بر روی آن‌ ها حک شده است به مشتریان ارائه می‌شود و به عنوان  یکی از روش ‌های بازاریابی و ارتباطات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید هدایای تبلیغاتی

خرید محصولات تبلیغاتی در سراسر جهان معمولاً برای تبلیغ یک شرکت، تصدیق شرکت، معرفی هویت سازمانی و نام تجاری مورد استفاده قرار می‌ گیرند. آن‌ ها همچنین به عنوان هدیه در رویداد‌ها و یا در نمایشگاه‌ های تجاری، کنفرانس‌ ها و یا به عنوان بخشی از کمپین ‌های بازاریابی به مشتریان داده می‌شود.

بهترین هدایا آن ‌هایی خواهند بود که به خوبی نشان می ‌دهند که خریدار هدیه، گیرنده‌ ی هدیه را می ‌شناسند.  اصولا هدایایی که کاربردی باشند مثل چاپ لوگو روی آفتابگیر تبلیغاتی و بتوانند نیازی از نیازهای دریافت ‌کننده را بر طرف نمایند، مورد استقبال قرار خواهند گرفت.

یک هدیه‌ ی مناسب برای یک مشتری می‌تواند میزان قابل توجهی فراتر از هزینه‌ ی هدیه را به سوی شرکت باز گرداند.

شرکت‌هایی که برای داشتن ارتباطات معنی ‌دار و طولانی مدت با مشتریان خود تلاش می‌کنند، شانس بیشتری برای حفظ مشتری و کسب درآمد دارند. هدیه‌ هایی که به مشتریان خود می ‌دهید، مزایای زیادی برای شما خواهد داشت.

خرید هدایای تبلیغاتی مناسب و هدیه دادن آن‌ها به مشتریان به عنوان یک روش استراتژیک بازاریابی توانسته است مدیران شرکت‌ها و مشتریان را به یک اندازه تحت تأثیر قرار دهد. شرکت‌ها واکنش های  مثبت زیادی از این روش دریافت کرده‌اند و مشتریان نیز همیشه نسبت به دریافت هدایای تبلیغاتی مشتاق بوده اند

مزایای هدایای تبلیغاتی

خرید هدیه های تبلیغاتی مناسب مزیت هایی دارد که در ادامه به معرفی هر یک خواهیم پرداخت:

هزینه ‌ی نسبتاً پایین نسبت به سایر تبلیغات‌

خرید هدایای تبلیغاتی و استفاده از آن به عنوان یک روش مؤثر بازاریابی، هزینه‌ ی کمتری نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی دارد.

کالاهای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند از جمله میتوان به لوازمی که قابلیت آویزان شدن و یا قرار گرفتن بر روی میز کار را دارند، اشاره کرد. بنابراین علاوه بر هزینه‌ ی پایین درصد دیده شدن آن‌ها بسیار بالا می‌باشد.

ارزش درک آن‌ها بالا می‌باشد

محصولات تبلیغاتی به عنوان یک هدیه به مشتریان داده می‌شود و رایگان هستند. اکثر مردم از دریافت محصولات رایگان به صورت هدیه خوشحال شده و می‌تواند برای آن‌ها ارزش زیادی داشته باشد. پاسخ‌های احساسی و رفتاری نسبت به دریافت چنین هدایایی به مراتب بیشتر از هزینه ‌ای است که برای هدیه شده است.

انعطاف ‌پذیری در خرید کالا‌های تبلیغاتی

همانطور که بیان شد تنوع محصولات تبلیغاتی بسیار زیاد می‌باشد و همه‌ ی شرکت‌ها می‌ توانند با توجه به بودجه‌ ی خود هدایای مناسبی را به تعداد لازم تهیه کنند و به مشتریان خود ارائه دهند. بنابراین در خرید هدایای تبلیغاتی حتماً نیاز به صرف هزینه‌ های زیاد نیست.

آفتابگیر یک هدیه تبلیغاتی عالی

چاپ لوگو روی آفتابگیر تبلیغاتی اتومبیل  می تواند به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی باشد که طرفداران بسیاری دارد و به علت این که در هنگامی که اتومبیل پارک شده است و در مکان های عمومی و خیابان ها قرار دارد، اشخاص زیادی آن را مشاهده می کنند. اگر آفتابگیر با رنگ و طرحی جالب باشد مطمئنا چشم های زیادی را به خود جلب می کند. در نتیجه برند و نام محصول و نام شرکت شما دیده خواهد شد. جنس آفتابگیر تبلیغاتی از جنس شمعی می باشد که داخل آن دو فنر با بست های محکم وصل شده و براحتی باز و جمع می شود.

معمولاً افرادی که دارای خودرو هستند، جهت جلوگیری از نفوذ اشعه خورشید به داخل ماشین، از ابزاری به نام آفتابگیر استفاده می کنند. به دلیل اینکه امروزه بر تعداد خودروها افزوده شده است، تهیه و داشتن یک آفتابگیر تبلیغاتی از امور مهم به شمار می آید.

مخاطبان هدایای تبلیغاتی که شامل آفتابگیر تبلیغاتی یا چاپ لوگو روی آفتابگیر تبلیغاتی اتومبیل می باشد، صاحبان خودرو هستند. از مزیت ها و ویژگی هایی که آفتابگیر تبلیغاتی به آن مختص می شود، میتوان به دیده شدن آفتابگیر و نام برند و محصول روی آن اشاره نمود. معمولاً به دلیل اینکه خودرو در مکان های مختلف در سطح شهر پارک می شود و آفتابگیر روی شیشه جلو یا پشت ماشین قرار داده می شود، احتمال دیده شدن نام برند افزایش می یابد.

مزایای آفتابگیر تبلیغاتی

یکی از مزایای آفتابگیر تبلیغاتی که از هدایای تبلیغاتی می باشد، این است که مورد توجه افراد مختلف به خصوص آقایان قرار می گیرد. کارشناسان در موسسات تبلیغاتی، از انواع هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند تا نام محصول و برند را نزد مردم معرفی کنند. در صورتی که مخاطبان به درستی شناخته شود، میتوان بهترین هدایای تبلیغاتی را به افراد مختلف ارائه داد.

برای نمونه آفتابگیر تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی خاص و مقرون به صرفه است که مشتریان و مخاطبان خاص خود را دارد. هدایای تبلیغاتی تأثیر زیادی در میزان فروش محصولات دارد. در صورتی که از هدایای تبلیغاتی به درستی و مکان مناسبی استفاده گردد، میزان معرفی کالاها و تعداد مشتریان کالا و محصولات افزایش می یابد.

چاپ لوگو روی آفتابگیر

یکی از کاربرد خوب و مفیدی که آفتابگیر تبلیغاتی دارد چاپ لوگو روی آفتابگیر تبلیغاتی اتومبیل  است که میتواند به عنوان یک پرده تبلیغاتی عمل کرده و محافظ داشبورد، فرمان و فضای داخلی خودرو از نفوذ نور و گرمای افتاب در امان باشد. چرا که اگر دقایقی خودرو را در زیر نور آفتاب قرار دهیم، شدت نور آفتاب میتواند ضرر زیادی به داشبورد و پارچه صندلی های خودرو به وجود بیاورد و در عین حال گرمای زیادی در فضای داخلی خودرو ایجاد میشود که با استفاده از آفتابگیر میتوان از شدت حرارت کاسته و از تابش نور مستقیم آفتاب نیز خودداری  کرد.

یکی دیگر از فواید استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی این است که به راحتی میتوانید بنر زیبا و تابلویی چشمگیر را در معرض نمایش قرار دهید. به این  معنی که میتوان بر روی فضای دایره ای و بزرگی که آفتابگیر تبلیغاتی دارد، چاپی زیبا و چشمگیر درج کرد. در این فضا میتوان لوگوی شرکت ، سازمان و ادارات را به همراه اطلاعات تماس و متنی کوتاه در مورد خدماتی که ارائه میدهیم را درج کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 18 =