با نحوه تهیه ست هدیه تبلیغاتی کاربردی و ارزان آشنا شوید + آیتم های پیشنهادی

نحوه تهیه ست هدیه کاربردی و ارزان

تبلیغات با استراتژی مناسب

امروزه با پیچیدگی روش ‌های تبلیغاتی هر تبلیغی تاثیرگذار نیست. بنابراین کسب و کارهای مختلف باید استراتژی مناسبی برای تبلیغات خود انتخاب کنند. یکی از روش ‌های تاثیرگذار، استفاده از هدایای تبلیغاتی برای مشاغل مختلف در مناسبت‌ های متفاوت است. هدایای تبلیغاتی می‌ توانند از ست ‌های مختلفی تشکیل شده باشند که هر کدام اقلام متفاوتی را به افراد ارائه می کنند. در این مقاله به نحوه تهیه ست هدیه کاربردی و ارزان که بالاترین تاثیر را داشته باشد، می پردازیم.

 

نکاتی مهم برای انتخاب هدیه تبلیغاتی

افرادی که می خواهند با نحوه تهیه ست هدیه کاربردی و ارزان آشنا شده و از آن برای آگاهی از برند خود استفاده کنند، ابتدا باید تبلیغاتی موثری را با توجه به موقعیت و شرایط خود انتخاب کنند. برای این کار نکات مهمی وجود دارد که عبارت اند از:

 

اختصاصی بودن

در صورتی که هدیه ارائه شده برای فرد دریافت کننده طبق سلیقه و علایق او طراحی و اختصاصی شده باشد، تاثیر بیشتری خواهد داشت. این افراد ابتدا باید از مخاطب خود اطلاعات کافی جمع آوری کنند که بتوانند یک هدیه مناسب به آنها ارائه کنند.

 

برندسازی با هدیه تبلیغاتی

هدیه انتخابی بهتر است با برند مورد نظر مرتبط باشد که آگاهی از آن را افزایش داده و مخاطبین بیشتری را برای برند جذب کند. با آگاهی از نحوه تهیه ست هدیه کاربردی و ارزان که با توجه به برند و مخاطب انتخاب شده می توان بهترین نتیجه را گرفت.

 

کیفیت مناسب هدیه

برای ایجاد اعتماد در مخاطبین بهتر است کیفیت هدیه تبلیغاتی بالا بوده و ظاهری زیبا و جذاب داشته باشد. مهم نیست که ست هدیه تبلیغاتی چه اقلامی را در خود دارد، بهتر است اقلام استفاده شده کیفیت بالایی داشته باشند تا اعتماد مخاطب نسبت به برند بالا برود.

 

متناسب بودن با موقعیت

هدیه تبلیغاتی می تواند با توجه به مناسبت خاص یا فصل سال انتخاب شود. در این صورت می توان علاقه مخاطبین را به خود جذب کرده و آگاهی از برند را افزایش داد.

 

هدیه کاربردی

اقلام موجود در ست هدیه تبلیغاتی باید برای افراد کاربردی و قابل استفاده باشند. فرد هنگام استفاده هر بار برند مورد نظر برای او یادآوری شده و در نهایت مخاطب به یک مشتری ماندگار تبدیل می شود. برای اینکار بهتر است افراد با نحوه تهیه ست هدیه کاربردی و ارزان آشنا باشند.

 

هدیه تبلیغاتی کاربردی و ارزان

 

انواع هدایای تبلیغاتی ارزان و با کیفیت

هدایای تبلیغاتی که مسئولان کسب و کارها در موقعیت ‌های مختلف استفاده می کنند، می توانند انواع مختلفی داشته باشند که هر کدام مزایای خاصی نیز دارند. انواع این هدایا عبارت اند از:

 

هدایای تبلیغاتی دیجیتالی

این نوع هدایا نوع خاصی از تبلیغات هستند که بسیار کاربردی بوده و طرفداران زیادی دارند. افراد می توانند با ارائه تجهیزات دیجیتالی که لوگو و برند روی آن درج شده، هماهنگی خود را با تکنولوژی نشان داده و یک شرکت حرفه‌ ای به نظر برسند. در نهایت جذب مخاطب بیشتر شده و تبلیغات موفق خواهد بود.

 

ارائه پوشاک و البسه به عنوان هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی حتما نباید هزینه بالایی داشته باشد و مسئولان بهتر است با نحوه تهیه ست هدیه تبلیغاتی کاربردی و ارزان آشنا باشند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند. افراد می توانند با البسه مختلفی مانند: تیشرت، کلاه و سایر تولیدات پارچه ‌ای مانند: پرچم رومیزی مخاطب را به سمت خود جذب کنند. این هدایای ارزان حتی می توانند نسبت به هدایای لوکس تاثیر بیشتری داشته باشند.

 

ست هدیه مدیریتی و اداری

یکی از گزینه های رسمی و مناسب برای ارائه هدیه تبلیغاتی به مدیران و کارمندان استفاده از ست هدیه اداری است که می تواند شامل: خودکار، سالنامه یا سررسید تقویم رومیزی، جای قلم و … باشد. در صورتی که افراد با نحوه تهیه ست هدیه کاربردی و ارزان آشنا باشند، می توانند به راحتی اقلامی ارزان اما با کیفیت انتخاب کنند.

 

هدایای نفیس و با کیفیت

مسئولان تبلیغات می توانند برای مشتریان قدیمی و وفادار خود هدایای تبلیغاتی و نفیسی انتخاب کنند که این نشان دهنده احترام و ارزش قائل شدن برای آنها است. در این هدایا کیفیت اقلام اهمیت زیادی دارد. از جمله این هدایای جذاب می توان صنایع دستی با طرح ‌های اصیل ایرانی یا انواع لوازم تزیینی مختلف را نام برد.

 

هدایای تبلیغاتی مناسبتی

هدایای هستند که برای مخاطبان در مناسبت ‌ها یا خاصی که وجود دارد، ارسال می شوند. ارائه هدیه ‌های تبلیغاتی به مخاطبان در روزها یا رویدادهای مهم می تواند نشان دهنده اهمیت دادن به آنها باشد. برای مثال می توان هدیه ‌های تبلیغاتی را در روز معلم، روز زن یا مرد و … برای افراد ارسال کرد.

 

نمونه آیتم های پیشنهادی برای هدیه تبلیغاتی

سرمایه‌گذاری در تبلیغات استفاده از تبلیغاتی یکی از مسائل مهم برای مدیران انواع کسب و کارها است. اما برای کم کردن هزینه و رسیدن به بهترین نتیجه ابتدا بهتر است با نحوه تهیه ست هدیه کاربردی و ارزان آشنا شد. برای مثال چند نمونه هدیه تبلیغاتی ارزان و با کیفیت عبارت اند از:

 • لوازم جانبی دیجیتال مانند: فلش پاور بانک و هارد و …
 • ساعت رومیزی
 • ماگ تبلیغاتی
 • سررسید و خودکار، جای قلم
 • کیف چرم، کلاه، تیشرت و …
 • فلاسک تبلیغاتی
 • کتاب تبلیغاتی

 

بهترین هدایای تبلیغاتی

برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی که در ذهن مخاطب تاثیرگذار باشد و علاوه بر آگاهی از برند مخاطب را جذب کرده و او را به یک مشتری وفادار تبدیل کند، افراد با آشنایی با نحوه تهیه ست هدیه کاربردی و ارزان می توانند با هزینه کم بهترین هدیه را انتخاب کنند. هدیه انتخاب شده باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد که شامل موارد زیر می شوند:

 • توجه به سلیقه مخاطب و زمینه کاری آنها در انتخاب هدیه تبلیغاتی
 • تهیه هدیه با کیفیت برای تاثیر مثبت و اطمینان مخاطب
 • ارائه هدیه با جعبه و بسته ‌بندی زیبا همراه طراحی مناسب برای تاثیر بیشتر روی مخاطب
 • توجه به مناسبت ‌های مهم مانند: روز پزشک، مهندس و … برای ارائه هدیه به مدیران و افراد مختلف
 • انتخاب یک هدیه مناسب برای انتقال حس خوب افراد و اعتماد آنها

 

کلام آخر

امروزه در هر کسب و کاری در هر زمینه مختلفی هدیه تبلیغاتی می تواند نقش اساسی در جذب مخاطب داشته باشد. اما مسئولان و مدیران با آگاهی از نحوه تهیه ست هدیه کاربردی و ارزان می توانند از بین تعداد زیادی از هدایای موجود بهترین مورد را برای مخاطب خود انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *