طراحی تندیس تبلیغاتی با لوگوی شرکت بهترین راه تبلیغات

طراحی تندیس تبلیغاتی

طراحی تندیس تبلیغاتی با لوگوی شرکت یکی از روش های جذب مشتری بوده که از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی یاد میشود. هدایای تبلیغاتی یکی از روش های موثر در بازاریابی بوده که شرکت های مختلف به منظور معرفی هرچه بیشتر خود از آن استفاده میکنند. در همین راستا ما تصمیم گرفتیم به یکی از عمده محصولاتی که به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد بپردازیم. تندیس ها یکی از کاربردی ترین و جذاب ترین محصولاتی هستند که شرکت های مختلف در سرتاسر دنیا از آن به عنوان ابزاری برای تبلیغات استفاده میکنند. تندیس ها نه تنها دارای ظاهری جذاب برای دکوراسیون هستند بلکه باعث ایجاد یک حس مثبت و پیروزی در مخاطب شما میشوند. شاید به همین دلیل است که اکثر برندهای معتبر در سرتاسر دنیا از تندیس ها استفاده میکنند.

 

تندیس تبلیغاتی چیست؟

حال که میخواهیم به موضوع طراحی تندیس تبلیغاتی با لوگوی شرکت بپردازیم لازم است ابتدا با خود تندیس تبلیغاتی آشنا شویم. درواقع تندیس های تبلیغاتی به تندیسی گفته میشود که برای یک شرکت یا ارگان یا حتی کارخانه خصوصی سازی شده باشد. یعنی برروی تندیس مورد نظر لوگو، آرم و یا تاریخ تاسیس شرکت حک میشود. حتی ممکن است برخی توضیحات لازم برروی تندیس حک شود. با این کار شما توانسته اید در عین اهدای یک هدیه زیبا و جذاب، آروم و لوگوی کسب و کار خود را نیز در معرض دید قرار دهید و آن را به مشتریان خود اهدا کنید. اما باید دقت داشته باشید که تندیس شما از طراحی خاص و زیبایی برخوردار باشد. به طوری که مخاطبان شما حاضر باشند از آن در دکوراسیون منزل خود استفاده کنند و آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی نمایند.

 

در طراحی تندیس تبلیغاتی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در طراحی تندیس تبلیغاتی با لوگوی شرکت باید به چند نکته مهم توجه کرد:

 

  • همانطور که در ابتدا گفتیم تندیس طراحی شده باید از زیبایی بصری فوق العاده ای برخوردار باشد. به طوری که مشتریان از دریافت آن خوشحال شوند و حتی از آن در دکوراسیون منزل و محل کارشان استفاده نمایند.

 

  • دقت داشته باشید که برروی تندیس، لوگو و آرم شرکتتات به خوبی طراحی یا حک شده باشد. چرا که مهم ترین هدف طراحی تندیس معرفی برندینگ شماست. پس در این مورد دقت کافی را داشته باشید.

 

  • روی پایه تندیس توصیحات لازم و حتی آدرس و شماره تلفن شرکت خود را ثبت کنید. حتی میتوانید رزومه کاری و گواهینامه ها، استاتداردها و افتخارات بیزینس خود را در این قسمت حک نمایید.

 

  • در اندازه تندیس نیز دقت کافی را داشته باشید. لازم است سایز تندیس شما از هر جهت مناسب باشد و فضای کافی برای حک موارد گفته شده را داشته باشد.

 

تندیس تبلیغاتی را به چه کسانی اهدا میکنند؟

حال که از اهمیت طراحی تندیس تبلیغاتی با لوگوی شرکت آشنا شدیم در این بخش به این موضوع میپردازیم که چه کسانی کاندید دریافت تندیس تبلیغاتی هستند؟ درواقع پیدا کردن مخاطب هدف از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای مثال اگر شما تولید کننده لوازم آرایشی بهداشتی هستید بهتر است تندیس تبلیغاتی خود را به گالری های آرایشی و بهداشتی اهدا کنید. یا اگر تولید کننده دارو هستید باید تندیس خود را به داروخانه ها، بیمارستان ها، تجهیزات پزشکی ها و غیره اهدا کنید. از طرفی میتوانید این وسیله را به مشتریان خاص، همکاران و افراد مجموعه خود هدیه دهید. تنها در این صورت است که میتوانید نتیجه دلخواه خود را از تبلیغات به دست آورید.

 

قیمت تندیس تبلیغاتی

اما شاید سوال شود که قیمت طراحی تندیس تبلیغاتی با لوگوی شرکت چقدر است؟ با توجه به جنس و ماهیت و نحوه طراحی تندیس قیمت آن نیز متفاوت است. اما لازم است این موضوع را در نظر داشته باشید که هرچقدر در زمینه تبلیغات هزینه کنید چند برابر آن را دریافت خواهید کرد. به هرحال هزینه در زمینه بازاریابی نوعی سرمایه گذاری طولانی مدت محسوب میشود پس نباید از پرداخت آن ناراحت باشید. در نهایت لازم به ذکر است که طراحی یک تندیس تبلیغاتی نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی از هزینه مناسب تری برخوردار است. پس پیشنهاد میشود اگر قصد دارید یک جهش چشم گیری در کسب و کار خود داشته باشید از تهیه تندیس تبلیغاتی غافل نشوید.

 

طراحی تندیس تبلیغاتی

 

انواع تندیس تبلیغاتی

برای طراحی طراحی تندیس تبلیغاتی با لوگوی شرکت از چه متریالی استفاده میشود؟

 

  • تندیس حجمی

تندیس های حجمی معمولا به شکل چند بعدی تولید میشوند. برای ساخت این تندیس ها از صنعت ریخته گری استفاده میشود. گفتنی است که مواد مورد استفاده برای ساخت این نوع تندیس ها سرب و برنج هستند. معمولا از این تندیس ها برای ساخت مجسمه و آدمک ها استفاده میشود.

 

  • تندیس پلسکی

تندیس های پلسکی از متریال متفاوتی تهیه میشوند. مواد مورد استفاده در این تندیس ها یک نوع پلاستیک فشرده شده است که پلکسی نام دارد. این ماده در ضخامت و رنگ های گوناگون برای تولید تندیس مورد استفاده قرار میگیرد. پس از آنکه شکل کلی تندیس به کمک این ماده تهیه شد در نهایت موارد مورد نیاز به وسیله لیزر برروی آن حک میشود.

 

سخن آخر

اگرچه طراحی تندیس تبلیغاتی با لوگوی شرکت یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی محسوب میشود. اما با این حال موارد بسیار زیادی وجود دارند که میتوانند به عنوان هدیه تبلیغاتی و به منظور بازار یابی استفاده شوند. بنابراین لازم نیست خودتان را به یک نوع محصول محدود کنید. البته میتوانید برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی موثر با یک متخصص بازاریابی صحبت کنید. متخصصین بازاریابی با توجه به علم و آگاهی خود میتوانند تصمیم بگیرند که چه زمانی برای چه تبلیغاتی مناسب است. پس در این باره اصلا نگران نباشید ولی سعی کنید سنجیده و درست گام بردارید تا خیلی سریع به موفقیت دست یابید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *