روان نویس تبلیغاتی با لوگوی شرکت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

روان نویس تبلیغاتی با لوگوی شرکت

روان نویس تبلیغاتی با لوگوی شرکت یکی از هدایای تبلیغاتی پر کاربرد در زمینه بازاریابی است. درواقع یک روان نویس با کیفیت میتواند یک هدیه لوکس برای مشتریان خاصتان باشد‌. اگرچه محصولات بسیار زیادی میتوانند در زمینه تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرند. اما روان نویس ها از سایر هدایای تبلیغاتی قدری خاص تر هستند. به همین منظور شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که همواره انتخابشان برای تهیه هدیه تبلیغاتی، روان نویس است. به همین منظور ما در این مقاله سعی داریم قدری تخصصی تر به بحث تاثیر هدایای تبلیغاتی از جمله روان نویس در زمینه بازاریابی بپزدایم. چنانچه شما نیز به عنوان یک کارفرما در پی یافتن یک هدیه تبلیغاتی کاربردی هستید این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

 

هدایای تبلیغاتی چه ویژگی هایی دارند؟

وقتی از روان نویس تبلیغاتی با لوگوی شرکت صحبت میکنیم، منظور ما یک هدیه تبلیغاتی تمام و کمال است. درواقع یک روان نویس به تنهایی نمیتواند نمادی از یک شرکت باشد و به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. در شرایطی  روان نویس میتواند یک هدیه تبلیغاتی باشد که برروی آن لوگوی شرکت حک شده باشد. درواقع حک لوگو یک نوع چوب جادویی است که اگر برروی هر محصولی قرار گیرد آن را به هدیه تبلیغاتی تبدیل میکند. چه بسا تاکنون محصولات بسیار زیادی از جمله ساعت، سررسید، ماگ، خودکار، خودنویس، جاکلیدی، جاکارتی و غیره مشاهده کرده اید که برروی آن آرم یا لوگوی یک شرکت حک شده است. پس این بدان معناست که محصول مورد نظر به سفارش یک شرکت تولید شده است. اما هدایای تبلیغاتی چه کاربردی دارند؟ در ادامه مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت.

 

 

هدایای تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

 

اما تهیه و ارائه روان نویس تبلیغاتی با لوگوی شرکت چه تاثیری بر دنیای بازاریابی و تبلیغات دارد؟ فرض کنید شما برای تبلیغات کسب و کار خود یک روان نویس تهیه کنید و آن را به مشتریان خود هدیه دهید. اگر روان نویسی که تهیه کرده اید از کیفیت بالایی برخوردار باشد فرد از آن به طور روزمره استفاده میکند.به طوری برای یادداشت های روزانه، در محل کار و غیره از این روان نویس استفاده میشود. همین امر خود سبب میشود که بیزینس شما همواره در ذهن فرد یادآوری شود و باعث ایجاد یک حس اطمینان در وی شود. از طرفی ممکن است اطرافیان فرد متوجه لوگوی روی روان نویس شوند و درمورد بیزینس و خدمات شما کنجکاو شوند. در نهایت ممکن است مشتریان جدیدی نیز به باشگاه مشتریان شما اضافه شود.

 

اما چرا روان نویس تبلیغاتی

 

شاید از خود سوال کنید که میان این همه محصول تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی چرا روان نویس تبلیغاتی با لوگوی شرکت را انتخاب کنیم؟

 

  • روان نویس یک وسیله لوکس بوده و هدیه بسیار مناسبی برای مشتریان خاصتان است.

 

  • روان نویس یک وسیله بسیار کاربردی است که اکثر افراد جامعه به طور روزمره به آن احتیاج دارند.

 

  • روان نویس ها در انواع مختلف و در کیفیت مختلف تولید میشوند.

 

  • روان نویس ها در قیمت های مختلف تولید میشوند و شما میتوانید بر اساس بودجه خودتان تهیه کنید.

 

  • روان نویس ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند و شما میتوانید بر اساس سلیقه خودتان یک کدام را انتخاب کنید.

 

 

 

روان نویس تبلیغاتی را از کجا تهیه کنیم؟

 

بهترین مرکز برای تهیه روان نویس تبلیغاتی با لوگوی شرکت، چاپخانه است. چاپخانه های امروزی نه تنها وظیفه چاپ لوگو را برعهده دارند بلکه محصولات بسیار زیادی را نیز در فروشگاه خود موجود دارند. یعنی متقاضیان هدیه تبلیغاتی میتوانند با یک تیر دونشان بزنند. یعنی افراد میتوانند در وقت و هزینه صرفه جویی کرده و با  مراجعه به یک چاپخانه تمامی محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهند. اگرچه امروزه این کار نیز ساده تر شده و افراد میتوانند با مراجعه به وب سایت های معتبر هدایای تبلیغاتی مورد نیازشان را سفارش دهند. البته دقت داشته باشید که چاپخانه ای را انتخاب کنید که مجهز به تمامی ابزارآلات روز دنیا باشد و امکان چاپ برروی تمامی متریال وجود دارد.

 

 

نکات مهم در حین خرید روان نویس

در حین خرید روان نویس تبلیغاتی با لوگوی شرکت یه نکات زیر توجه کنید:

 

۱_طراحی: در هنگام خرید روان نویس بهتر است به طراحی آن دقت داشته باشید. یک روان نویس خوب در وهله اول باید خوش دست باشد. و انگشتان شما در حین نوشتن اذیت نشوند.

 

۲_کیفیت جوهر: از موارد مهم در روان نویس کیفیت جوهر آن است. یک جوهر با کیفیت به محض کشیده شدن روی کاغذ خشک میشود و پخش نمیشود. در غیر اینصورت جوهر از کیفیت خوبی برخوردار نخواهد بود.

 

۳_مخزن جوهر: اگر روان نویس با کیفیت تهیه نکنید ممکن است مخزن آن دچار نشتی شود. نشت مخزن نیز باعث میشود جوهر برروی لباس و فرش و غیره بریزد و ما را متضرر کند.

 

۴_وزن: از ویژگی های مهم یک روان نویس خوب از وزن سبکی برخوردار است. هرچقدر  وزن روان نویس سبک تر باشد نوشتن با آن راحت تر خواهد بود.

 

سخن آخر

 

در این مقاله سعی کردیم تمام نکات لازم برای تهیه روان نویس تبلیغاتی با لوگوی شرکت را برای شما عزیزان شرح دهیم. تمامی نکات گفته شده برای راحت کردن کار شما عزیزان در حین خرید هدایای تبلیغاتی است. از این رو امید است از مطالعه مطالب لذت کافی را برده باشید. اما گفتنی است که روان نویس تنها گزینه مناسب برای هدیه تبلیغاتی نیست. محصولات بسیار زیادی وجود دارند که شما میتوانید با بهره گیری از آن ها مشتریان زیادی را به خود جذب کنید. بدیهی است که انتخاب هدیه تبلیغاتی صرفا بر عهده خود شماست. و شما باید بر اساس شرایط خود، بودجه، جنسیت و سن مشتریان یک هدیه مناسب را انتخاب و تهیه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *