تبلیغات موثر با جعبه پذیرایی تبلیغاتی با طراحی اختصاصی و متریال با کیفیت

جعبه پذیرایی تبلیغاتی با طراحی اختصاصی

در فرهنگ ما ایران ها، مهمان برای میزبان از جایگاه بالایی برخوردار است. در ایران میزبان تمام تلاش خود را می کند که به بهترین نحوه ممکن از مهمان خود پذیرایی کرده و او را خوشحال کند. یکی از مواردی که در کیفیت پذیرایی شما تاثیر گذاشته و برای مهمان بسیار مهم نیز می باشد، ظروف پذیرایی شما است. یکی از زیبا ترین و جذاب ترین ظروف پذیرایی، جعبه های پذیرایی هستند، که بعضی از شرکت ها برای احترام گذاشتن به مهمان ها از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می کنند.ما در این مقاله در رابطه با جعبه پذیرایی تبلیغاتی با طراحی اختصاصی، موارد و جزئیات قابل تغییر و همچنین نکاتی بهتر است در زمان طراحی آن توجه کنید، با شما صحبت خواهیم کرد. شما در پایان این مقاله بهتر این محصول را شناخته، و به راحتی برای سفارش آن اقدام نمایید. پس ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

 

جعبه پذیرایی چیست؟

جعبه های پذیرایی به محصولات و باکس هایی گفته می شود که اغلب افراد آن ها را بر روی میز های پذیرایی قرار داده و در هر بخشی از آن اقلامی خوراکی برای پذیرایی کردن از مهمانان خود می ریزند. شما می توانید از این جعبه ها برای قرار دادن محصولاتی مثل چای کیسه ای، دمنوش، گل محمدی، آجیل و مغزیجات، شکلات های متنوع، میوه های خشک شده و … استفاده نمایید. بسیاری از افراد بر این باورند که جعبه های پذیرایی محصولی برای منزل می باشد، اما این غلط است این نوع از جعبه ها به خصوص جعبه پذیرایی تبلیغاتی با طراحی اختصاصی، بسیار برای دفتر های کار، شرکت ها و…  مناسب بوده و کاربردی می باشد.

 

جعبه پذیرایی تبلیغاتی با طراحی اختصاصی چیست؟

تفاوت این نوع از جعبه ها با جعبه های دیگر، در قابلیت و میزان طراحی شما می باشد. در جعبه های پذیرایی اختصاصی شده شما اجازه این را دارید که جزئیات محصول را انتخاب کرده و طراحی مد نظر خود را داشته باشید. اما برای جعبه های عادی این گونه نیست، این جعبه ها توسط طراحان شرکت طراحی شده و معمولاً نمی توانید تغییری در آن ایجاد نمایید.

مواردی که می توانید در مورد جعبه پذیرایی تبلیغاتی با طراحی اختصاصی انتخاب نمایید. همان گونه که گفتیم در مورد جعبه های اختصاصی، این شما هستید که جزئیات را انتخاب می کنید. در این بخش شما با جزئیات قابل تغییر این جعبه ها آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

 

1.جنس جعبه های پذیرایی:

جعبه های پذیرایی را می توانند با استفاده از شیشه، پلاستیک، فلز و… بسازند. اما محبوب ترین و زیبا ترین آن ها، جعبه های پذیرایی چوبی می باشد. بعضی از افراد بر این باورند که چوب هم زیبا تر است و هم آن حس طبیعی و نچرال بودن را به دکوراسیون فضا القا می کند. اگر مخاطبان شما سلایقی خاص دارند و یا در کل فرد خاصی برای شما می باشند، می توانید به جای چوب های مصنوعی و یا ام دی اف، از چوب های طبیعی مثل چوب گردو، چوب افرا و… استفاده نمایید.

 

2.جنس داخلی جعبه های پذیرایی:

این نوع از جعبه های یک سطح بیرونی و یک سطح درونی دارند. برای بسیاری از جعبه های عادی سطح درونی محصول را تغییر نمی دهند (هم جنس سطح بیرونی). اما اگر شما قصد دارید که جعبه اختصاصی شیکی داشته باشید، می توانید برای سطح درونی روکشی از جنس شیشه، جیر، آستر، مخمل و… تهیه کرده و نصب نمایید.

 

3.ابعاد و شکل جعبه های پذیرایی:

جعبه های پذیرایی در ابعاد و شکل های مختلف طراحی و ساخته می شوند. شما می توانید این جعبه های را به شکل دایره، مستطیل، مربع، لوزی، قلبی شکل و…، طراحی کرده و سفارش نمایید. ابعاد جعبه های پذیرایی بسیار متنوع می باشد، به همین دلیل بهتر است برای سفارش آن به بودجه ی خود توجه کرده و بعد ابعاد آن را انتخاب کنید.

 

4. تعداد و طرز قرارگیری بخش های داخلی جعبه های پذیرایی:

به طبع هر یکی از این جعبه های بخش هایی برای قرار دادن مواد خوراکی دارند. اما مسئله ی مهم اندازه، تعداد و شکل قرار گیری این بخش ها می باشد. تمامی این موضوعات را شما باید انتخاب کنید. لازم به ذکر است که ابعادی که برای جعبه در نظر دارید، بسیار در تعداد و اندازه بخش های جعبه تاثیر دارد.

 

5.قفلبه کار رفته در جعبه های پذیرایی:

جعبه های پذیرایی عمدتاً دارای قفلی برای بستن درب آن هستند، اما اگر قصد دارید که در میزان خرج و مخارج خود کمی صرفه جویی کنید، می توانید این قفل را از روی جعبه خود حذف نمایید. به هر حال 2 نوع قفل را برای جعبه های پذیرایی به کار می برند، که این قفل ها عبارت اند از قفل های سامسونتی و همچنین قفل های کلونی. شما برای جعبه های پذیرایی تبلیغاتی اختصاصی شده خود می توانید هر کدام از این قفل ها را انتخاب نمایید.

 

6.درب جعبه های پذیرایی:

درب جعبه های پذیرایی یک از مهم ترین فاکتور های زیبایی برای این محصولات می باشد. برای زیبایی بیشتر جعبه ها می توانید از شیشه، کرستال و یا طلق استفاده کرده و بهجذابیت محصول خود بیفزایید. البته زیبایی این جعبه ها محدود به درب آن نشده و به طراحی بدنه ی آن نیز مربوط است.

 

نکاتی که بهتر است در رابطه با طراحی جعبه های پذیرایی اختصاصی شده توجه نمایید.

  1. قبل از انتخاب هر مورد از جزئیات جعبه های پذیرایی تبلیغاتی خود باید به سلیقه و شخصیت مخاطبانتان و همچنین نوع کسب و کار خود توجه کنید.
  2. از جعبه های پذیرایی شخصی سازی شده اغلب به عنوان هدایای تبلیغاتی لوکس یاد می شود، به همین خاطر باید با بالاترین و بهترین کیفیت و متریال موجود در بازار ساخته شوند.
  3. تعدادی از جعبه های پذیرایی اختصاصی هستند که افراد به آن ها جعبه های نفیس می گویند. جعبه های نفیس به محصولاتی گفته می شود که با استفاده از روش منبت کاری، نقره کاری، طلا کوبی و… روی این جعبه ها کار می کنند. جعبه های نفیس بسیار زیبا و شیک می باشند.
  4. مهم ترین موضوعی که مسیر و روند طراحی و سفارش این محصول را تعیین می کند، میزان بودجه ی شما است. پس بهتر است برنامه ریزی مالی دقیقی قبل از شروع این کار داشته باشید.
  5. بهتر است از طراحی های کپی شده استفاده نکنید. البته توجه داشته باشید که ایده گرفتن با کپی کردن متفاوت است. ایده بگیرید اما کپی از روی محصولات دیگران، هرگز.
  6. به دلیل اختصاصی بودن جعبه های پذیراییتان، شرکت طرف قرار داد شما موظف است نام و لوگوی برند و یا کسب و کار شما را بر روی این محصول درج نماید، که این کار را با روش ها متد های مختلفی نیز می توان انجام داد.
  7. برای تعدادی از متریال های شما حتی رنگ محصول را هم می توانید تعیین کنید، مثل ام دی اف، پلاستیک و… .
  8. تعداد و اندازه های بخش های داخلی و یا حتی ابعاد خود جعبه باید به گونه ای طراحی شوند که جعبه را کاربردی تر کنند.

 

سخنان پایانی ما با شما عزیزان:

همه ی ما بر این باوریم که باید از مهمان خود به بهترین نحو ممکن پذیرایی کنیم. که یکی از موارد مهم پذیرایی، ظروف پذیرایی است. یکی از طروف پذیرایی که تعدادی از شرکت ها به عنوان هدیه تبلیغاتی به مخاطبان خود می دهند، جعبه پذیرایی نبلیغاتی می باشد. از دیگر هدایای نفیس میتوان به صنایع دستی تبلیغاتی اشاره کرد.آیا شما از جعبه های پذیرایی استفاده می کنید؟ لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *