آیا جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب درستی می ‌باشد؟

جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی

انواع متنوعی از هدایای تبیلغاتی

امروزه هدایای تبلیغاتی از راه‌ های مفید و مطمئن در عصر تبلیغات به شمار می ‌آیند و بیشترکسب و کارها و شرکت ‌های مختلف در کشور و یا حتی تمام دنیا از این روش برای تبلیغات و معرفی برند خود استفاده می ‌کنند. موفق شدن یک بیزینس ابتدا به کیفیت کالا و خدمات و بعد به تبلیغات خلاقانه و هوشمندانه‌ ای وابسته است که انجام می ‌دهد. استفاده از ابزار و وسایلی مانند جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی که از موثرترین نوع تبلیغات است و بارها امتحان خود را در این روش پس داده است.

 

جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی

یکی از وسایل و ابزاری که می ‌توان برای هدیه تبلیغاتی از آن استفاده کرد و بسیار کاربردی و در تبلیغات تاثیرگذار است، جاکلیدی است که در بیشتر مواقع به آن نیازمند هستیم. بیشتر افراد آن را همیشه همراه خود دارند که برای منظم کردن کلیدهای خود و جلوگیری از گم شدن از آن استفاده می کنند. بیشتر جاکلیدی ‌ها و یا جاسوئیچی ‌ها از جنس فلز، پلاستیک، چرم، چوب یا ترکیبی از این متریال ‌ها هستند. بیشتر جا کلیدی ها از جنس فلز و چرم آن به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می ‌شود.

زیرا دارای شکل زیبا بوده و می ‌توان روی آنها برند و لوگوی تبلیغاتی را حک کرد. پس جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی می ‌تواند انتخاب مناسب و درستی باشد. قبل از تهیه این جاکلیدی ‌ها باید به کیفیت فلز و چرم و دیگر اتصالات آن توجه کرد تا این ابزار برای مدت ‌های زیاد مورد استفاده قرار بگیرد.

 

دلایل استفاده از جاکلیدی برای تبلیغات

جاکلیدی ‌ها و جاسوئیچی ‌ها برای نگهداری از انواع کلیدها کاربرد دارند و از مهم ترین دلایلی که جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب می ‌شود، این است که همیشه و در همه جا کنار مشتری یا مخاطب بوده و افراد از این وسیله مراقبت می ‌کنند. چرا که کاربردهای آن مانند: کلید مغازه، دفتر، خانه و خودرو داخل آن است، به آن متصل است و فرد به راحتی آن را گم نمی ‌کند. مخاطب می ‌تواند هر روز و هر لحظه لوگو یا برند شما را روی این جا کلیدی مشاهده کند که همین امر موجب می ‌شود، نشان برند و نام شرکت شما در ذهن بیشتر افراد ماندگار شود.

پس باید در زمان انتخاب جاکلیدی تبلیغاتی به عنوان هدیه به مواد و متریال آن که با کیفیت تولید شده باشد، توجه کرد؛ زیرا این وسیله تبلیغ کننده برند شما است. از دلایل دیگری که موجب انتخاب جاکلیدی می ‌شود، می توان به مقرون به صرفه بودن و ارزانی این جاکلیدی ‌ها اشاره کرد. زیرا می ‌توان به تعداد زیاد آن را سفارش داد و فرد می ‌تواند با هزینه مناسب یک بازدهی بسیار بالا از تبلیغ برند خود را کسب کند. افرادی که تازه کسب و کار جدیدی را آغاز کرده اند، می ‌توانند با هزینه اندک تبلیغ مناسبی با این جا کلیدی‌ ها انجام دهند. زیرا انتخاب عالی و ایده آلی است و قیمت این هدیه تبلیغاتی نسبت به دیگر هدایا مناسب‌ تر است.

 

مزایای استفاده از جاکلیدی تبلیغاتی

 

مزایای استفاده از جاکلیدی ‌های فلزی برای تبلیغات

همان طور که گفته شد، جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی بیشتر از جنس چرم و یا فلز انتخاب می ‌شود که دارای کیفیت مناسب ‌تری است. از مزایای استفاده از این جاکلیدی ‌ها می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از مواد مرغوب استفاده شده و سطح صاف و صیقلی دارند که باعث زیبایی آن می ‌شود و توجه مخاطبین بیشتری را به خود جلب می ‌کند.
  • این جا کلیدی ‌های فلزی بسیار مقاوم هستند و در مقابل سایش، ضربه و خوردگی مقاومت دارند و به دلیل همین ویژگی می ‌توان تا مدت ‌ها از آنها استفاده کرد.
  • به علت دارا بودن سطح صاف و صیقلی می ‌توان روی آن برند و لوگو را مشخص ‌تر چاپ کرد و وضوح برند و معرفی آن بهتر انجام می ‌شود.
  • اقتصادی بودن این کالا که به دلیل قیمت مناسب، بیشتر کسب و کارها با هر بودجه و موقعیتی آن را تهیه می‌کنند و به مشتریان خود ارائه می ‌دهند.
  • با تنوع زیادی که این محصول دارد، می ‌توان نسبت به جنسیت و سلیقه مخاطب خود از انواع مدل ‌ها و متریال ‌های آن انتخاب و ارائه کرد.

به دلیل مزایا و ویژگی ‌های کاربردی آن استفاده جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی می تواند انتخاب خوبی باشد؛ زیرا قیمت مناسب، ظاهر شکیل و زیبا و کیفیت مناسبی که دارد، برای تبلیغات مناسب است و می ‌توان با تیراژ بالا آن را سفارش داد و یک هدیه مناسب برای تبلیغات برند و رشد کسب و کار به شمار می ‌آید.

 

کاربردی بودن جاکلیدی تبلیغاتی به عنوان هدیه

زمانی که جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب می ‌شود، باید این انتخاب برای مخاطب کاربردی باشد. امروزه بیشتر افراد دارای چند دسته کلید هستند. این جا کلیدی تبلیغاتی که شما به آن ها ارائه می ‌کنید باید دارای خصوصیاتی باشد که کاربرد بیشتری برای مشتری داشته باشد و آن را برای استفاده در اولویت قرار دهد. جاکلیدی ‌ها از جمله وسایلی هستند که یک فرد همیشه همراه خود دارد و از آن استفاده می ‌کند. پس بهتر است این جاکلیدی ‌ها را به صورت هوشمندانه طراحی کرد.

هوشمندانه یعنی به صورت چند کاره، در این صورت استفاده از آن هم بیشتر می ‌شود و برند شما هم بیشتر از پیش در ذهن فرد ماندگار می ‌شود. اگر جاکلیدی ‌های  انتخابی شما دارای چاقوی مسافرتی و یا چراغ قوه باشند، یک جاکلیدی چند کاره محسوب شده که باید این جاکلیدی ‌ها به صورت خلاقانه طراحی شوند تا بیشتر مورد پسند واقع شده و استفاده از آن هم افزایش پیدا کند. در زمان تهیه جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی باید به مواردی مانند: سبک بودن، کاربردی بودن، کیفیت مناسب، کم جا بودن و استفاده راحت از آن هم توجه کرد تا یک انتخاب درست و مناسب برای هدیه تبلیغاتی شود.

 

بیشتر بخوانید : انواع جاکارتی تبلیغاتی را بشناسید.

 

اهمیت کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی

برخی از افراد تبلیغات را دوست نداشته و به آن توجهی نمی ‌کنند. پس باید برای تبلیغات از موارد و نکات روان شناختی بهره ‌مند شد تا توجه مخاطبین را جلب کرد. با این روش می ‌توان نام برند خود را در ذهن مخاطب حک کرد. استفاده از جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی موجب می ‌شود نام برند بدون هیچ گونه مشکل و آزاری برای مخاطب تکرار شود و هر زمان که به این وسیله نیاز پیدا می ‌کند، چیزی که به ذهن او می ‌رسد، نام برند حک شده روی جاکلیدی است.

 

کلام پایانی

تهیه و انتخاب یک هدیه تبلیغاتی کار سختی است و نیاز به دقت و توجه بیشتری دارد. زیرا این هدایا مانند جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی یک نمونه محدود از شرکت یا سازمانی است که در آن فعالیت دارید. پس باید بدانید که کیفیت بسیار مهم است و باعث می ‌شود هدیه شما انتخاب مناسب و درستی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *