جذب مشتریان با جاکارتی تبلیغاتی با طرح شخصی‌سازی شده

جاکارتی تبلیغاتی با طرح شخصی‌سازی شده

در دنیای امروزی که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت و توسعه می باشد، ما نیز در زندگی خود چاره ای به جز اینکه با این پیشرفت همراه بشویم، نداریم. یکی از این تغییرات مهم، جایگزین کردن بسیاری از موضوعات با کارت ها می باشد. شما در زمان گذشته باید حتماً بلیط اتوبوس تهیه می کردید اما الان با کارت پرداخت می کنید، کارت ها حتی جایگزین پول های نقد، کپن ها و… نیز شده اند، به همین منظور تعداد کارت هایی که هر فرد همراه خود دارد، بیشتر و بیشتر می شود. اما باید با این تعداد از کارت چه کرد؟ چگونه از این کارت ها محافظت کنیم؟ جواب ساده است، باید از جاکارتی استفاده نمایید!ما در این مقاله در رابطه با جاکارتی تبلیغاتی با طرح شخصی‌سازی شده ، انواع آن و همچنین کاربرد جاکارتی با شما صحبت خواهمی کرد. در پایان این مقاله می توانید بیشتر با این محصول آشنا شده و برای استفاده از آن راحت رت تصمیم بگیرید. پس ما را تا پایان این مطلب همراهی نمایید.

 

جاکارتی در کل محصولی می‌باشد که از کارت های شما در برابر ضربه و آسیب جلوگیری کرده و کارت های شما را سالم نگه می دارد. حال جاکارتی تبلیغاتی، محصولی هستند که بیشتر کسب و کار ها مخصوصاً کسب و کار هایی خود با کارت سر و کار دارند، به مخاطبین و مشتریان خود هدیه می دهند. حال این کسب و کار ها می توانند بانک ها، سازمان ها و شرکت های حمل و نقل، باشگاه ها، استخر ها و …، باشند. فقط توجه داشته باشید که تعدادی از کیف پول ها جاکارتی نیز دارند، اما کیف پولی که جاکارتی دارد با جاکارتی که مکتن کوچکی برای قرار دادن پول دارد متفاوت می باشد.

انواع جاکارتی تبلیغاتی:

جاکارتی ها را می توان به انواع و یا عناوین مختلفی تقسیم بندی کرد. که در این بخش با بعضی از آن ها آشنا خواهید شد.

1.انواع جا کارتی با متریال های متفاوت:

جاکارتی ها را با متریال و جنس های متفاوتی می سازند. که این متریال ها عبارت اند از:

 • جاکارتی تبلیغاتی چرمی: جاکارتی چرمی از جمله جاکارتی های شیک و با کیفیت موجود در بازار می باشند. این چم می تواند از چرم مصنوعی، چرم گاوی، چرم طبیعی و… نیز باشد. برای این متریال می توانید از انواع روش چاپ نیز استفاده نمایید.
 • جاکارتی تبلیغاتی فلزی: یکی از بادوام ترین جاکارتی های تبلیغاتی، جاکارتی های فلزی می باشد. با دوام بودن این متریال به برند شما این اجازه را می دهد که به طور کامل در ذهن مخاطب حک شوید.
 • جاکارتی تبلیغاتی پلاستیکی: جا کارتی پلاستیکی از جمله هدایای تبلیغاتی هستند که در یک تایمی بسا معروف شده و بسیار سریع از مد افتادند. دلیل محبوبی سریع این متریال قیمت بسیار ارزان بود و دلیل از مد افتادن آن نیز کیفیت پایی آن می باشد.
 • جاکارتی تبلیغاتی با ترکیب چرم و فلز: امروزه یکی از روش هایی که می توانید با هدایای خود دل مخاطبانتان را به دست بیاورید این است که آن هدیه را به صورت ترکیبی از سبک کلاسیک و سبک مدرن طراحی کنید. با این کار هم محصولی زیبا خواهید داشت و هم دل افراد کلاسیک پسند و هم مدرن پسند را به دست خواهید آورد.
 • جاکارتی تبلیغاتی آلوما والت: این نوع از جاکارتی ها با رویه ای از جنس آلومینیوم ساخته شده و بسیار با دوام نیز می باشند. از دیگر مزایای این جنس از جاکارتی ها داشتن پالت رنگی بالا نیز است.
 • جاکارتی تبلیغاتی چوبی: یکی از جذاب ترین جا کارتی هایی که کسب و کار ها می توانند به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنند، جاکارتی های چوبی می باشد. البته لازم است بدانید که این نوع از جاکارتی ها بیشتر جنبه فانتزی و تزئینی داشته و کمتر کسی از آن به عنوان جاکارتی روزانه استفاده می کند.

2.جاکارتی با طرح های مختلف:

جاکارتی های تبلیغاتی را به طور کل به دو دسته جاکارتی تبلیغاتی با طرح شخصی‌سازی شده و جاکارتی تبلیغاتی با طرح عمومی تقسیم بندی می کنند. در ادامه با این دو نوع نیز آشنا خواهید شد.

 

 • جاکارتی تبلیغاتی با طرح شخصی‌سازی شده:

جاکارتی تبلیغاتی با طرح شخصی‌سازی شده، جاکارتی هایی هستند که تمامی قسمت ها، جزئیات و تزئینات آن باب و طبق سلیقه و نظر شما طراحی و به تولید می رسد. بر روی این نوع جاکارتی ها حتماً نام لوگوی برند شما با آن روش چاپی که شما بخواهید و بر روی آن متریالی که شما برای ساخت آن انتخاب کرده اید، به چاپ خواهد رسید. فقط توجه داشته باشید که جاکارتی های شخصی سازی شده برای تعداد بالا مقرون به صرفه هستند و برای تعداد پایی بهتر است از همان جاکارتی با طرح های عمومی استفاده نمایید.

 

 • جاکارتی تبلیغاتی با طرح عمومی:

جاکارتی تبلیغاتی با طرح عمومی، جا کارتی هایی هستند که طراحان شرکت ها از قبل طراحی کرده و شما باید از همان طرح ها استفاده نمایید. برای این مدل از جاکارتی شما نمی توانید هیچ یک از جزئیات را تغییر داده و یا اضافه و کم کنید. اما این نکته قابل توجه این است که این مدل از جاکارتی ها برای تعداد پایین و هم برای تعداد بالا مقرون به صرفه بوده اما جاکارتی تبلیغاتی با طرح شخصی‌سازی شده برای تعداد بالا مناسب می باشد.

 

کاربرد جاکارتی های شخصی سازی شده:

کاربرد این نوع از جاکارتی ها را می توان از دو منظر و دیدگاه بازگو کرد. دیدگاه اول از نظر کسب و کار هایی که قرار است از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنند، و دیدگاه دوم از نظر افرادی که این نوع از جاکارتی ها را هدیه می گیرند. ما در این بخش هر دو دیدگاه را با شما به بحث و گفت و گو خواهیم گذاشت، پس با ما همراه باشید.

 

1. کاربرد جاکارتی تبلیغاتی با طرح شخصی‌سازی شده برای کسب و کار ها:

همان گونه در مقدمه توضیح دادیم ما در زندگی و دنیای امروزی مجبوریم که با پیشرفت تکنولوژی همراه شویم. استفاده از کارت ها به جای هر وسیله ی دیگری نیز به طبع یکی از همین موارد است. کسب و کار هایی که بتوانند از این جاکارتی ها برای تبلیغات خود استفاده کنند، در این بازی و رقابت پیشرفت برنده خواهند شد. چرا که همه ی افراد از کارت استفاده کرده و این محصولی که لوگو و نام برند شما بر روی آن حک شده است، همیشه در مقابل چشمان مخطبانتان بوده و در نهایت در یاد افراد نیز خواهد ماند. ماندگار ماندن درون ذهن مخازب هدف نیز یکی از دلایل اصلی تبلیغات می باشد.

2.کاربرد جاکارتی تبلیغاتی با طرح شخصی‌سازی شده برای افرادی که از آن استفاده می کنند:

 • این نوع از جاکارتی ها اغلب کیفیت بالایی دارند، پس این افراد از محصول با کیفیت بالا استفاده خواهند کرد.
 • جاکارتی های اختصاصی اغلب از طرح زیبایی برخودار بوده، پس این افراد می توانند از آن در هر مکان و موقعیتی استفاده نمایند.
 • جاکارتی ها در کل محصولات کاربردی هیتند که هر فردی در هر سنی به آن احتیاج خواهد داشت.
 • هر نوع از کارت استانداردی در آن به راحتی قرار می گیرد.

 

سخن پایانی ما با شما عزیزان

هر فردی با توجه به سبک زندگی امروزی نیاز دارد و مجبور است که در روتین زندگی خود تغییراتی ایجاد کند. یکی از این تغییرات مهم، جایگزین کردن بسیاری از محصولات با کارت ها است. اما این تعداد از کارت نیازمند به محافظت و حمل و نقل صحیح می باشد، که این کار را جاکارتی ها برای شما انجام می دهند.از دیگر هدایای ارزان و کاربردی میتوان به جاکلیدی تبلیغاتی هم اشارهکرد. آیا شما برای تبلیغات کسب و کار خود از جاکارتی استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهدات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *