راهنمای انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت های خاص

انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت

تهیه انواع ست تبلیغاتی مناسبتی

بیشتر قانون ‌های جهان بر پایه عشق بنیان نهاده شده است و تا زمانی که این رسم زیبای هدیه دادن و ابراز کردن علاقه و عشق در تمامی امور خود را یاد گرفته و به کار بگیرید، باید منتظر پیشرفت ‌های روز افزون هم باشید. هدایای تبلیغاتی از جمله هدایایی هستند که بسیار جذاب و خوشایند بوده و معمولا حس خوبی را در مخاطب و مشتری ایجاد می ‌کنند و موجب پیشرفت در کسب و کارها می ‌شوند. انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت ‌ها می ‌تواند در تهیه بهترین هدایا برای افراد خاص شما را یاری کند تا بر مشتریان جدید خود اضافه کرده و مشتریان قدیم خود را هم حفظ کنید.

 

هدیه تبلیغاتی خاص با توجه به مناسبت

امروزه بیشتر شرکت ‌ها، سازمان ‌ها و کسب و کارهای مختلف دیگر در مورد هدایای تبلیغاتی دارای اطلاعات زیادی هستند و سعی می ‌کنند در مناسبت ‌ها و موقعیت ‌های خاص و مختلف از آنها بهره ببرند. بعضی از انواع کسب و کارها و مجموعه‌ های خاص برای مخاطبین خود در زمان ‌های ویژه و مخصوص هدایای ویژه ‌ای را تهیه و ارائه می ‌کنند. البته باید بدانید که بیشتر افراد از گرفتن این هدایا در زمان و شرایط خاص بسیار خوشحال شده و آن را برای همیشه در ذهن خود نگه می ‌دارند.

پس این روش تبلیغاتی یک اقدام و حرکتی به جا و درست در بازاریابی ‌ها محسوب می ‌شود. به همین بیشتر این شرکت ‌ها و مشاغل سعی می‌ کنند در مناسبت ‌ها از از کالاها و خدماتی که دارند برای انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت ها استفاده کنند. زیرا این هدایا نشان می ‌دهد که چقدر برای مخاطبین خود ارزش و احترام قائل هستند. این هدایا را می ‌توان در نوروز، شب یلدا، سالگردها و … تهیه کرد که می ‌تواند شامل اقلام متنوع و متعددی باشد.

 

بهترین زمان تهیه هدایای تبلیغاتی

تهیه و ارائه انواع هدایای تبلیغاتی در هر زمانی انجام می ‌گیرد؛ اما در بعضی از روزها و مناسبت ‌ها می ‌تواند یک موقعیت بهتری برای ارائه کردن این هدایا باشد. مناسبت ‌هایی مانند: تولد مشتریان یا کارمندان، عید نوروز، روز پدر، مادر، شب یلدا و دیگر روزهای خاص که فرصت هایی بسیار مناسب هستند تا شرکت ‌ها و سازمان ‌ها بتوانند با انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت مخاطبین خود را جذب کنند..

البته امروزه در بعضی از مناسبت ‌ها مانند شب یلدا و عید نوروز بیشتر شرکت ‌ها و سازمان ‌ها هدایای تبلیغاتی را به کارمندان و یا مخاطبین خود ارائه می ‌کنند؛ ولی شما می ‌توانید یک زمان ‌بندی درستی را به کار ببرید تا در زمان خوب و مناسب هدای تبلیغاتی خود را به افراد خاص اهدا کنید. امروزه مشاغل مختلف و کسب و کارها زمانی می ‌توانند به رشد و پیشرفت دست پیدا کنند و از تمامی امکانات و بسترهای به وجود آمده در جامعه مانند: تبلیغات فیزیکی و حضوری، اینترنت، تبلیغات رسانه ‌ای، تلفنی و … استفاده بکنند. همچنین می توانند از هدایای تبلیغاتی هم که بهترین روش برای ماندگاری برند و جذب مشتری است، استفاده کنند. البته برای انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت ‌ها نیاز است که فاکتورهای متنوع و مختلفی را مد نظر قرار دهید.

 

راهنمای انتخاب ست هدیه تبلیغاتی

 

راهنما و مهم ‌ترین نکات در زمان انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت ‌ها

هدایای تبلیغاتی در انواع مختلف و در بیشتر بخش ‌ها می ‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. زیرا تنوع بسیار بالایی دارد. برای انتخاب بهترین و جدیدترین آنها باید به معیارها و فاکتورهای زیادی توجه کرد تا بهترین گزینه را انتخاب کرد. برای انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت ‌ها باید به نکات زیر توجه کرد:

 • این هدایا باید دارای یکپارچگی و نظم زیادی باشد تا در ذهن مخاطب ماندگار شود.
 • برای صرفه‌ جویی در هزینه، کم کردن کیفیت هدایای تبلیغاتی برای شما نتیجه عکس خواهد داشت.
 • اطلاعات، نام برند و پیام تبلیغاتی که روی این هدایا حک می ‌کنید، پرمعنی و مختصر باشد تا مشتری و مخاطب را به خود جذب کند.
 • در هدایای تبلیغاتی باید تناسب دو طرفه رعایت شود و شرکت ارائه کننده هدیه باید نسبت به وضعیت زندگی، شغل، تخصص و دیگر موقعیت ‌های مخاطب خود توجه نشان دهد.
 • در زمان انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت ‌ها باید به جنسیت و سن و سال افراد مخاطب و مورد نظر خود هم توجه کرد.
 • نباید از هدایای تبلیغاتی رایج و پرتکرار استفاده کرد؛ زیرا اثر مطلوبی نخواهد داشت.
 • طراحی هدایا و نوع بسته ‌بندی آن از اهمیت زیادی برخوردار است تا افراد بتوانند توجه خاصی به آن کنند.

 

هدف استفاده و انتخاب  هدیه تبلیغاتی در مناسبت ها چیست؟

هدایای تبلیغاتی نوعی از هدیه‌ ها هستند که با هدف ‌های خاصی مانند: جذب مشتری و مخاطب بیشتر، بازاریابی و سودآوری ارائه می ‌شوند. بیشتر شرکت ‌ها و سازمان ‌هایی که در حوزه‌ های متنوع تجاری فعالیت دارند، از طریق این هدایا سعی می ‌کنند اعتماد و حس وفاداری مشتریان خود را جلب کنند و به توسعه و پیشرفت کسب و کار خود هم کمک کنند.

با استفاده از این هدایا در کنار دیگر تکنیک ‌ها و روش ‌های خاص مارکتینگ می ‌توان تاثیربخشی زیادی در تبلیغات داشت. زیرا با انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت ‌ها این هدایا دارای خصوصیات منحصر به فردی شده و به دلیل ماندگاری، انعطاف پذیری و قابل لمس بودن می ‌توانند تاثیر بسیار زیادی در سنجش و ارزشیابی، ارزش درک شده و … باشند. از جمله مهم ‌ترین هدف استفاده از این هدایا را می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • توسعه و پیشرفت رابطه با دیگر جوامع و مجموعه‌ های خاص
 • دسترسی پیدا کردن به محیط ‌های تبلیغاتی با ارزش
 • تبدیل کردن مشتری و مخاطب بالقوه به بالفعل و همین طور به سفیران برند تجاری
 • گسترش بیشتر سازمان و شرکت ‌های تجاری
 • به وجود آوردن آگاهی و ماندگاری
 • افزایش دادن حس و انگیزه وفاداری و اعتماد کارمندان و کارکنان
 • گسترش و رشد کالاها با راه‌ های مدرن و جدید

 

کلام آخر

امروزه رقابت بین مشاغل و انواع کسب و کارها بیشتر شده و همه از ترفندهای کوچک و بزرگ بازاریابی برای پیشرفت و رشد خود استفاده می کنند. یکی از این ترفندها انتخاب ست هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبت ‌ها است که توسط شرکت ‌ها و سازمان ‌های زیادی صورت می ‌گیرد تا هدایا تاثیر بیشتری در تبلیغات و بازاریابی ‌ها داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *