چرا ساعت دیواری تبلیغاتی جزو هدایای تبلیغاتی نفیس به شمار می آید

ساعت دیواری تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی نفیس ، انواع هدایای تبلیغاتی است که جهت ارائه به افراد خاصی در موقعیت های شغلی خاص در نظر گرفته می شود. کاربرد هدایای تبلیغاتی نفیس، معرفی نام برند و کالا با اهداء یک هدیه می باشد. یکی از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس، ساعت تبلیغاتی است که می تواند به صورت بسیار زیبایی طراحی و تولید شود. ساعت تبلیغاتی دیواری در صورتی که با عنوان هدایای تبلیغاتی نفیس عرضه شود، از جنس های با کیفیت و مناسبی تهیه و تولید می شود. همچنین ساعت تبلیغاتی رومیزی نیز می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی نفیس شمرده شود که در طرح ها و جنس های مختلفی ارائه می شود. کارشناسان تبلیغاتی از انواع ساعت تبلیغاتی مچی جهت اهداء به مخاطبان با هدف معرفی برند خاصی استفاده می کنند.

فروش ساعت دیواری تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی چه مزایایی دارد

از مزایای فروش ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی می توان به عرضه انواع ساعت های تبلیغاتی رومیزی و دیواری اشاره کرد که با قیمت های مناسب به خریداران و مشتریان ارائه می شود. کارشناسان فروش ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی، با در نظر گرفتن جدیدترین برندها و محصولات، خدمات عرضه انواع ساعت تبلیغاتی با قیمت های مشخص را به خریداران ارائه می کنند.

ساعت دیواری تبلیغاتی ، نوعی از انواع هدایای تبلیغاتی به شمار می آید که دارای کاربردهای زیادی می باشد. امروزه افراد مختلف یک اتاق، سالن و سازمان نیاز به دانستن زمان جهت سامان دهی کارهای تخصصی خود دارند. در صورتی که یک ساعت دیواری تبلیغاتی بر دیوار نصب شده باشد، می تواند علاوه بر رفع نیاز دانستن زمان، باعث شود نام کالا و برند به طور مکرر دیده شود. ساعت دیواری تبلیغاتی توسط کارشناسان تبلیغاتی آماده شده و با توجه به سلیقه مشتریان طراحی و تولید می شود. تصویر و نام برندی که بر روی ساعت دیواری تبلیغاتی درج می شود، به صاحبان مشاغل این فرصت را می دهد که محصول خود را به سادگی معرفی کنند .

مشتری‌های شما چقدر خوشحال می‌شوند وقتی در کنار برخورداری از خدمات خوب شما از هدیه تبلیغاتی مثل ساعت دیواری تبلیغاتی دیجیتال باکیفیت‌تان نیز بهره‌مند شوند. گرفتن ساعت دیواری تبلیغاتی چوبی رایگان به مشتری‌ها باعث می‌شود آنها دوباره به خدمات شما مراجعه کنند. اینکار همچنین روشی برای تاییدیه محصول‌تان است، به این ترتیب دیگر نیازی به تبلیغات بیشتر نیز نخواهید داشت. مشتری‌هایتان با استفاده از کالاهای تبلیغاتی که شما به آنها داده‌اید، محصول یا خدمات شما را تبلیغ می‌کنند.

یکی از بهترین نوع هدایای تبلیغاتی که می تواند به مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرد و برند شما را تبلیغ کند ساعت دیواری تبلیغاتی می باشد. کسانی که این هدیه را دریافت می کنند هر بار که به ساعت دیواری تبلیغاتی با برند شما نگاه می کنند اعتماد بیشتری به کسب و کار شما خواهند داشت.

ما در روز شاید بارها و بارها به ساعت دیواری برای قرارها و زمانبندی کارهایمان نگاه کنیم .در ساعت های تبلیغاتی دیواری میتوان عکس و لوگو و شماره تماس خود را چاپ کرد که در دید عموم باشد .ساعت دیواری را میتوان در شرکتها و مدارس و حتی منازل نیز استفاده نمود

ساعت دیواری تبلیغاتی در سایزها و رنگها و طرحهای متنوع و به سلیقه های متفاوت مشتریان عرضه میشود.
ساعت دیواری با موتورهای گوناگون بنا به سفارش مشتری تولید میشود

 موتورهای تیک تاکی و روانگرد

موتورهای تیک تاکی

بیشتر برای اداره جات و مکانهای شلوغ و پر رفت و امد استفاده میشود موتورهای تیک تاکی در منازل کمتر استفاده میشود چون در سکوت شب با صدای خود باعث آزار میشود .در منزل بیشتر از موتورهای روانگرد استفاده میشود.

ویژگی‌های ساعت دیواری

ساعت دیواری هم در دسته‌ی هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی جای دارد و هم برای مواردی که در بازاریابی در مکان‌هایی غیر از نمایشگاه باشد می‌توان از آن استفاده کرد. ساعت دیواری در انواع اندازه و طرح‌های مختلف موجود است و بسته به انتخاب شما، نوع رنگی که مدنظر دارید و متناسب با برند شما است و طرح ساده و کلاسیک یا مدرن و سایر طرح‌هایی که موردنظر شما می‌باشند در اختیار شما قرار داده می‌شوند.این ساعت‌ها مخصوصا ساعت‌هایی که در برند صدراگیفت ارائه می‌شوند نه تنها ظاهری با کیفیت دارند بلکه سیستم محرکه ساعت نیز بسیار قوی است و اینگونه نیست که ساعت به طور مثال بعد از یک ماه کار کردن از کار بیفتد. ساعت‌ها دقت و ظرافت بالایی دارند و می‌توانید از کیفیت آن مطمئن باشید.شعار و نام برند شما در دو حالت می‌تواند بر روی ساعت چاپ شود، در حالت اول در یکی از قسمت‌های پایین ساعت در جایی خالی محتوا، لوگو و یا شعار تبلیغاتی شما چاپ می‌شود و در حالت دوم داخل ساعت یعنی در جایی که عقربه‌ها در حال کار کردن هستند.نکته‌ی مهم این است که ساعت‌های دیواری وزن کم و طراحی ساده‌ای هم دارند. شاید اگر قبل از این ساعت دیواری را هدیه گرفته باشید کاملا به این سادگی پی برده باشید. در هر حال می‌توان ساعت‌هایی با طرح‌هایی متفاوت را هم انتخاب کرد.

نتیجه:

خرید هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه‌ها و یا شرکت‌ها در سال‌های اخیر بسیار رواج پیدا کرده است و این اتفاق خوبی می‌باشد چون با این هدایا هم مشتریان و شرکت‌کنندگان با حس خوب از گرفتن هدیه محل را ترک می‌کنند و هم شرکت‌ها فرصتی برای تبلیغات و بازاریابی پیدا می‌کنند و در هر صورت یک بازی دوسربرد است. ساعت دیواری تبلیغاتی از جمله‌ی مواردی است که می‌توانید برای کسب و کار خود تهیه کنید و به خانواده‌ها و افراد در مشاغل مختلف هدیه بدهید تا برای مدت‌ها بر روی دیوار خانه‌ یا محل کارشان بدرخشد و برای این‌ کار بهتر است ساعت دیواری را در طرح‌های مناسب و باکیفیت بالا تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید