پک هدیه تبلیغاتی کریسمس کاربردی و جذاب چه مشخصاتی دارد؟

پک تبلیغاتی کریسمس

با نزدیک شدن به سال نوی مسیحیان و کریسمس استفاده از پک تبلیغاتی کریسمس میتواند یک حرکت بسیار هوشمندانه باشد. کریسمس یکی از بزرگترین رویدادهایی است که در سراسر جهان جشن گرفته میشود. کریسمس همان سال نوی مسیحیان است که همه ساله با ورود به فصل زمستان آغاز میشود.

پک تبلیغاتی کریسمس

 

به همین منظور در این فصل شاهد آن هستیم که اکثر شهرهای دنیا چراغانی میشوند و خانه ها با درخت کریسمس و وسایل تزئینی زیبا آراسته میشود. حال اگرچه این جشن در فرهنگ ما ایرانیان جایی ندارد ولی به دلیل احترام به افراد مسیحی در کشورمان و صرفا به منظور شادباش، این مراسم در ایران نیز طرافدارانی دارد. در این فصل مردم از لباس ها و اکسسوری های کریسمسی استقبال میکنند و برای خرید این نوع وسایل را انتخاب میکنند. در همین راستا ما نیز تصمیم گرفتیم برای هدایای تبلیغاتی بیزینس های مختلف یک سری ایده کریسمسی داشته باشیم.

چرا پک تبلیغات کریسمس

پک تبلیغات کریسمس یک روش هوشمندانه برای جذب مشتری در شروع سال نو میلادی است. همانطور که گفته شد سال نو میلادی در بدو ورود به زمستان آغاز میشود. این درحالیست که سال نوی شمسی یعنی سال نو ما ایرانیان در بدو ورود به تابستان آغاز میشود، و خب تمامی این مراسم ها دارای فلسفه و علت های خاص خود است. به هرحال ما اینجا هستیم که بگوییم اگر میخواهید در کسب و کار خود پیشرفت داشته باشید باید به تمامی این مراسمات توجه ویژه ای داشته باشید. در سالهای اخیر همه ما شاهد آن هستیم که ایرانیان نیز با وجود دین و عقاید خاص خود به کریسمس علاقه دارند. اگرچه ممکن است این روز را جشن نگیرند ولی ممکن است از درخت کریسمس برای تزئیین خانه خود استفاده کنند و یا حتی از لباس ها و اکسسوری های کریسمسی استفاده کنند.

محصولات مخصوص کریسمس

اما شاید برایتان سوال باشد که پک تبلیغات کریسمس شامل چه اقلامی است. خب اولین نکته ای که باید بدان توجه کنید آن است که شما باید در این زمینه خلاقیت داشته باشید. یعنی سعی کنید ایده های مختلف را ببینید و تاحدودی از آن ها الگو برداری کنید. اگرهم کلا ایده شما جدید و نو باشد که شرایط بهتر خواهد بود. مثلا شما میتوانید به مشتریانتان اکسسوری های کریسمسی هدیه دهید. اگر مشتریانتان خانم های جوان باشد یک نیم ست کریسمسی و یا حتی یک عروسک کوچ از بابانوئل میتواند آن ها بسیار شگفت زده کند. لباس های قرمز با طرح هایی از دانه های برف نیز میتواند مشتریانتان را وجود آورد. پک هایی با طرح های کریسمسی نیز یک انتخاب بسیار خوب و هوشمندانه خواهد بود. ماگ های ویژه کریسمس با طرح های مختلف میتواند هر فردی را خوشحال کند و نظر وی را به خود جلب کند.

پک تبلیغات کریسمس

در قسمت قبل چند مورد از هدایای مخصوص کریسمس را برای شما عزیزان معرفی کردیم. در اینجا نیز چند ایده برای پک تبلیغات کریسمس نام خواهیم برد تا شما عزیزان بتوانید از این ایده ها برای تهیه هدیه تبلیغاتی استفاده نمایید:

  • پک قهوه خوری

شما میتوانید یک پک با طرح های کریسمسی داشته باشید. در این پک یه ماگ کریسمسی، عروسک بابانوئل، چند دمنوش کیسه ای و چند شکلات تبلیغاتی کریسمسی قرار دهید و آن را به مشتریان خود هدیه دهید.

  • پک لباس کریسمسی

شما میتوانید در یک پک با طرح های کریسمسی تهیه کنید که در آن یک لباس قرمز یا سبز با دانه های برفی یا عکس بابانوئل قرار داده باشید. همچنین در کنار این لباس میتوانید چند اکسسوری مخصوص درخت کاج کریسمسی قرار دهید.

  • پک جوراب کریسمسی

شما میتوانید یک پک که شامل جوراب های کریسمسی است تهیه کنید. این جوراب ها میتوانند در انواع ساق بلند، ساق کوتاه و با طرح های مختلف کریسمسی باشند.

پک جوراب کریسمس

پک تبلیغات کریسمس چه ویژگی هایی دارد؟

شاید برایتان سوال باشد که چرا لازم است از پک تبلیغات کریسمس استفاده کنیم؟ خب برای تهیه هدیه تبلیغاتی باید به چند نکته مهم توجه کنید. یعنی تنها با توجه به این موارد میتوانید به کمک هدایای تبلیغاتی، تبلیغات ارزنده ای داشته باشید:

  • هدایای تبلیغاتی باید ترند باشند:

یعنی لازم است از محصولاتی استفاده کنید که جدیدا ترند شده اند و افراد علاقه زیادی برای استفاده از آن ها دارند.

  • هدایای تبلیغاتی باید جذاب باشند:

یعنی مشتریان و مخاطبان هدف به محض دیدن این محصولات تحت تاثیر قرار بگیرند.

  • هدایای تبلیغاتی باید منعطف باشند:

یعنی سعی کنید طبق رویدادهای مهم سال این هدایا را تغییر دهید، عید نوروز، یلدا، کریسمس، روز مهندس، روز دانشجو و غیره میتوانند بهانه بسیار مناسبی برای سفارش هدیه تبلیغاتی خاص باشند.

  • قیمت مناسب:

بهتر است هدایای تبلیغاتی از قیمت مناسبی برخوردار باشند تا کارفرما بتواند تعداد زیادی از این محصولات را برای مشتریان خود تهیه کند.

در چه زمانی میتوان از پک تبلیغات کریسمس استفاده کرد؟

بهتر است از ابتدای ماه آذر یک سری پک تبلیغات کریسمس تهیه شود و در طی این یک ماه بین مشتریان توزیع شود. عموما یک الی دوماه قبل از رویداد های بزرگ زمان مناسبی برای تهیه و اهدایی هدیه تبلیغاتی است. در روزهای پایانی نیز باید اهدای این هدایا با بالاترین نقطه خود برسد. یعنی مثلا در روزهای پایانی آذر سعی کنید هدایای کریسمسی و یا حتی یلدایی زیادی را به مشتریان خود اهدا کنید و آن ها را شگفت زده کنید. بدون شک همین سوپرایز کردن مشتریان در چنین رویدادهایی میتواند نظر آن ها را به شکل قابل قبولی به شما جلب کند. پس در این باره تردید نکنید و همه شک ها را کنار بگذارید. تعدادی پک هدیه بسته به بودجه خود تهیه کنید و آن را به مشتراین خاص خود هدیه دهید و در نهایت از نتیجه آن لذت ببرید.

پک تبلیغاتی کریسمس

سخن آخر

امید است بتوانید از طریق پک تبلیغات کریسمس جهش بزرگی در کسب وکار خود داشته باشید. در کل تمامی روش های تبلیغاتی میتوانند سرعت پیشرفت یک کسب و کار را چند برابر کند. پس هرگز در این باره شک نکنید. از روش های تبلیغاتی مختلف استفاده کنید و متخصصین بازاریابی کمک بگیرید. مطمعن باشید بلاخره یکی از روش های بازار یابی برای شما نتیحه بخش خواهد بود و زندگی شما را دگرگون خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *