با بهترین آیتم های هدیه تبلیغاتی برای عید سعید فطر آشنا شوید

هدیه تبلیغاتی برای عید فطر

از بهترین فرصت ها برای معرفی خودتان به دیگران مراسم عید فطر و تهیه هدیه تبلیغاتی برای عید فطر است. ماه رمضان یکی از مهم ترین ماه هایی است که همه ساله توسط مسلمانان جهان مورد استقبال قرار می‌گیرد. به طوری که مسلمانان همه ساله یک ماه از سال را روزه داری میکنند و در نهایت عید فطر را جشن میگیرند. اما ما به عنوان یک کارآفرین میتوانیم نگاه دیگری به این مسائل داشته باشیم. روزهای عید و مراسمات مذهبی و غیر مذهبی، عید نوروز و غیره تماما شرایطی هستند که ما میتوانیم با استفاده از آن بازاریابی و جذب مشتری داشته باشیم. تهیه هدایای تبلیغاتی مرتبط به این بزرگداشت ها و عید ها می‌تواند یک حرکت هوشمندانه برای جذب مشتری باشد. بنابراین حال که به عید سعید فطر نزدیک می‌شویم تصمیم گرفتیم مقاله ای ترتیب دهیم تا در آن به معرفی برخی هدایای تبلیغاتی کاربردی بپردازیم.

هدایای مخصوص عید فطر چه ویژگی هایی دارند؟

هدیه تبلیغاتی برای عید فطر دارای یک سری ویژگی هاست که باید در حین خرید به آن توجه کنید. مثلا باید دقت داشته باشید که این هدیه تبلیغاتی از لحاظ معنوی و فرهنگی دارای ارزش بالایی باشد. هدیه تبلیغاتی عید فطر باید همه جوره مخاطب شما را تحت تاثیر قرار دهد. این هدایا میتواند ترکیبی از مضامین فرهنگی، هنری باشد و در کل به بودجه و سلیقه شما بستگی دارد. امروزه اکثر کسب و کارها برای مناسبت های مختلف نظیر عید نوروز، شب یلدا، عید فطر، روز مهندس، روز معلم، روز دانش آموز و غیره یک سری هدیه تبلیغاتی تهیه می‌کنند. حال که امسال عید نوروز و ماه رمضان هر دو با یکدیگر عجین شده اند فرصت خوبی است که صاحبان مشاغل یک هدیه تبلیغاتی همه فن حریف و مرتبط با این مناسبت ها تهیه کنند و به مشتریان و کارکنان ویژه خود هدیه دهند.

هدایای مناسب عید فطر

هدیه تبلیغاتی برای عید فطر میتواند تاثیر بسزایی در جذب مشتری و رونق کسب و کار شما داشته باشد. اما شاید برایتان سوال باشد که چه هدیه ای مناسب این شرایط است. بدون شک هدیه ای که برای عید فطر تهیه میکنید باید مرتبط باشد و متناسب با مشتریانتان انتخاب شوند. مثلا اگر کسب و کار شما به شکلی است که اکثر مشتریانتان افراد مذهبی و سنتی هستند میتوانید از کتاب دعا، قرآن، رحل، چادر نماز و غیره برای هدیه تبلیغاتی استفاده نمایید. اما اگر مشتریانتان زیاد مذهبی نیستند میتوانید محصولات دیگری نظیر ظروف سفالی و سنتی برای مشتریان و کارکنان خود در نظر بگیرید. بنابراین اگر قصد تهیه هدیه تبلیغاتی دارید باید به موارد و نکات بسیار زیادی توجه کنید. سن، جنسیت، شغل، دین، مذهب و غیره تماما مسائلی هستند که شما میتوانید در حید خرید هدایای تبلیغاتی بدان توجه کنید.

محصولات مناسب برای هدیه تبلیغاتی عید فطر

در این بخش به معرفی چند هدیه تبلیغاتی برای عید فطر اشاره میکنیم:

  • ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی یکی از هدایای کاربردی، ارزان قیمت برای هدیه دادن است. از طرفی شما میتوانید تمامی اطلاعات مرتبط به کسب و کراتان را روی این ساک دستی ها حک کنید و به مشتریانتان هدیه دهید. مثلا آدرس، شماره تلفن، لوگو و شعار تبلیغاتیتان را برروی این ساک ها حک کنید و در نماز عید فطر به افراد هدیه دهید. با این کار به نمازگزاران هدیه ای ارزشمند اهدا کرده اید تا بتوانند پس از اقامه نماز وسایل و مهر و قرآن خود را در آن بگذارند و به منزل برگردند.

  • صنایع دستی تبلیغاتی

صنایع دستی تبلیغاتی

صنایع دستی یکی دیگر از هدایای با ارزش هستند که میتوان آن ها را به مشتریان هدیه داد. صنایع دستی سنتی هدیه ای ارزشمند بوده که میتوان در ماه مبارک رمضان به مشتریان هدیه داد. مثلا اگر یک ظرف جاشیرینی سنتی و زیبا را به مشتریان خود اهدا کنید افراد از آن در ماه رمضان برای قرار دادن زولبیا و بامیه استفاده میکنند. خب هدف ما نیز از دادن هدیه تبلیغاتی استفاده مشتریان و جلب نظر آن هاست.

  • وسایل چوبی تبلیغاتی

وسایل چوبی تبلیغاتی از جمله رحل یا جا ادویه ای و غیره نیز میتوانند یک انتخاب بسیار کاربردی به عنوان هدیه تبلیغاتی برای عید فطر باشد. پس شما عزیزان نیز میتوانید از این محصولات برای هدیه دادن به مشتریان و کارکنان خود استفاده کنید.

وسایل چوبی تبلیغاتی

  • محصولات چرمی

محصولات چرمی از جمله جاکارتی، جاکلیدی، کیف پول، کمربند و غیره نیز نوعی هدیه نفیس در این ایام محسوب می‌شوند. می‌توانید از این محصولات نیز برای هدیه دادن به مشتریان خود استفاده نمایید.

  • کتاب دعا و قرآن

کتاب دعا و قرآن و غیره نیز میتوانند هدایای مناسبی برای عید فطر باشند. مثلا میتوانید در زمان برگزاری نماز عید کتاب دعای تبلیغاتی به نمازگزاران هدیه دهید و با اینکار نه تنها گامی ارزشمند و معنوی برداشته اید بلکه توانسته اید نظر مشتریان زیادی را به کسب و کار خود جلب کنید.

تاثیر هدیه تبلیغاتی در جذب مشتری

تاثیر هدیه تبلیغاتی برای عید فطر می‌تواند بسیار فوق العاده باشد. اگر شما به عنوان یک کارفرما بتوانید هدایای کاربردی و تاثیر گذاری را تهیه کنید و به مشتریان و افراد مختلف اهدا کنید توانسته اید نام و لوگوی کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید. حال اگر این هدیه، کاربردی و تاثیر گذار باشد بدون شک مشتریان عاشق شما و کسب و کارتان خواهند شد و حتی شما را به دیگران نیز معرفی خواهند کرد.

سخن آخر

امیدواریم توانسته باشیم مطالب مفید و کاربردی را برای شما عزیزان شرح داده باشیم تا بتوانید به کمک آن کسب و کار خود را رونق بخشید و به هدف نهایی خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *