برای روز مهندس امسال چه هدایای تبلیغاتی می توانیم بخریم و به افراد هدیه دهیم؟

هدیه تبلیغاتی برای روز مهندس

  ر ا برای آن که به یک دید کلی و مناسب برای تهیه هدیه تبلیغاتی برای روز مهندس برسید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. شاید برایتان جالب باشد که بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی، از دانشمندان بزرگ ایرانی را روز مهندس نام گذاری کرده اند. درواقع پنجم اسفند ماه به منظور بزرگداشت یاد این دانشمند گرانقدر روز مهندس نامیده شده است. معمولا همه ساله همایش های مختلفی برای تبریک به مهندسان ایرانی برگزار میشود و در این جشن ها نیز هدایایی به آنها اهدا میشود. اکثر این مراسمات معمولا توسط رؤسای شرکت ها و کارخانه های بزرگ به منظور قدردانی از مهندسین و افراد مجموعه برگزار میشود. اما چیزی که همه ساله یک سری چالش برای این برگزار کنندگان همایش ایجاد میکند آن است که چه هدایایی برای مهندسین مناسب هستند؟! بنابراین ما تصمیم گرفتیم در این مقاله بیشتر به این موضوع بپردازیم.

روز مهندس چیست؟

پیش از آنکه به تهیه هدیه تبلیغاتی برای روز مهندس بپردازیم ابتدا باید بیشتر با مهندسین و روز مهندس آشنا شویم. همانطور که گفته شد، روز 5 اسفند را به منظور بزرگداشت، دانشمند بزرگ ایراین، خواجه نصیرالدین طوسی نامگذاری کرده اند. بنابراین ما سالانه شاهد آن هستیم که اکثر کارفرمایان برای قدر دانی از مجموعه مهندسین خود یک سری هدایا تهیه و به آنها اهدا میکنند. حتی گاهی ممکن است اهدای این هدایا طی یک سری مراسمات و جشن ها صورت گیرد. امروزه ما در ایران شاهد آن هستیم که افراد زیادی در رشته های مهندسی در مشغول تحصیل هستند و پس از فارغ التحصیلی عده زیادی از آن ها مشغول به کار میشوند. درواقع آبادانی یک مملکت تماما به کمک مهندسین یک مملکت امکان پذیر است و با وجود این افراد است که میتوان کشوری آباد و زیبا داشت. از این رو بزرگداشت و اهدای یک سری هدایا جز کوچکترین کارهاییست که میتوان برای این عزیزان انجام داد.

تهیه هدیه تبلیغاتی برای روز مهندس

اما برای تهیه هدیه تبلیغاتی برای روز مهندس باید قدری دقت کنید. مهندسین معمولا سلایق خاصی دارند که اگر بدان توجه کنید قادر خواهید بود که هدیه مناسبی برای آن‌ها تهیه کنید. اول از هرچیزی جنسیت این افراد را در نظر بگیرید. خانم هستند یا آقا؟ سپس سن را مد نظر قرار دهید: پیر هستند یا جوان؟! با در نظر گرفتن این موارد یک سری هدایا از لیست حذف و یک سری هدایا به لیست اضافه میشوند. طبیعتا سلیقه افراد جوان و مسن نمیتواند شبیه به هم باشد. همچنین سلیقه خانم ها و آقایون کاملا با یکدیگر متفاوت است. پس با در نظر گرفتن تمامی این موارد میتوانید به یک دید کلی در مسیری درست دست یابید. اما چه محصولاتی برای روز مهدنس مناسب هستند؟ در بخش بعد به این موضوع نیز پرداخته میشود.

محصولات مناسب برای روز مهندس

تهیه هدیه تبلیغاتی برای روز مهندس فقط با دسته بندی فوق به اتمام نمی‌رسد. شما باید از محصولات ترند و جذاب نیزغافل نشوید. در این بخش به معرفی برخی از محصولات محبوب که می توانند یک هدیه مناسب برای مهندس برق، مهندس کامپیوتر و سایر شاخه های مهندسی باشند میپردازیم:

  • فلش مموری:

هدیه تبلیغاتی برای روز مهندس

فلش تبلیغاتی یک هدیه الکترونیکی، کاربردی، ترند و مورد نیاز هر فردی از افراد جامعه از جمله مهندسین است. خانم‌ها، آقایان، افراد جوان و پیر همگی میتوانند از این وسیله برای رفع نیاز های خود استفاده نمایند.

  • پاوربانک:

هدیه تبلیغاتی برای روز مهندس

پاور بانک تبلیغاتی نیز یک هدیه الکترونیکی بوده که اکثر افراد بدان نیاز دارند. امروزه همه افراد از تلفن های همراه استفاده میکنند. بنابراین پاور بانک میتواند یک هدیه مناسب و کابردی برای تمامی افرادجامعه اعم از مهندسین خانم، آقا، مهندسین پیر و جوان و غیره باشد.

  • هندزفری:

هندزفری یکی از محبوب ترین لوازم الکترونیکی است که امروزه جوانان به صورت دائم از آن استفاده میکنند. بنابراین این محصول نیز میتواند انتخاب مناسبی برای مهندسین باشد.

  • سررسید:

سررسید ها یک وسیله بسیار کاربردی جهت یادداشت برداری هستند. از آنجایی که مهندسین نیز به صورت روزمره در حال نوشتن، یادداشت برداری و حساب و کتاب هستند میتوانند از این محصول به خوبی استفاده کنند.

چه هدایایی برای مهندسین مناسب است؟

علاوه بر محصولاتی که در قسمت فوق برای تهیه هدیه تبلیغاتی برای روز مهندس نام برده شد محصولات بسیار زیاد دیگری هستند که میتوانند در این راستا مورد استفاده قرار بگیرند. ماگ های تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، جاکارتی تبلیغاتی، خودکار یا خودنویس تبلیغاتی، ست هدیه رومیزی، ست هدیه الکترونیکی، ساعت رومیزی، ماشین حساب مهندسی تبلیغاتی و ده ها محصول دیگر که میتوانند انتخاب مناسبی باشند. شما کارفرمایان گرامی میتوانید از این شرایط برای جذب مشتری نیز استفاده کنید. هدایای تبلیغاتی مناسبی را برای مشتریان مهندس خود تهیه کنید و آن ها را به یک مشتری ثابت برای خود تبدیل نمایید. در بخش بعدی به کاربرد هدایای تبلیغاتی در بازاریابی نیز میپردازیم.

تاثیر هدایای تبلیغاتی در بازاریابی

تا اینجا از تهیه هدایای تبلیغاتی مهندسی صحبت کردیم. اما چرا باید هدیه تبلیغاتی تهیه کنیم؟ لازم به ذکر است که یکی از موثر ترین روش های تبلیغاتی و جذب مشتری استفاده از هدایای تبلیغاتی است. هدایای تبلیغاتی جزء پایه ثابت ترین روش های بازاریابی است که اکثر کسب و کارها از این روش برای جذب محصول استفاده میکنند. بنابراین لازم دانستیم بیشتر در این مورد صحبت کنیم. همه ما میدانیم امروزه تبلیغات از اصلی ترین روش ها برای جذب مشتری است. بنابراین استفاده از روش های مختلف تبلیغاتی میتواند پیروزی و موفقیت ما را رقم بزند. روش های مختلف تبلیغاتی نظیر تبلیغات رسانه ای، تبلیغات فضای مجازی، بنرها و غیره وجود دارند. که البته لازم است در کنار تمامی آن ها از هدایای تبلیغاتی نیز استفاده شودو هدایای تبلیغاتی به نوعی برای ما برند سازی میکند و لوگوی ما را مهمان خانه مشتریان میکند.

سخن آخر

تهیه هدیه تبلیغاتی برای روز مهندس برای کسب و کارها موفقیت به ارمغان می آورد. لوگوی تبلیغاتی شما را به هر خانه، دفتر، دانشگاه و مدرسه ای دعوت میکند و افراد جامعه را با برند شما آشنا می‌کند. به همین دلیل نیز همه برند های بزرگ و مطرح دنیا همچنان از مزایای هدایای تبلیغاتی استفاده میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *