برای روز دانشجو چه هدایای تبلیغاتی مناسب میباشند؟ + پیشنهادات جوپنزا

هدایای مناسب روز دانشجو

ما در این صفحه به مناسبت روز دانشجو قصد داریم به چندی از هدایای مناسب روز دانشجو بپردازیم. درواقع دانشجویان سرمایه عظیمی برای مملکت ما هستند و این دانشجویان هستند که آینده یک کشور را رقم میزنند. از این رو در تقویم ملی ما روز 16 آذر را به روز دانشجو منتسب کرده اند. در همین راستا ما تصمیم گرفته ایم به همین مناسبت مقاله ای ترتیب دهیم که در آن به معرفی برخی هدایای ویژه روز دانشجو بپردازیم. محصولات بسیار زیادی وجود دارند که میتوان از آن ها به عنوان هدایای دانشجویی استفاده کرد اما ما سعی میکنیم در اینجا به برخی از بهترین و محبوب ترین آن‌ها اشاره کنیم. پس اگر شما نیز علاقه‌مند به دریافت این اطلاعات هستید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

روز دانشجو چیست؟

در بخش بعدی مقاله به معرفی هدایای مناسب روز دانشجو میپردازیم. در تقویم کشور ما روز 16 آذر را روز دانشجو نام گذاری کرده اند. دانشجویان یکی از بزرگترین اقشار جامعه هستند از این رو طبیعی است که یک روز را در کشور به آن‌ها اختصاص دهند. درواقع این دانشجویان هستند که قادرند آینده یک کشور را بسازند و آن را به سمت قله های مرتفع هدایت کنند. اما اینکه چرا این روز را به روز دانشجو نام گذاری کرده اند را میتوانید در مقالات دیگر مطالعه نمایید زیرا این صفحه صرفا به منظور معرفی برخی هدایا برای دانشجویان است. هدایای روز دانشجو میتوانند هدایای تبلیغاتی بسیار تاثیر گذاری برای شما و کسب و کارتان باشد. پس پیشنهاد میکنیم اگر قصد راه اندازی یک بیزینس را دارید و یا هم اکنون صاحب یک کسب و کار هستید این موضوع را جدی بگیرید و برای مشتریان خود محصولاتی را تهیه نمایید.

چه محصولاتی برای هدیه روز دانشجو مناسب هستند؟

در اینجا تعدادی از هدایای مناسب روز دانشجو را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. در واقع محصولات بسیار متنوعی هستند که می‌توانند به عنوان هدیه برای دانشجوی دختر و یا پسر انتخاب شوند. اما ما در اینجا فقط تعدادی از پرکاربردترین آن‌ها را نام میبریم:

  • سررسید: سررسید ها یکی از قدیمی ترین و البته ارزنده ترین هدایای تبلیغاتی هستند. سررسید نه تنها یک هدیه با قیمت مناسب است بلکه یک محصول همه فن حریف است که اکثر افراد جامعه به خصوص دانشجویان به آن نیاز دارند. دانشجویان همواره در حال نکته برداری و جزوه نویسی از دروس خود هستند پس سررسید ها انتخاب بسیار مناسبی هستند.
  • ماگ: امروزه ماگ به یکی از محصولات محبوب در میان اکثر اقشار جامعه از جمله دانشجویان تبدیل شده است. از این رو ماگ ها نیز میتوانند هدیه مناسبی برای روز دانشجو باشند.
  • خودکار: طبیعتاً خودکار نیز یکی از مهمترین وسایلی است که یک دانشجو همواره با خود به همراه دارد. پس از خودکار یا خودنویس نیز غافل نشوید.
  • جاکارتی تبلیغاتی: جاکارتی نیز وسیله ای است که هر دانشجویی به آن احتیاج دارد. زیرا هر دانشجو لازم است همه روزه تعدادی کارت از جمله کارت دانشجویی، کارت ملی، کارت مترو و تعدادی کارت بانکی با خود حمل کند. حتی می تواند یک هدیه مناسب برای دانشجوی پزشکی نیز باشد.

چگونه هدایای تبلیغاتی را به دست دانشجویان برسانیم؟

حال که از اهمیت هدایای روز دانشجو آگاه شدیم لازم است بدانیم که در صورت تهیه، این محصولات را چگونه به دست دانشجویان برسانیم؟ یکی از بهترین روش ها برای رساندن هدایا به دست دانشجویان از طریق سلف دانشگاه است. یعنی اگر قصد دارید هدایای تبلیغاتی خود را به دست دانشجویان برسانید لازم است این کار را از طریق دانشگاه انجام دهید. مسئولین دانشگاه معمولا هدایای روز دانشجو را در زمان سرو شام یا نهار به دست دانشجویان می‌رسانند. پس در این باره میتوانید به بهترین شکل اقدام نمایید. اما اگر کسب و کارتان به شکلی است که بیشتر با دانشجویان در ارتباط هستید میتوانید این هدایا را مستقیما به آنها هدیه دهید و از واسطه استفاده نکنید.

چگونه هدایای تبلیغاتی مناسب روز دانشجو تهیه کنیم؟

شما میتوانید هدایای مناسب روز دانشجو را از روش های مختلف تهیه کنید. برای این کار می‌توانید به مراکز فروش لوازم تحریر مراجعه کرده و محصولات مورد نظرتان را تهیه کنید و سپس آن را به یک چاپخانه بسپارید تا لوگو و نام تجاری شما را بر روی آن حک کند. یا میتوانید از طریق وب سایت های مربوط به چاپخانه ها به صورت غیر حضوری سفارشات خود را ثبت کرده و در کمترین زمان و کمترین هزینه این هدایا را تهیه نمایید. به هرحال این شما هستید که باید بهترین شرایط را برای تهیه هدایا در نظر بگیرید تا بیشترین سود را از بابت آن دریافت نمایید. بدون شک دانشجویان بهترین گزینه برای رونق کسب و کار شما هستند.

سخن آخر

خب امیدواریم از مقاله مربوط به هدایای مناسب روز دانشجو لذت برده باشید. اگر چه در سالهای اخیر دانشجویان کشور ما با شرایط سخت بیکاری، تورم و مشکلات اقتصادی رو به رو هستند اما باز نمی‌توان هیچگاه از تاثیر دانشگاه بر آینده یک ملت غافل شد. بدون شک دانشجویان قادرند سرنوشت یک ملت را تغییر دهند و نباید هرگز در این باره ناامید شوند. به امید روزی که دانشجویان به تمامی حقوق خود در جامعه دست یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *