۴ پیشنهاد و ایده ی جالب و خلاقانه ی هدایای تبلیغاتی مناسب کودکان

هدایای تبلیغاتی کودکان

از مهم‌ترین نکاتی که قبل از خرید و تهیه هدایای تبلیغاتی باید به آن توجه کنید، تحقیق درباره سن مخاطبانی که هدیه را دریافت خواهند کرد، است. انتخاب یک هدیه مناسب و متناسب با گروه سنی مخاطب هدف، می‌توانید تاثیر بسیار بیشتری در مخاطب بگذارید و به بهترین شکل کسب و کار و خدمات سازمان یا شرکت خود را تبلیغ کنید. یکی از راه‌های تبلیغ کردن، تهیه هدیه برای کودکان است که بسیار موثر بوده و دارای بازده بسیار بالایی است اما شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که بهترین و جالب‌ترین هدیه برای کودکان چه هدیه‌ای است؟ در این مقاله جذاب و مهم از جوپنزا با چند پیشنهاد و ایده ی جالب و خلاقانه ی هدایای تبلیغاتی مناسب کودکان همراه ما باشید.

 

آشنایی با هدایای تبلیغاتی کودکان

دریافت هدیه برای کودکان جزو لذت‌بخش‌ترین لحظات زندگی آن‌ها به حساب می‌آید و در ذهنشان ثبت می‌شود؛ پس چه بهتر است که از این فرصت طلایی استفاده کنید و راهی برای تبلیغات کسب و کار و خدمات خود به کودکان و والدین آن‌ها پیدا کنید. تهیه و خرید هدایای تبلیغاتی یکی از این راه‌ها به شمار می‌رود که می‌توانید از طریق آن یک تبلیغ موثر داشته باشید. هدیه‌ای که برای کودکان تهیه می‌کنید باید مناسب با گروه سنی آنان و همچنین بسیار خلاقانه و جالب باشند تا بتوانید در امر تبلیغات کسب و کار و خدماتتان به آن‌ها موفق عمل کنید.

 

۱. کتاب‌های رنگ‌آمیزی ، یکی از هدایای تبلیغاتی کودکان

کتاب‌های رنگ‌آمیزی، یکی از هدایای تبلیغاتی کودکان است که صاحبان شرکت‌ها و کسب و کار ها از آن برای هدیه کردن به کودکان استفاده می‌کنند و در کنار آن به تبلیغ خدمات خود بپردازند. برای کتاب‌های رنگ‌آمیزی می‌توان موارد و مفاهیمی را طراحی و چاپ کرد که به طور غیر مستقیم و مستقیم تاثیرات خوبی را در کودکان بگذارند و باعث ماندگاری نام برند و یا لوگو در ذهن کودکان شوند. به این صورت کودکان هر زمان که نام برند شما را بشنوند و یا لوگوی شرکت‌تان را جایی ببینند به یاد شما و کسب و کارتان می‌افتند و این نشان از تبلیغ موثر و اصولی شما است.

 

کتاب رنگ آميزي كودكان تبلیغاتی

 

 

۲. هدیه کردن عروسک به کودکان

یکی از هدایای تبلیغاتی کودکان می‌توان به انواع عروسک‌ها در انواع طرح‌ها، رنگ‌ها و شکل‌ها اشاره کرد که همیشه جز مورد علاقه‌های کودکان بوده و هدیه گرفتن عروسک برایشان بسیار خوشایند و خوشحال کننده است. هدیه کردن عروسک به کودکان از مواردی است که می‌تواند در تبلیغ کردن کسب و کار بسیار کمک کننده باشد و تاثیر مثبتی روی کودکان بگذارد. تا زمانی که کودکان وقت‌های خود را با عروسکی که شما هدیه کرده‌اید می‌گذرانند به یاد شما و نام برندتان خواهند بود. تهیه کردن عروسک‌ها به عنوان هدایای تبلیغاتی کودکان هزینه زیادی برای شما نخواهند داشت؛ از این رو یک گزینه بسیار خوب برای هدیه دادن به کودکان به حساب می‌آیند.

 

اسباب بازی تبلیغاتی

 

۳. لوازم التحریر

لوازم التحریر را می‌توان در زمره هدایای تبلیغاتی کودکان و همچنین بزرگان به حساب آورد که جزو لوازم‌های ضروری و پرکاربرد در بین هر گروه سنی است. چراغ مطالعه رومیزی، مداد فشاری، خودکار تبلیغاتی یا فلزی تبلیغاتی، مداد رنگی، ماژیک‌های وایت برد، انواع دفترهای ساده و طرح‌دار تبلیغاتی، کلاسور تبلیغاتی، دفترچه یا دفتر یادداشت‌های تبلیغاتی، جامدادی تبلیغاتی، استیکر نوت تبلیغاتی و مواردی از این قبیل جزو لوازم التحریر هستند که گزینه‌های بسیار عالی برای هدیه دادن هستند که از طریق آنان می‌توان تبلیغات را به بهترین و تاثیرگذارترین شکل انجام داد. همچنین لوازم التحریر هدیه‌ای است که می‌تواند علاوه بر کودکان، توسط والدین آن‌ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

 

لوازم تحریر تبلیغاتی

 

۴. خرید ساعت برای کودکان

یکی دیگر از مواردی که می‌توان از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی کودکان استفاده کرد، خرید ساعت برای کودکان است. با چاپ کردن نام برند و لوگو روی ساعت تبلیغاتی ، در هر نگاه و اعلام کردن ساعت، نام برند شما در ذهن آن‌ها ماندگار و ثبت می‌شود. ساعت‌ها را می‌توان به چند صورت ساعت مچی تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی و ساعت رومیزی تبلیغاتی تهیه کرد. همچنین ساعت‌های رومیزی را می‌توان در انواع سرامیکی، چوبی، دیجیتالی و عقربه‌ای پیدا کرد و از آن‌ها به عنوان یک هدیه پرکاربرد و پر بازده در تبلیغات استفاده کرد.

 

ساعت بچگانه تبلیغاتی

 

سخن آخر

با تهیه و خرید هدیه‌های کودکانه و تبلیغ از طریق آنان می‌توانید بهترین تاثیر را روی کودکان و والدین آن‌ها بگذارید. در تهیه هدایای تبلیغاتی کودکان باید توجه داشته باشید که از مواردی خرید انجام دهید که برای کودکان جذاب و قابل استفاده باشد و بتوانند با آن ارتباط خوب و مثبتی برقرار کنند. برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر در خصوص دیگر هدایای تبلیغاتی چون لیوان تبلیغاتی ، خودکار ، جاکلیدی و… و اطلاعات کامل‌تر می‌توانید با کارشناسان جوپنزا تماس بگیرید.

 

 سوالات متداول

۱. چرا باید برای تبلیغات به کودکان هدیه دهیم؟

دریافت هدیه برای کودکان بسیار لذت‌بخش بوده و فراموش کردن آن برایشان بسیار دشوار می‌باشد، از این رو با تهیه یک هدیه خلاق و جذاب می‌توان نام برند کسب و کارتان را در ذهن آن‌ها و والدینشان ماندگار کنید.

۲. ایده های جالب برای هدایای تبلیغاتی کودکان چیست؟

هدیه دادن مواردی مانند لوازم التحریر، کتاب‌های رنگ آمیزی، ساعت‌های تبلیغاتی و هدیه کردن عروسک به کودکان از بهترین هدایای تبلیغاتی کودکان به شمار می‌روند که تاثیر بسیاری خوبی در پربازده بودن تبلیغات کسب و کارها دارند.

۳. چگونه می‌توان از طریق هدیه دادن به کودکان به تبلیغ کسب و کارها پرداخت؟

با چاپ کردن نام برند و لوگوی شرکت بر روی هدایای تبلیغاتی کودکان مانند عروسک‌ها، کتاب‌های رنگ آمیزی، لوازم التحریر مانند خودکار تبلیغاتی، دفتر و کلاسور تبلیغاتی، جامدادی تبلیغاتی و چراغ‌های مطالعه می‌توان کودکان و والدین آن‌ها را با کسب و کار آشنا کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *