هدایای تبلیغاتی پزشکی چیست و چه مزایایی دارد ؟!

هدایای تبلیغاتی پزشکی

بیشتر کسب‌وکارها و موسسه‌هایی که در بخش سلامت و پزشکی فعالیت دارند، برای اینکه کسب‌وکار خود را تبلیغ کنند، اقدام به ارائه اقلام هدایای تبلیغاتی برای پزشکان می‌کنند که شامل ابزار و وسایل مربوط به پزشکی و سلامت است. برخی اوقات هم پزشکان به دنبال تبلیغ کلینیک یا مطب‌های خود هستند و از این هدایای ویژه استفاده می‌کنند. هدایای تبلیغاتی پزشکی به دودسته تقسیم می‌شود. وسایل و ابزار همیشگی و وسایل یکبار مصرف که افراد می‌توانند طبق نیازی که دارند، هر کدام از این موارد را خریداری کنند.

 

هدایای تبلیغاتی پزشکی

هر کسب‌وکاری که در جامعه وجود دارد، دارای اقلام خاص و مخصوص به خود برای تبلیغات است که با ارائه آن به مشتریان سعی می‌کنند به نحوی کسب‌وکار خود را تبلیغ کرده و برند خود را معرفی کنند. هدایای تبلیغاتی پزشکی هم شامل کالاها و محصولات پزشکی است که بیشتر آن‌ها کاربرد خانگی هم دارند.

اقلام هدیه تبلیغاتی برای پزشکان دارای نمونه‌های زیادی است که در بعضی از مواقع پزشکان آن را به مراجعه‌کنندگان خود ارائه می‌کنند و حتی از طرف کسب‌وکارهای دیگر به مشتریان ارائه می‌شود. درهرصورت دریافت هدایای تبلیغاتی پزشکی  این نوید را می‌دهد که از سلامتی حمایت می‌شود و برای آن ارزش قائل هستند.

 

انواع تجهیزات پزشکی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی از موثرترین و کاربردی‌ترین تبلیغات در دنیا محسوب می‌شود که معمولا هزینه‌های زیادی را هم صرف آن می‌کنند. اقلام هدایای تبلیغاتی برای پزشکان از جمله بهترین راه‌های ارتباط داشتن با پزشکان محسوب می‌شود. دستگاه فشارسنج یکی از ضروری‌ترین ابزار پزشکی است که لازم است در هر خانه و محل کاری وجود داشته باشد. با ارائه‌کردن این اقلام پزشکی مفید می‌توانید یکی از نیازهای ضروری افراد را رفع کنید. از دیگر اقلام پزشکی عبارت‌اند از:

  • دستگاه بخور
  • تب‌سنج دیجیتالی
  • دستگاه تست قند
  • نخ دندان کارتی تبلیغاتی
  • جعبه‌های کمک‌های اولیه
  • ماساژور تبلیغاتی
  • بالشت گردنی

از اقلام پزشکی که بسیار ضروری است و در بیشتر مکان‌ها وجود دارد، جعبه کمک‌های اولیه است. این جعبه دارای اقلام جداگانه‌ای شامل: چسب، گاز استریل، قیچی، پنبه، ماسک و… است که درون یک کیف کوچک قرار می‌گیرند. می‌توان نام و نشان تجاری را روی این کیف ضروری چاپ کرده و یک تبلیغ مناسبی را انجام داد.

 

 

مزایای هدایای تبلیغاتی پزشکی

هدایای تبلیغاتی مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و کاربردهای خاصی هستند و طبق نیازهای افراد تعیین می‌شوند. اقلام هدایای تبلیغاتی برای پزشکان هم دارای مزایای زیادی است که از جمله مزایای این هدایا می‌توان موارد زیر را ذکر کرد:

  • کالاها و محصولات پزشکی ابزار و وسیله‌ای است که باید در هر مکان مانند خانه یا محل کار وجود داشته باشد؛ زیرا کاربردی بوده و با ارائه آن و چاپ نام و نشان تجاری روی این کالاها می‌توان تبلیغ مناسبی را انجام داد؛ زیرا در همه مکان‌ها قابل‌دیدن است.
  • اهداکردن اقلام پزشکی حس حمایت را در مواقع لازم و پرخطر نشان می‌دهد. با ارائه‌کردن این هدایای تبلیغاتی با برند و نام تجاری می‌توانید برای مدت‌های مدید در ذهن کاربران ماندگار بمانید.

 

 

بهترین هدیه تبلیغاتی برای پزشکان

با توضیحاتی که در مورد هدایای تبلیغاتی داده شده است، می‌توان گفت بهترین اقلام هدایای تبلیغاتی برای پزشکان هدایایی هستند که در بخش سلامت و پزشکی مفید و کاربردی باشند و این وسایل در دسترس پزشک و مورداستفاده قرار بگیرد. از انواع مختلف این هدایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

 

دماسنج دیجیتالی

می‌توان تبلیغات یا لوگوی تجاری را روی این ابزارها حک کرده و به افراد و مراجعه‌کنندگان مراکز پزشکی اهدا کرد.

 

دستمال‌های بهداشتی

یکی دیگر از هدایای باصرفه دستمال‌های بهداشتی است که بسیار مفید و کاربردی است و می‌توان به هر فرد در هر مقامی اهدا کرد.

 

پک‌های بهداشتی دهان و دندان

می‌توان بسته‌های تهیه کرد که حاوی خمیردندان، خوشبوکننده دهان، مسواک، نخ دندان و… باشد که موردنیاز افراد مختلف و حتی پزشکان هم قرار بگیرد. با درج برند و نام تجاری روی پک‌های بهداشتی به‌عنوان تبلیغ به افراد یا حتی پزشکان برای مصرف شخصی  اهدا کرد.

 

پاکت تبلیغاتی نسخه

امروزه داروها را در نایلون‌های پلاستیکی قرار می‌دهند که ممکن است آلودگی محیط‌زیست را هم بیشتر کند. می‌توان با طراحی پاکت‌هایی که نام برند و تبلیغات روی آن‌ها حک شده یک وسیله منحصربه‌فرد و از اقلام هدایای تبلیغاتی برای پزشکان هم به‌حساب آورد. می‌توان به مراجعه‌کننده‌ها  ارائه کرد تا داروها را در آن قرار دهند و حتی می‌توان این پاکت‌ها را به داروخانه‌ها هم ارائه کرد.

 

کیسه آب گرم

این وسیله‌ای است که موجب آرامش دادن به بیمار می‌شود. روی این کیسه‌ها تبلیغات و لوگوی تجاری خود را درج کرده و به مراجعه‌کنندگان ارائه کنید. زیرا یک وسیله مفید و کاربردی است و تا مدت‌ها در دست افراد و مورداستفاده قرار می‌گیرد و می‌توان بارها نام برند را در جلوی دید همگان قرارداد.

 

دستگاه قرص خردکن

گاهی پیش می‌آید که بیماران یک قرص را به طور کامل مصرف نمی‌کنند. در این زمان پزشکان و یا داروخانه‌ها می‌توانند دستگاه کوچک به نام قرص خردکن را به‌عنوان یکی از اقلام هدایای تبلیغاتی برای پزشکان به بیماران ارائه کنند.

 

بسته‌های جیبی مارک‌دار حاوی کمک‌های اولیه

برای قراردادن ابزار و تجهیزات پزشکی و یا همان کمک‌های اولیه نیاز به بسته‌های ویژه‌ای است. می‌توان با طراحی این بسته‌های جیبی مارک‌دار که نشان و برند شما روی آن حک شده به‌عنوان یکی از اقلام هدایای تبلیغاتی برای پزشکان به مراجعه‌کنندگان ارائه کرد. با این روش برند شما می‌تواند مخاطبین بیشتری پیدا کند.

 

چسب‌زخم تبلیغاتی

این کالا هم می‌تواند از جمله بهترین  اقلام هدایای تبلیغاتی پزشکی باشد و در مراکز درمانی ارائه شود. می‌توان به‌راحتی روی این محصول نام و برند و لوگو تجاری را حک کرد.

 

 

هدایای تبلیغاتی برای کسب‌وکارهایی که مخاطبین آنها داروسازان و پزشکان هستند

هدایای تبلیغاتی ویژه هر کسب‌وکار بسیار متنوع است و می‌تواند اقلام بسیار زیادی داشته باشد. هدایای باارزش تبلیغاتی برای کسب‌وکارهایی که مخاطبین آنها پزشکان هستند، بسیار ارزشمند بوده و دارای اهمیت است. انتخاب نوع هدایا هم می‌تواند بسیار مهم باشد. زیرا پزشکان از جمله افراد جامعه هستند که همیشه به دنبال استفاده‌کردن از تجهیزات کاربردی با قیمت‌های مناسب با نازل‌ترین قیمت‌ها هستند. پس اگر فردی دارای شرکت تولیدکننده لوازم و کالاهای دارویی یا تجهیزات پزشکی است و می‌خواهد کالای خود را به بیماران ارائه کرده و به فروش برساند، باید به این نکته توجه کند که بیماران بیشتر به حرف پزشک خود توجه می‌کنند. پس لازم است که ابتدا توجه داروسازان و پزشکان را به کالاهای خود جلب کند تا آنها محصولات را به مراجعه‌کنندگان خود معرفی کنند.

 

کلام پایانی

هدف از ارائه‌کردن اقلام هدایای تبلیغاتی برای پزشکان ماندگاری آن است که می‌توان از وسایل و ابزار یک‌بار مصرف ماندگار به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارائه کنید یا اینکه  بدانید چه وسایلی موردنیاز پزشکان است. اگر منظور از پزشک گروه‌های مختلف پزشکان مدنظر است می‌توان وسایل و ابزاری را ارائه کرد که تمامی پزشکان به آن احتیاج دارند؛ مانند فشارسنج یا تنس فیزیوتراپی که انتخاب مناسبی به‌عنوان هدیه تبلیغاتی می‌تواند باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *