با جذاب ترین آیتم های هدایای تبلیغاتی برای روز دندان پزشک آشنا شوید

هدایای تبلیغاتی برای روز دندان پزشک

بهترین هدایای مناسبتی

در تقویم برای روزهای خاص نام گذاری ‌هایی انجام شده و برای تجلیل و قدردانی از افرادی که آن شغل ‌ها و مسئولیت ‌ها را بر عهده دارند، هدایایی داده شده و یا مراسمی برگزار می ‌شود. یکی از این روزهای خاص، روز دندان پزشک است که با نزدیک شدن به این روز در هر سال سعی می ‌شود با روش ‌ها و مناسب ‌ترین هدایا از این افراد که حافظ سلامت دهان و دندان هستند، قدردانی شود. برای این کار می ‌توان از آیتم ‌های هدایای تبلیغاتی روز دندان پزشک و یا ساعت دیواری برای مطب دندانپزشکی استفاده کرد که می ‌توانند بهترین روش قدردانی از این عزیزان باشد.

هدایای روز دندانپزشک

دندان پزشکان افرادی هستند که سلامت دهان و دندان ما را بر عهده دارند و تلاش می کنند تا بتوانند یک لبخند زیبا و سالم را به افراد هدیه دهند. این افراد به مهارت ‌ها و دانش زیادی نیاز دارند تا تمامی روش ‌های مراقبتی خوب را به افراد ارائه کنند. پس برای اینکه بتوان از آنها به درستی قدردانی کرد، باید هدایای مناسبی را برای آنها در نظر گرفت. این هدایا می ‌تواند با حوزه کاری این افراد ارتباط داشته باشد و حتی می ‌تواند به صورت نمادین و یا عملکردی باشد.

حتی از هدایای تبلیغاتی برای روز دندان پزشک هم می ‌توان استفاده کرد. چرا که این آیتم‌ های تبلیغاتی، ابزارهای مفید و موثر در جذب مخاطبین بیشتر هستند و شناخت از برند را هم افزایش می ‌دهند. با این کار می‌ توان برای مراقبت از دهان و دندان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهداشت افراد را ترغیب و تشویق کرد و این کار دارای ارزش افزوده مثبتی است.

نکات انتخاب هدیه روز دندان پزشک

اگر می خواهید به صنف دندان پزشکان هدایایی را اهدا کنید، باید در زمان انتخاب و تهیه آنها دقت و توجه بیشتری داشته باشید؛ زیرا انتخاب هدایا می ‌تواند یک چالش جذاب باشد. زیرا باید به نکات و جنبه ‌های مربوط به بخش دندان پزشکی هم توجه کرد. در ادامه به بررسی این نکات می پردازیم.

در نظر گرفتن شغل و حرفه‌ دندانپزشک

مهم ترین مسئله ای که باید به آن توجه کرد، کاربردی بودن و مرتبط بودن هدیه به شغل فرد است. اگر برای روز دندان پزشک به دنبال هدیه ای هستید، بهتر است محصولاتی را که در آن عکس و سایر موار آن به بهداشت دهان و دندان ارتباط دارد، انتخاب کنید. از دفترچه‌ های جیبی یا تقویم ‌هایی که عکس ‌هایی از دندان در آن استفاده شده و یا سررسیدهایی که دارای ظاهری مناسب برای دندان پزشک هستند را هم می ‌توانید انتخاب کنید.

استفاده مفید و داشتن کیفیت

تنها ارائه کردن هدیه اهمیتی ندارد، بلکه باید مطمئن شوید که این هدایای انتخاب شده دارای کیفیت بالایی باشند و در امور روزانه مورد استفاده قرار بگیرند. در انتخاب هدایای تبلیغاتی برای روز دندان پزشک باید به محلی که لوگو روی آنها قرار می گیرد هم توجه کرد. چرا که باید برند یا لوگو را در بخشی از محصول قرار دهید تا با هر بار استفاده قابل دیدن باشد.

طراحی حرفه ای و شیک

هدیه انتخاب شده باید دارای شکل و ظاهری حرفه ‌ای و شیک باشد؛ زیرا اصالت برند و هویت آن را نشان می ‌دهد.

شخصی سازی شده طبق سلیقه افراد

با ارائه کردن هدایای تکراری، نمی توانید جلب توجه کنید و جذابیتی ایجاد نمی ‌شود؛ پس بهتر است از ایده ‌های جدید و یا هدایای تبلیغاتی برای روز دندان پزشک استفاده کنید. مثلا یکی از این هدایا می ‌تواند فلش مموری باشد که با حافظه زیاد به راحتی می ‌توان اطلاعات زیادی را به وسیله آن جابه جا کرده و بسیار کاربردی است. حتی می ‌توان این فلش مموری را شبیه مسواک یا دندان خلاقانه طراحی کرد.

هدیه قابل حمل

بهتر است هدایایی انتخاب کنید که قابل حمل باشند، برای مثال همان فلش مموری یا کیف که لوگو و برند مورد نظر روی آن حک شده باشد را می توان نام برد. زمان تهیه هدایا و گیفت ‌ها باید به صنفی که این هدیه را دریافت می کند هم توجه کنید. می ‌توانید خودتان را به جای شخص مورد نظر قرار دهید که این هدایا را دریافت می کنند و احساس آن ها را درک کنید.

بسته ‌بندی های زیبا و شیک

افراد قبل از دیدن خود هدیه، به بسته ‌بندی و یا جعبه آن نگاه می کنند. دیدن یک بسته ‌بندی شیک که لوگو و نام برند روی آن حک شده، به مخاطب حس خوبی می دهد و آنها برای باز کردن هدیه تشویق می ‌شوند. پس برای بسته ‌بندی هدایای تبلیغاتی روز دندان پزشک سعی کنید از تکنیک ‌های تبلیغاتی خلاقانه بهره مند شوید.

آیتم ‌های هدایای تبلیغاتی برای روز دندان پزشک

برای یک ست هدیه تبلیغاتی مناسب دندان پزشک ها می توان آیتم های زیبا و جذابی را داخل آن ست قرار داد. اگر می خواهید با آیتم ‌ها یا ایده ‌های ویژه روز دندان پزشک آشنا شوید، بهتر است به لیست ایده‌ های زیبا در ادامه توجه کنید:

اکسسوری ‌هایی با تم دندان پزشکی

برخی از دندان پزشکان عاشق اکسسوری و یا لوازم جانبی مانند: گردنبند و گوشواره با شکل ‌ها و تم دندان پزشکی هستند. اکسسوری ‌های دیگری هم مانند: کراوات، قاب گوشی، دستبند، روسری و … از آیتم ‌های هدایای تبلیغاتی برای روز دندان پزشک به شمار می ‌روند که می توانند بهترین هدیه برای دکتر دندانپزشک باشند.

پلنر یا دفترهای شخصی سازی شده

با توجه به زندگی پرمشغله دندان پزشکان، می ‌توان از پک پلنر شخصی برای برنامه ‌ریزی و سازماندهی کردن کارها استفاده کرد که این موارد از هدایای تبلیغاتی هم به شمار می ‌روند. این دفترها و پلنرهای شخصی اگر با تم دندان پزشکی طراحی شده باشند، جذابیت بهتر و بیشتری خواهند داشت.

ست لیوان یا ماگ طرح دندان پزشک

با ارائه کردن ست لیوان ‌های طراحی شده با تم دندان پزشکی که از مواد با کیفیت ساخته می ‌شوند، می‌ توانید یک هدیه جذاب و غافلگیر کننده به دندان پزشکان خود ارائه کنید. می ‌توان در هر دو طرف لیوان از طرح‌ های شخصی سازی شده استفاده کرد و باید توجه داشت که این لیوان ‌ها بسیار با دوام هستند. به راحتی از بین نمی ‌روند و از هدایای تبلیغاتی برای روز دندان پزشک پزشک به شمار می ‌روند.

جاکلیدی طرح دندان

نوعی جاکلیدی وجود دارد که از رزین ‌ها ساخته می ‌شوند، بسیار با دوام و محکم هستند و به سادگی خراب، محو یا خراشیده نمی ‌شوند. می توان از حلقه ‌های کلید با طرح دندان رزینی در سازماندهی کلیدهای ماشین، موتور، خانه و…  استفاده کرد که بسیار کاربردی بوده و برای فردی که در زمینه دندانپزشکی فعالیت دارد، انتخاب مناسبی است.

گلدان ‌هایی با شکل ‌های دندان

گلدان های دندانی شکل

این ابزارها به شکل دندان تولید می ‌شوند که می ‌توانند روی میز کار در مطب یا منزل مورد اسفاده قرار بگیرند. همچنین گلدان ها از جمله هدایای تبلیغاتی برای روز دندان پزشک هستند که طرفداران زیادی دارد. این گلدان ‌ها به شکل دندان سرامیکی هستند که می ‌توان برای نظم دهی وسایل کوچک، مداد و یا خودکار از آنها استفاده کرد و حتی می ‌توان برای کاشت گل ‌های زیبا هم از آنها بهره مند شد.

کلام پایانی

با توجه به تنوع هدایای تبلیغاتی برای روز دندان پزشک می ‌توان از آیتم‌ های متنوع و مختلفی برای این روز استفاده کرد که یک قدردانی مناسبی از دندان پزشکان به عمل آورد. از جمله آیتم ‌های خلاقانه دیگر می ‌توان به جعبه‌ هایی از انواع قهوه، شکلات، چای، گل و … هم اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *