با بهترین هدایای تبلیغاتی برای بانک ها آشنا شوید!

هدایای تبلیغاتی بانک ها

در این مقاله قصد داریم به توضیح و ارائه هدایای تبلیغاتی بانک ها بپردازیم. همه ما میدانیم که امروزه تمامی ارگان های دولتی و غیر دولتی از هدایای تبلیغاتی به منظور تبلیغات گسترده استفاده میکنند. درواقع تهیه هدایای تبلیغاتی پایه ثابت تمامی بیزینس هایی است که میخواهند از طریق تبلیغات خود را به مردم معرفی کنند.

به همین دلیل لازم دانستیم این مقاله را به معرفی محصولاتی بپردازیم که بانک ها میتوانند از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنند.‌ اما دقت داشته باشید که محصولات ارائه شده صرفا مخصوص به بانک ها نیست به طوری که سایر ارگان ها نیز میتوانند از آن برای کسب و کار خود استفاده نمایند. پس با ما باشید تا بیشتر به بیان این مسئله بپردازیم.

 

 

چرا بانک ها از هدایای تبلیغاتی استفاده میکنند؟

 

شاید برایتان سوال باشد که چرا بانک ها از هدیه تبلیغاتی استفاده میکنند؟ درواقع هدایای تبلیغاتی بانک ها مانند سایر بیزینس ها از اهمیت بالایی برخوردار است:

 

  • بانک های خصوصی و دولتی تازه تاسیس شده برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر خود نیاز دارند که از روش های تبلیغاتی مختلفی استفاده کنند. یکی از این روش ها استفاده از هدیه تبلیغاتی است.

 

  • یک بانک برای اینکه بتواند افراد بیشتری برای سرمایه گذاری و افتتاح حساب ترغیب کند لازم است خود را به مردم معرفی نماید. پس استفاده از روش های تبلیغاتی مختلف امری طبیعی است.

 

  • اگرچه بانک ها نسبت به سایر بیزینس ها مشهور تر هستند اما همین بانک ها اگر مورد استقبال قرار نگیرند دچار ضررهای مالی سنگینی خواهند شد.

 

 

سایر روش های تبلیغاتی که بانک ها میتوانند از آن استفاده کنند؟

در کنار هدایای تبلیغاتی بانک ها مانند انواع لیوان تبلیغاتی میتوانند از روش های دیگر تبلیغاتی نظیر تبلیغات رسانه ای(رادیو و تلویزیون)، تبلیغات مجازی، بنرها و غیره استفاده نمایند. همچنین بانک ها میتوانند با ارائه خلاقیت های نظیر تهیه اپلیکیشن های بانکی و اس ام اس بانک و غیره مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند. ارائه وام های کم بهره، خدمات بانکی، تسهیلات ارزنده و غیره نیز میتواند در جذب مشتری تاثیر بسزایی داشته باشد. بانک های برای آنکه بتوانند مسیر خود را در اقتصاد کشور پیدا کنند باید بتوانند افراد بیشتری را برای سرمایه گذاری ترغیب کنند که این امر تماما به قدرت بازاریابی یک بانک برمیگردد.

 

 

بانک ها بهتر است از چه هدیه تبلیغاتی استفاده کنند؟

 

در این بخش از مقاله به بهترین هدایای تبلیغاتی بانک ها میپروازیم:

 

  • خودکار تبلیغاتی

 ارزان ترین، کاربردی ترین و بهترین هدیه تبلیغاتی که بانک ها میتوانند به مشتریان خود هدیه دهند خودکار تبلیغاتی است. خودکار تبلیغاتی باعث میشود در هر زمان از روز که فرد از خودکار استفاده کرد بانک مربوطه را به خاطر آورد.

 

خودکار تبلیغاتی

 

  • ست هدیه رومیزی

ست رومیزی تبلیغاتی یک هدیه کاربردی برای کارمندان و پشت میز نشینان است. این هدیه نیز میتواند یک هدیه بسیار موثر در جذب مشتری باشد. از این وسیله نه تنها کارمندان خود بانک استفاده میکنند بلکه کارمندان سایر ارگان ها نیز میتوانند استفاده کنند. همین ست هدیه رومیزی سبب میشود که خود کترمند و ارباب رجویان وی به سمت سرمایه گذاری در بانک مربوطه ترغیب شوند.

 

  • ساعت دیواری تبلیغاتی

یکی دیگر از مرسوم ترین هدایای تبلیغاتی بانک ها به مشتریان ویژه خود ساعت تبلیغاتی است. ساعت نیز یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزار روزانه انسان است. اگر این ساعت در یک دفتر کاری قرار داده شود روزانه افراد زیادی، زمان را از طریق این ساعت چک میکنند و ناخوادگاه لوگو و مارک بانک مربوطه را میبینند.

 

  • سررسید های تبلیغاتی

 اکثر مدیران، کارمندان، کارآفرینان، دانشجویان و … برای برنامه ریزی های روزانه و یادداشت برداری و حتی جزوه نویسی از سررسید استفاده میکنند‌. بنابراین تهیه سررسید تبلیغاتی در بانک ها میتواند در ترغیب این افراد برای سرمایه گذاری و افتتاح حساب بسیار موثر باشد.

 

سررسید تبلیغاتی

 

  • جاکارتی تبلیغاتی

 امروزه همه افراد جامعه دارای تعداد زیادی کارت بانکی، کارت هوشمند، کارت اعتباری و غیره هستند. و این افراد تمامی کارت های خود را در یک جاکارتی نگهداری میکنند. حال تهیه جاکارتی تبلیغاتی توسط بانک ها میتواند یک کار بسیار هوشمندانه در جذب مشتری باشد.

 

  • جاکلیدی تبلیغاتی

 یکی دیگر از هدایای خوب و هوشمندانه ای که بانک ها میتوانند از آن در راستای تبلیغات خود استفاده کنند جاکلیدی تبلیغاتی است. جاکلیدی ها نه تنها یک وسیله بسیار کاربردی هستند بلکه از قیمت پایینی نیز برخوردار هستند. بنابراین بانک ها میتوانند این محصول را به تعداد زیادی از مشتریان خود هدیه دهند و مشتریان زیادی را به خود جذب کنند.

 

جاکلیدی تبلیغاتی

 

  • بیلبورد های تبلیغاتی نه یک هدیه بلکه یک روش تبلیغاتی

حال که با انواع هدایای تبلیغاتی بانک ها آشنا شدیم در این بخش به یکی دیگر از روش های موثر در تبلیغات بانک ها اشاره میکنیم. بیلبورد های تبلیغاتی یکی از روش های موثر و کاربردی در زمینه تبلیغات. بیلبورد ها معمولا در خیابان ها و میدان های پر رفت و آمد شهر نصب میشوند و برروی آن لوگو و شعار تبلیغاتی یک ارگان یا کسب و کار حک میشود.

بیلبورد میتواند یک انتخاب بسیار موثر در تبلیغات بانک باشد. بنابراین پیشنهاد میشود که بانک ها در کنار هدایای تبلیغاتی خود از روش های دیگری چون بیلبورد و بنر های تبلیغاتی نیز استفاده کنند. البته ارائه خدمات خاص توسط بانک ها نیز میتواند تاثیر بسزایی در جذب ارباب رجوع داشته باشد.

 

سخن آخر

لازم است در کنار هدایای تبلیغاتی بانک ها برای جذب مشتری خدمات ارزنده ای ارائه دهند‌. این روز ها که فشار اقتصادی بر مردم سنگینی میکند دادن تسهیلات ارزنده  و وام های کم بهره میتواند کمک بسیار زیادی برای مردم باشد. از طرفی خود بانک هم در این زمینه سود خوبی خواهد کرد. پس این ماجرا یک سود دو طرفه است که هم بانک را راضی نگه میدارد و هم مردم عادی را. در نهایت امیدواریم از این مقاله در سایت جوپنزا لذت کافی را برده باشید و به جواب سوال ذهنی خود رسیده باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *