معرفی و بررسی پرچم تبلیغاتی و پرچم ساحلی

معرفی پرچم تبلیغاتی

پرچم ها تکه پارچه هایی هستند که برای نشان دادن هویت یا برای مستقل کردن معنی و نمادی خاص به بیننده مورد استفاده قرار میگیرند. پرچم تبلیغاتی علاوه بر اینکه برای یک شرکت یا برند مهم و ضروری هستند برای نشان دادن رسمیت نماد خود و رساندن شعار خود به بیننده بسیار با اهمیت هستند.در ادامه به معرفی پرچم تبلیغاتی می پردازیم.

نحوه چاپ و تولید پرچم تبلیغاتی

بیشتر کسانی که چاپ روی پارچه انجام میدهند چاپ روی پرچم را حتی برای یکبار انجام داده اند. چاپ روی ساتن به وسیله این شرکت ها انجام می شود و آیتم های زیادی روی پرچم تبلیغاتی، در شکل و طراحی آن انجام می دهند.

وقتی شکل پایه و طراحی و چاپ پرچم تغییر کند می توان حرکت را به سمت جلو و پیشرفت در چاپ پرچم ها انجام داد که بعضی ها این حرکت را رفتن از سمت سنت به مدیرنیته میگویند. اگر در یک فضای داغ تبلیغات و بازاریابی حضور دارید و برای جلب توجه هر عابری که در خیابان در حال عبور هست هستید قطعا باید برخی از راه حل ها و اصول اولیه کسب و کار و بازاریابی را تحقیق و بررسی کنید.

برای معرفی پرچم تبلیغاتی می توان گفت وجود بررسی و تحقیق درست در این زمینه باعث می شود که یک عملکرد بسیار موفق در حوزه کسب و کار و بازاریابی دست پیدا کنید و به یک شرکت موفق و پردرآمد در بازار پر رقیب تبدیل شوید. گزینه‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد و باید مطمئن شوید که کدام یک از آن‌ها برای شما مناسب‌تر است.

تابلوها، چاپ بنر، بیلبورد در اتوبان ها و در زمانی که ترافیک سنگین در اتوبان ها وجود دارد وجود این موارد یک راهکار بسیار مفید برای دیده شدن و تبلیغات می باشد. در اغلب موارد طراحی و چاپ بنر در اندازه های مختلفی نسبت به نیاز هر محیطی وجود دارد تا هرکس بتواند از ظرفیت آن محیط، استفاده لازم را ببرد.

پرچم رومیزی ایران

چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ اختصاصی آرم و لوگو روی پرچم رومیزی و همچنین چاپ پرچم کشورهای مختلف با کیفیت بسیار مطلوب جزو خدمات مهم شرکت جوپنزا میباشد. از آنجا که این پرچم ها بیشتر در شرکت های بسیار معتبر و همایش ها مورد استفاده قرار میگیرند برای همین در تولید و انجام آن باید وسواس به خرج داد.

معرفی پرچم تشریفات

پرچم تشریفات به پرچمی بزرگ کا روی پایه های فلزی به طول ۲ یا ۳ متر گفته می شود که برای همایش ها، کنفرانس ها  و غیره استفاده می شود از دیگر موارد مصرف این پرچم ها در لابی شرکت ها، هتل ها و غیره می باشد که مشتریان در ایتدار ورود دکوراسیون شما را ارزیابی میکنند.

چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفات باعث زیبایی و هرچه رسمی تر شدن ادارات و شرکت ها می شود. ابعاد بزرگ این پرچم ها برای شکوه و جلال محل استفاده می شود. از این پرچم ها در گوشه اتاق مدیران و یا محل انتظار مشتریان مورد استفاده قرار میگیرد.

چاپ پرچم رومیزی

پرچم رومیزی یکی از راه های نمایش دادن آرم و لوگوی شرکت می باشد که بر روی میز کارمندان و مدیران قرار میگیرد و نماد سازمان و ملیت یک کشور است. همچنین این پرچم ها با پایه هایی سنگی و میله های فلزی به مشتریان عرضه می شوند. پرچم رومیزی از مهمترین موارد در برندینگ سازمان ها و شرکت ها میباشد.

چاپ پرچم اختصاصی

چاپ پرچم اختصاصی، به چاپ لوگوی یک شرکت بر روی پرچم مربوط می باشد. داشتن این گونه از پرچم ها بر روی میز کارمندان باعث حس اعتماد در بین مشتریان می شود و همچنین باعث زیبایی شرکت می شود.

بررسی پرچم ساحلی

پرچم ساحلی یا پرچم بادبانی دو مدل مشخص دارد، یکی  پرچم بادبانی و دیگری قطره ای و به صورت کلی و استاندارد از این دو مدل استفاده می شود.

پرچم ساحلی

نحوه تبلیغات با پرچم های ساحلی

از پرچم ساحلی به عنوان راهکاری تبلیغاتی مدرن در محیط باز، نمایشگاه ها، فستیوال ها، ورزشگاه ها، جاده ها، پیست های اسکی، فروشگاه ها و غیره استفاده می کنند.

استفاده از پرچم ساحلی چه مزایایی دارد

سه میله در بسته بندی پرچم های ساحلی وجود دارد که از کیفیت و قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند و به راحتی به هم وصل میشوند و نصب پرچم انجام میشود.

چاپ پرچم ساحلی

اگر تصمیم به خرید پرچم ساحلی دارید، این را بدانید که قیمت تمام شده برای پرچم های بادبانی تحت ثاثیر عواملی چون: جنس پارچه، سایز و ابعاد پرچم، جنس پایه، ریشه دوزی پرچم  قرار می گیرد.

سایز پرچم های ساحلی

ارتفاع میله پایه پرچمی ۳۴۰ سانتی متر و طول پایه ضربدری آن ۳۸ سانتی متر می باشد.

چگونگی چاپ دیجیتال بر روی پرچم های تبلیغاتی

چاپ دیجیتال بر روی پرچم های تبلیغاتی بیشتر به صورت فوری و با کیفیت بسیار مناسب قابل انجام است. چاپ پرچم برای پرچم های کوچک و بزرگ بیشتر استفاده میشود و به دلیل کیفیت بالای چاپ دیجیتال پرچم معمولا توسط سفارش دهندگان، سفارش داده می شوند. بیشتر برای چاپ لوگو روی پرچم تبلیغاتی به وسیله چاپ دیجیتال از دستگاه های پلاتر و دستگاه های چاپ پارچه پرچم بصورت کوچک و بزرگ استفاده می شود.

چاپ دیجیتال پرچم تبلیغاتی چه مزایایی دارد

مزایای اصلی چاپ دیجیتال این است که یک روش آسان برای چاپ پرچم کوچک و بزرگ به صورت چاپ پرچم ارزان تبلیغاتی بزرگ و کوچک در کمترین زمان است. چاپ دیجیتال پرچم میتواند در سریع ترین زمان لوگو یا شعار تبلیغاتی شما را بر روی پرچم تبلیغاتی شما بصورت شفاف و با کیفیت چاپ کند.

چاپ دیجیتال پرچم تبلیغاتی چه معایبی دارد

چاپ پرچم های چاپ دیجیتال در تیراژهای بالا به علت استفاده از متریال های گران به صرفه نمیباشد. پرچم های چاپی دیجیتال در یک طرف چاپ می شوند و ۹۵ درصد شفاف هستند و لوگو و متن را از هر دو طرف قابل مشاهده می سازند. در پایان، پرچم های چاپ شده دیجیتال به رنگ کامل چاپ می شوند به جای رنگ PMS، رنگ های روشن رنگ کمی متفاوت از رنگ هایی هستند که مشتریان در آثار هنری خودشان ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *