مزایای استفاده از بگ پارچه ای تبلیغاتی در معرفی برندهای تجاری

مزایای بگ پارچه ای تبلیغاتی

بسیاری از کسب و کار ها و یا برند ها بر این عقیده اند که برای معرفی خود به مخاطبان باید از راه های تبلیغاتی گران و یا سخت استفاده کنند اما واقعا نیار به این هزینه ها نیست و شما می توانید با کم ترین مزان هزینه بهترین بازدهی و پیشرفت را در کسب و کار خود داشته باشید. یکی از راه های کم هزینه که بازدهی و رشد فوق العاده ای برای خواهد داشت، استفاده از بگ ها پارچه ای تبلیغاتی است.ما در این مقاله درباره ی بگ های پارچه ای تبلیغاتی، انواع این نوع از بگ ها، مزایایشان و همچنین نکاتی بهتر است قبل از سفارش و خرید بگ های پارچه ای به آن ها توجه کنید، با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد. در پایان این مقاله این روش از تبلیغات را نیز شناخته و به راحتی برای معرفی برند تان از آن استفاده نمایید. پس ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

بگ پارچه ای چیست؟

بگ های پارچه ای همان ساک دستی تبلیغاتی هستند با استفاده از پارچه های مختلف و در اندازه های متفاوت دوخته و آماده می شوند.

بگ های پارچه ای تبلیغاتی یک از موثر ترین راه های تبلیغاتی برای کسب و کار های متفاوت می باشد. البته ما در بخش مزایای استفاده از بگ پارچه ای درباره ی فواید این بگ ها برای برند ها و انواع کسب و کار ها با شما به طور کامل صحبت خواهیم کرد.

انواع بگ پارچه ای تبلیغاتی:

 • بگ های پارچه ای پلی استر: بگ های پلی استری خاصیت ضد آب داشته و از لوازم شما در روز های بارانی محافطت می کند. البته لازم به ذکر است که این نوع بگ ها مقاومت و استحکام بسیار بالایی نیز دارند.
 • بگ های کنفی: این نوع بگ ها یکی از پر طرفدار ترین بگ های پارچه ای به شمار می روند. این بگ ها را به طور کامل از گیاه کنف تولید کرده و شکل و حالت ظاهری طبیعی و نچرال تری نیز دارند.
 • بگ های پارچه ای بدون بافت: این نوع از ساک دستی ها بسیار مقرون به صرفه تر و ارزان تر از باقی ساک های پارچه ای می باشند، چرا که با استفاده از مراحل شیمیایی و بدون بافته شدن و یا دوختن تولید می شوند. این بگ ها ضد آب و بسیار مقاوم نیز می باشند.
 • ساک های پارچه ای کرباس: این نوع بگ های پارچه ای نیز با استفاده از گیاه هایی مثل کنف و یا کتان ساخته شده و همانند باقی از ساک های پارچه ای دارای استقامت خوبی نیز هستند.
 • بگ های پارچه ای نخ پنبه: یکی از نرم ترین زیبا ترین ساک های پارچه ای، بگ های نخ پنبه ای هستند. از دیگر مزیت های این نوع ساک ها می توان به قابل شست و شو بودن آن ها نیز اشاره کرد.

 

مزایای بگ های پارچه ای تبلیغاتی:

مزایای بگ های پارچه ای تبلیغاتی می توان از دو جهت و از دو دید گاه متفاوت بررسی خواهد کرد. دیدگاه اول از نظر استفاده کنندگان، و دید گاه دوم از نظر تبلیغات و معرفی برای انواع برند های تجاری. پس ما در این بخش، فواید این بگ ها را از هر دو دیدگاه برای شما بررسی خواهیم کرد. پس ما را تا پایان این بخش همراهی نمایید.

 

1.  مزایای بگ های پارچه ای تبلیغاتی برای معرفی برند های تجاری:

 • بگ های پارچه ای یکی از راه های مناسب برای تبلیغات و معرفی انواع برند ها و یا کسب و کار ها به شمار می رود، چرا که شما نه تنها می توانید تمامی نکات و جزئیات این بگ ها را طراحی و انتخاب نمایید، بلکه می توانید نام برند، لوگوی برند، راه های ارتباطی مخاطبان با شما، شعار تبلیغاتی و …، را با روش های مختلف بر روی این بگ ها به چاپ برسانید.
 • شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که این بگ های پارچه ای همانند کیسه های پلاستیکی یکبار صرف نبوده و افراد می توانند تا مدت ها از این بگ ها استفاده کنند، که این موضوع نیز به تبلیغات و معرفی بیشتر برند شما کمک شایانی خواهد کرد.
 • درست است که بگ های پارچه ای نسبت به نایلون های پلاستیکی گران تر هستند، و این موضوع یکی از دلایلی است که صاحبان کسب و کار ها را برای انتخاب این بگ های پارچه ای مردد می کند. اما این افراد باید توجه داشته باشند که بگ های پارچه ای بسیار پر طرفدار تر و محبوب تر از نایلون های پلاستیکی می باشند.می توانید در داخل این بگ ها،از ست هدیه تبلیغاتی استفاده کنید و به مخاطبان خود اهدا کنید.

 

2. مزایای بگ های پارچه ای تبلیغاتی برای مصرف کنندگان آن ها:

 • این بگ های پارچه ای می توانند بازیافت شده و یا جذب طبیعت شوند. به همین دلیل دوست دار محیط زیست بوده و بسیار کمتر از بگ های پلاستیکی ( نایلون ها) به طبیعت و محیط زیست آسیب می رسانند.
 • ساک های دستی پارچه ای همانند بگ های پلاستیکی سرطان زا نبوده و به سلامت انسان ها نیز صدمه نمی زند.
 • این بگ ها بسیار مقاوم بوده و احتمال پاره شدن بسیار کمی نسبت به بگ های پلاستیکی و کاغذی دارند.
 • بگ های پارچه ای بسیار شیک و زیبا هستند به همین دلیل افراد می توانند برای هر مکان و هر جایی از این ساک ها استفاده نمایند.
 • کیسه های پارچه ای بسیار بیشتر از نایلون ها قابلیت حمل لوازم را داشته و بسیار جا دار تر هستند.

 

نکات سفارش بگ پارچه ای

 • از چه جنس پارچه ای قرار است استفاده کنید؟
 • آیا مخاطبان شما بگ های پارچه ای را می پسندد و یا بیشتر از نایلون های پلاستیکی استفاده می کنند؟
 • بودجه ای برای این کار مد نظر دارید آیا کافی است؟
 • رنگ های بگ های پارچه ای تبلیغاتی شما باید حساب شده انتخاب شود.
 • اندازه و سایز بگ ها نیز بسیار اهمیت دارد.
 • تعداد بگ ها نیز و قیمت نهایی تاثیر می گذارد.
 • کیفیت بگ های تبلیغاتی از مهم ترین مسائل است. چرا که اگر جنس خوبی داشته باشند باعث پیشرفت شما شده و اگر از کیفیت پایینی برخوردار باشند نتیجه ای عکس خواهند داشت.
 • از فونت هایی خوانا و با اندازه هایی مناسب برای چاپ اطلاعات روی بگ ها استفاده کنید.
 • اطلاعاتی که قرار است بر روی بگ های پارچه ای خود بنویسید را از قبل آماده نمایید.

 

سخن پایانی

باید تمامی صاحبان کسب و کار ها و برند ها بدانند برای پیشرفت همیشه راه های گران نیاز ندارند بلکه می توانند با کمترین هزینه ، با استفاده از هدایای تبلیغاتی ارزان بیشترین رشد را داشته باشند. در این مقاله بر این تلاش بودیم تا با صحبت کردن درباره ی بگ های پارچه ای تبلیغاتی، انواع این نوع از بگ ها، مزایایشان و همچنین نکاتی بهتر است قبل از سفارش و خرید بگ های پارچه ای به آن ها توجه کنید، شما را با این روش ارزان و مقرون به صرفه تبلیغاتی نیز آشنا نماییم. آیا شما تا به حال از بگ های پارچه ای تبلیغاتی استفاده کرده اید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *