مزایای استفاده از لیوان حرارتی به عنوان هدیه ی تبلیغاتی

مزایای استفاده از لیوان حرارتی

چنانچه قصد تهیه هدیه تبلیغاتی دارید لازم است با مزایای استفاده از لیوان حرارتی آشنا شوید. امروزه استفاده از هدایای تبلیغاتی در صنعت بازار یابی و تبلیغات بسیار مهم و تاثیر گذار است. هدایای تبلیغاتی یک روش بسیار کاربردی برای جذب مشتری و معرفی بیزینس به افراد مختلف است. از این رو سالهاست که بیزینس ها مختلف و حتی برند های معتبر دنیا در پی تهیه گسترش کسب و کار خود هدیه تبلیغاتی تهیه کرده و به مشتریان ویژه خود، سلبرتی ها و غیره اهدا میکنند. اگر در فضاهای مجازی مختلف نظیر اینستاگرام فعالیت داشته باشید متوجه خواهید شد که برندهای مطرح دنیا هزینه زیادی را صرف تبلیغات میکنند. مثلا یک برند آرایشی پلت سایه جدید خود را برای ده ها و شاید صدها سلبریتی به طور کاملا رایگان ارسال میکند تا در این فضا معرفی شوند.حال آنکه ممکن است یک سلبریتی از آن هدیه رونمایی نکند اما به هرحال موسسان برند میدانند که این کار یک سرمایه گذاری بلند مدت برای بیزینس محسوب میشود.

 

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی

در قسمت بعد به مزایای استفاده از لیوان حرارتی میپردازیم. در بخش قبلی نیز تا حدودی توضیح دادیم که هدایای تبلیغاتی در دنیای بازاریابی از اهمیت بالایی برخوردار است. چه بسا بسیاری از برند های معتبر دنیا هزینه بسیار زیاد و هنگفتی را صرف این هدایا میکنند تا برای خود یک سرمایه گذاری بلند مدت در راستای معرفی و اعتبار برند خود داشته باشند. امروزه برند های لوازم آرایشی و بهداشتی، برندهای طلا و جواهر، برند کیف و کفش و غیره همگی به هدایای هیجان انگیز مشتریان و سلبریتی ها را غافلگیر میکنند تا برای خود اعتماد و اعتبار زیادی کسب کنند. این در حالیست که خود برند به اندازه کافی معتبر و مشهور است. اما حقیقت این است که دنیای تبلیغاتی پایانی ندارد و اگر قرار است از غافله غقب نمانیم باید همزمان با تکنولوژی پیش رفت.

 

چرا هدایای تبلیغاتی اهمیت دارند؟

هدایای تبلیغاتی به دلیل ایجاد یک حس مثبت در مشتری باعث ایجاد احساس اعتماد و اطمینان در فرد شده و همین خود به تنهایی کافیست تا یک برند در میان مردم محبوب شود. طبیعتا محبوبیت در بین مردم برابر است با فروش چندبرابری کالا یا خدمات. در همین راستا محصولات مختلفی وجود دارند که میتوان از آن ها به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد. که البته ما در این مقاله قصد داریم صرفا به مزایای استفاده از لیوان حرارتی بپردازیم. بنابراین چنانچه شما نیز گمان میکنید کسب و کارتان برای پیشرفت به یک شوک اساسی نیاز دارد این مطالب را از دست ندهید. به هرحال هیچ پیشرفتی بدون صرف تلاش، وقت و هزینه امکان پذیر نیست. چه بسا امروزه به دلیل رقابت های زیاد و سنگین در میان کسب و کارهای مختلف این هزینه ها بیشتر هم شده است. درواقع اگر شما برای کسب و کار و بیزینس خود کار تبلیغات را نداشته باشید نباید انتظار زیادی برای پیشرفت خود داشته باشید.

 

علت اهمیت استفاده از لیوان های حرارتی

همانطور که گفتیم ما در اینجا قصد داریم از مزایای استفاده از لیوان حرارتی با شما صحبت کنیم. بدون شک ما انسان ها همگی علاقه بسیار زیادی به نوشیدنی ها داری. نوشیدن چای و قهوه یکی از لذت بخش ترین تایم ها در طول روز محسوب میشود و همگی افراد بر اساس فرهنگ و سلیقه خود نوع خاصی از نوشیدنی را میل میکنند. مثلا ما ایرانی ها علاقه زیادی به خوردن چای داریم و مردم آمریکا و اروپا روزانه میل زیادی به نشویدن قهوه دارند. به همین دلایل چندسالیست که استفاده از ماگ ها و فنجان های زیبا در میان مردم دنیا بسیار پرطرفدار شده است. به طوری که مردم به صورت افرادی اقدام به خرید ماگ میکنند و حتی برخی کلکسیونی از ماگ های مختلف را دارند. با همین تفاسیر میتوان فهمید که ماگ های حراراتی چه تاثیری بر تبلیغات خواهند گذاشت.

 

کاربرد لیوان حرارتی

 

ماگ حرارتی چیست؟

خب تا اینجا متوجه شدیم که چرا ماگ ها در صنعت تبلیغاتی اهمیت دارند. اما مزایای استفاده از لیوان حرارتی تبلیغاتی چیست؟ ماگ های حرارتی دارای ظاهری زیبا، ساده و شیک هستند که باب سلیقه اکثر افراد میباشند. اما خب این ماگ ها از یک نظر با سایر ماگ ها متفاوت هستند و همین موضوع سبب خاص شدن این محصول شده است. ماگ های حرارتی نوعی ماگ سرامیکی بوده که روی سطح آن را با جوهری اکسید شده پوشانده اند. این نوع ماگ ها در دمای معمولی اتاق به رنگ مشکی دیده میشوند. اما چنانچه مایع داغی در آن ها ریخته شوند ماگ تغییر رنگ داده و طرح اصلی لیوان نمایان میشود. بنابراین اگر شما لوگوی خود را برروی این لیوان های حرارتی حک کنید پس از ریختن یک مایع داغ در لیوان، لوگو نمایان خواهد شد. اما این ویژگی دارای چه مزایای است؟ در بخش بعدی بدان پرداخته میشود.

 

مزایای استفاده از لیوان حرارتی

خب در اینجا به طور دقیق به مزایای استفاده از لیوان حرارتی میپردازیم. همانطور که گفته شد طرح روی لیوان های حرارتی تنها پس از دریافت حرارت نمایان میشوند.پس به طور عادی و معمول لوگوی روی لیوان مشخص نیست. خب اکثر ما دوست نداریم از محصولاتی استفاده کنیم که طرح یا یک لوگوی تبلیغاتی برروی آن حک شده باشد و به نظر طرح زیبا و خوشایندی نیست. بنابراین ممکن است از یک ماگ ساده تبلیغاتی به طور روزمره یا در محل کار خود استفاده نکنیم. زیرا نمیخواهیم دیگران متوجه شوند ما این لیوان یا ماگ را هدیه گرفته ایم. اما اگر لوگو در کنار یک طرح زیبا برروی لیوان های حرارتی حک شده باشد این مشکل برطرف میشود. یعنی ما میدانیم که لوگو تنها در یک شرایط خاص و البته در کنار یک طرح زیبا(تصویر طبیعت) نمایان میشود. پس در این شرایط گارد خود را پایین آورده و از ماگ و لیوان در شرایط مختلف استفاده میکنیم.

 

سخن آخر

خب تا اینجا ما سعی کردیم از مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی و مزایای استفاده از لیوان حرارتی صحبت کنیم. بدون شک در دنیای امروز ما تبلیغات اصل اساسی در پیشرفت است. پس نباید ساده از کنار آن عبور کنیم. ما باید بتوانیم برای رسیدن به هدف خود از شرایط و امکانات مختلف و به کمک افراد متخصص برای رسیدن به هدفمان تلاش کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *