لیوان تبلیغاتی برای کسب و کار شما چه مزایایی دارد

لیوان تبلیغاتی 1-Z120
 در شرکت جوپنزا لیوان تبلیغاتی به گونه ای طراحی و تولید میشود که شما می‌توانید دفعات بیشتری در طول شبانه روز از آن استفاده کنید و خیلی زود جوابی تاثیرگذار را دریافت می کنید.
شما اگر لیوان را به عنوان هدیه تبلیغاتی خود انتخاب کنید، امکان استفاده از طرح های متفاوت و خلاقانه بر روی آنها را دارید و هدایای تبلیغاتی متفاوتی نسبت به هدایای دیگر را ارائه خواهید داد.
و امکان ورود تبلیغات شما به محیط کار و حتی منازل و خانواده مخاطبان شما به وجود می آید.

با لیوان تبلیغاتی در کسب و کار خود موفق شوید

 شما میتوانید با انتخاب نمونه های گوناگون لیوان های تبلیغاتی جوپنزا نام تجاری و لوگو شرکت خود را به روش های گوناگون روی بدنه لیوان چاپ، لیزر و غیره خاص و منحصر به فرد کنید و در نتیجه کسب و کار خود را رونق دهید.
اضافه کردن لوگو شرکت شما به اقلام تبلیغاتی مختلف، به شما اجازه می دهد تا به مخاطبان بیشتری و به صورت گسترده دسترسی داشته باشید.
لیوان های تبلیغاتی چاپ شده یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی هستند.

انواع لیوان تبلیغاتی کدامند

۲.لیوان تبلیغاتی استیل
۳. لیوان کاغذی تبلیغاتی
۴. لیوان تبلیغاتی پلاستیکی
۶. لیوان تبلیغاتی حرارتی
۷. لیوان تبلیغاتی شیشه ای

چرا لیوان تبلیغاتی را انتخاب کنیم

لیوان تبلیغاتی یکی از محصولات تبلیغاتی است که بسیار پررنگ در نمایشگاه ها و همایش ها حضور دارد.
پیشنهاد ما به شما این است که از معجزه ماگ تبلیغاتی و لیوان تبلیغاتی غافل نشوید و برای هدیه تبلیغاتی شرکت و کسب و کار خود از آن استفاده کنید.

نتیجه گیری کلی

اگر شما میخواهید از لیوان تبلیغاتی برای بازاریابی و کسب و کار کالای خود استفاده کنید، حتما این را در نظر بگیرید که لیوان تبلیغاتی یا  ماگ های تبلیغاتی باید به دست مشتریان یا دوستانی برسد که از آن در محل های شلوغ یا لوکس و جاهای خاص استفاده کنند.
در این صورت به غیر از دوستان شما افراد دیگری هم لیوان تبلیغاتی با لوگوی مخصوص شما را می‌بینند. پس بهتر است برای شرکت‌ها یا سازمان‌هایی که کارمندان از لیوان شخصی استفاده می‌کنند، این هدیه تبلیغاتی را در نظر بگیرید.
لیوان تبلیغاتی هدیه ای مناسب برای ادارات و شرکت ها می باشد که می توان با انتخاب نوع لیوان برند و لوگو یا هر چاپی روی لیوان تبلیغاتی انجام داد.
دقت کنید که بر روی لیوان تبلیغاتی حتما از لوگو و آدرس سایت خودتان استفاده کنید. دقت کنید که از چاپ مطالب غیر ضروری و بی اهمیت خودداری کنید.
توجه داشته باشید که هرچه مطالب کمتری بر روی ماگ تبلیغاتی شما چاپ شود اثر گذاری بیشتری بر روی بیننده دارد. بنابراین با چاپ مطالب کوتاه و یا برند مخصوص شرکت خود می توانید مخاطبان بیشتری را جذب خود کنید.
برای اینکه چاپ مطالب شما کیفیت بالایی داشته باشد بهتر است که تعداد زیادی ماگ تبلیغاتی سفارش دهید.
با تهیه ماگ تبلیغاتی ارزان می‌توانید تعداد زیادی سفارش دهید و به صورت گسترده تر شرکت خودتان را تبلیغ کنید. در چاپ سابلیمیشن طرح بصورت تمام رنگی و بدون محدودیت رنگی و در صورت نیاز دور تا دور لیوان چاپ میشود.
در چاپ کوره تعداد رنگ های چاپ محدود است و تنها ۳ یا ۴ رنگ را میشود در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سیزده =