تبلیغاتی موثر با فلش درایو تبلیغاتی داشته باشید !!

فلش درایو تبلیغاتی

تبلیغات موثر با فلش درایو تبلیغاتی با ظاهری جذاب نقش بسزایی در موفقیت کسب و کارها دارد. این ابزار تبلیغاتی حرفه‌ای از هدایای تاثیرگذار در حوزه تبلیغات مدرن محسوب می‌شود. قیمت فاین هدایای تبلیغاتی اختصاصی با توجه به کیفیت و ماهیت ساختار چیپست فلش تبلیغاتی متغیر است. فلش‌های تبلیغاتی در قیمتی مقرون‌به‌صرفه در طرح لوگو یا نشان شرکت از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار به شمار می‌رود. در این مقاله قصد داریم تا به موضوع تبلیغات موثر با فلش درایو تبلیغاتی با ظاهری جذاب بپردازیم. برای آشنایی با ماهیت فلش درایو تبلیغاتی تا انتهای این مقاله از وب‌سایت جوپنزا با ما همراه باشید.

فهرست مطالب در این مقاله:

 • فلش مموری تبلیغاتی چیست؟
 • کاربرد فلش درایو تبلیغاتی چیست؟
 • نقش فلش درایو تبلیغاتی در تبلغات موثر
 • انواع فلش‌های درایو تبلیغاتی
 • نتیجه‌گیری

 

فلش تبلیغاتی چیست؟

شاید این سوال ذهن شما را به خود مشغول نماید که موثر با فلش درایو تبلیغاتی چیست و چه تاثیری در تبلیغات یک کسب و کار دارد؟
در پاسخ رسیدن این سوال باید چنین اذعان نماییم که از محصولاتی است که می‌توان از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی بهره برد. در حقیقت همان‌طور که به این نکته واقفید، محصولات زیادی هستند که می‌توان از آن‌ها به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرد. امّا نکته مهم در اینجاست که ما بتوانیم یک محصول کاملاً کاربردی را برای مخاطبان خودمان در نظر داشته باشیم. فلش مموری محصولی کاربردی است که عموم افراد به‌صورت روزانه از آن استفاده می‌نمایند. به موجب این امر می‌توان چنین اذعان کرد که فلش درایو تبلیغاتی انتخابی مناسب به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به‌شمار می‌رود.  غیر از فلش مموری، موارد دیگری هم هستند که گزینه خیلی مناسبی برای تبلیغات هستند. به طور کلی به فلشی که روی آن لوگو یا آرم تبلیغاتی حک شود، فلش مموری تبلیغاتی اطلاق می‌شود.

 

کاربرد فلش درایو تبلیغاتی چیست؟

درواقع همان طور که در مطالب بالا عنوان شد فلش درایو تبلیغاتی، محصولی تبلیغاتی خاص است. این ابزار کاربردی و مفید جهت برای انتقال داده‌ها به کامپیوتر که قابل‌ حمل و تجدید پذیری را دارند و ظرفیت فضای ذخیره‌سازی مناسبی را ایجاد می‌نمایند. در واقع یک فلش تبلیغاتی که براساس مشخصات مد نظر ما طراحی شده باشد، هدیه‌ای تبلیغاتی فوق‌ العاده محسوب می‌شود. از این رو فلش مموری تبلیغاتی‌ کالاهایی تبلیغاتی یکبار مصرف نیستند که مخاطبان آن‎ها را پس از مدتی دور بیاندازد. اکثز مخاطبین فعلی ما بدون شک این ابزار تبلیغاتی مفید را همیشه با خود حمل و از آن استفاده می‌نمایند.
امروزه اکثر رایانه‌ها یک یا چندین پورت USB مجهزند که هر پورت برای کاربر این امکان را فراهم می‌آورد تا به‌راحتی دستگاه‌هایی مثل ماوس، چاپگر یا هارد را به آن اتصال دهند. مخاطبان هدف تبلیغاتی هنگامی که قصد دارند از محصولات یا خدمات ما بهره‌مند شوند، بدون شک از فلش درایو تبلیغاتی برندمان استفاده می‌نمایند.

 

نقش فلش تبلیغاتی در تبلیغات موثر

همان‌طور که اشاره شد فلش درایو تبلیغاتییکی از بهترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شود. سرعت زیاد این هدایای تبلیغاتی کوچک و کم حجم در ثبت نمودن اطلاعات و استفاده راحت از آن موجب شده تا پرطرفداران زیادی پیدا کند. به موجب این امر اکثرکاربران رایانه حداقل از یک فلش درایو تبلیغاتی جهت نگهداری و یا انتقال اطلاعاتشان استفاه می‌کنند. هم‌چنین از طرفی دیگر ما همه‌روزه شاهد تنوع در مدل و نوع درایو تبلیغاتی با ظاهری جذاب در بازار هستیم. از رایج‌ترین و پرطرفدارترین فلش درایوهای تبلیغاتی می توان به انواع زیر اشاره کرد:

 • جنس چرمی
 •  فلش درایو کارتی
 • جنس استیل
 • فلش مموری اختصاصی
 • فلش مموری OTG

در حال حاضر فلش درایو تبلیغاتی در انواع مختلف تجهیزات دیجیتالی مثل نوت بوک، کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلمبرداری، موبایل هوشمند و تبلت مرتبط است. در انتخاب نمودن درایو تبلیغاتی براساس فاکتورهای گوناگون، ما باید نمونه‌ای را انتخاب نماییم که بیشترین تناسب و کارایی را با مخاطبانمان داشته باشد. درواقع مخاطبان جوان‌، به‌طور معمول به مدل‌های مدرن‌‎ بیشتر علاقه دارند و اغلب به دنبال شکل ظاهری خاص با ظرفیت ذخیره‌سازی بالا هستند. همین امر برای اشخاصی که از لحاظ کاری به فلش مموری بسیار نیازمند هستند هم صدق می‌کند. در حقیقت این گروه از اشخاص، کارایی، کیفیت، سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات روی فلش درایور و ظرفیت ذخیره‌سازی زیاد را ترجیح می‌دهند. در مقابل هم اشخاصی که به ندرت از فلش درایور تبلیغاتی بهره می‌برند کرده به فلشی اختیاج دارند که غیر از کارکردهای معمول، از طراحی زیبا و منحصربه‌فردی هم برخوردار باشد. به‌طور کلی فلش مموری‌ شبیه به کارت ویزیت و مدل‌ دسته کلیدی با روکش‌ چرمی و مواردی از این دست انگیزه نگهداری این فلش درایو تبلیغاتی با ظاهری جذاب را بالا می‌برد.

 

فلش درایو تبلیغاتی

 

انواع فلش‌ مموری تبلیغاتی

همان طور که در مطالب بالا اشاره به‌طور کلی از انواع رایج و کاربردی فلش درایو تبلیغاتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد، که عبارتند از:

 • فلش درایو کارتی

این نوع از فلش‌ها در ظرفیت‌های 4، 8، 16، 32 گیگ‌ در مغزی اصلی با هولوگرام برتد HP عرضه می‌شوند. فلش داریور کارتی تبلیغاتی اغلب از گارانتی مادام العمر دارند و از امکان چاپ دو طرفه تمام رنگی هم برخوردار هستند. به طور کلی فلش کارت داریوری در سه اندازه و شکل تولید می‌شوند که عبارتند از:

  1. اندازه کارت ویزیت
  2. کوچکتر از کارت ویزیت
  3. دایره‌ای شکل
 • فلش فلزی

این نوع از فلش‌ها همان طور که از نامشان مشخص است از بدنه فلزی برخوردار هستند. فلش‌های فلزی اغلب جعبه‌های پلاستیکی دارند. چاپ روی بدنه این نوع از فلش‌ها با لیزر انجام می‌شوند و بر روی جعبه آن‌ها چاپ به‌صورت تامپو است.

 • فلش فلش درایو OTG

این فلش‌ها از دو سری پورت USB و پورت اتصال به تلفن برخوردار هستند. فلش فلش درایو OTG ظرفیت 8، 16، 32 گیگ عرضه می‌شود. بدنه فلش تبلیغاتی هم اغلب از فلزی بوده و مغزی برند HP با هولوگرام درج شده بر بدنه‌اش قابل مشاهده است. هم‌چنین چاپ بر روی بدنه این نوع از فلش‌ها با لیزر انجام می‌شود.

 • فلش درایو کریستالی

همان‌طور که نامشان پیداست جنس بدنه آن‌ها از کریستال است. فلش درایو کریستالی ظرفیت 8، 16، 32 گیگ عرضه می‌شود. چاپ اعمال شده در این نوع فلش به‌صورت سه بعدی نمایش داده می‌شود.

 • فلش سیلیکونی

طراحی فلش مموری سیلیکونی درواقع فانتزی بوده و امکان اجرا ی رنگی با در چند رنگ چاپ روی آن هم وجود دارد. این فلش درایو تبلیغاتی با ظاهری جذاب برای آن دسته از افرادی است که به زیبایی محصول بسیار اهمیت می‌دهند.

 

نتیجه‌گیری

هنگامی که لوگوی کسب و کار ما را روی فلش تبلیغاتی چاپ می‌شود، می‌توانیم با بهره‌مندی از محبوب‌ترین محصولات تبلیغاتی در بازار، اهداف و خدماتمان را به مخابان معرفی نماییم. در منزل یا در محل کار، این هدیه تبلیغاتی برای مخبان ما بسیار کاربردی است. ما در این مقاله به موضوع تبلیغات موثر با فلش درایو تبلیغاتی با ظاهری جذاب پرداختی.

امید است مقاله مذکور برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفاً پس مطالعه کامل مقاله نظرات و تجارب شخصی خود را در زمینه تبلیغات موثر با فلش درایو تبلیغاتی با ظاهری جذاب با ما در وب‌سایت جوپنزا به اشترک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *