فلش تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی کاربردی

فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی ابزاری کاربردی و مفید جهت ذخیره هرگونه اطلاعات است . این ابزار کوچک فضایی مطمئن و امن برای نگهداری از فایل ها و اطلاعات شخصی شما به شمار می آید .از آنجا که یکی از مواردی که در انتخاب هدایای تبلیغاتی جزء اولین شروط به حساب می آید ، قابل حمل بودن به همراه کارآیی بالای ست هدیه است ، فلش تبلیغاتی معمولا یکی از اولین گزینه ها جهت هدایای تبلیغاتی خاص است . کوچک و قابل حمل بودن و استفاده فراوان از این محصول ، باعث شده در گزینش هدایای تبلیغاتی مناسب ، فلش مموری تبلیغاتی همیشه جزء اولین گزینه ها باشد .

توسط فلش تبلیغاتی اطلاعات حجیم شما بر روی یک حافظه کوچک به راحتی جابجا می شود .

انواع فلش تبلیغاتی

انواع فلش تبلیغاتی

انواع فلش های تبلیغاتی

اعم از فلش مموری چرمی ، فلش مموری کارتی، فلش مموری کریستالی، فلش مموری کلیدی ،فلش مموری otg، فلش مموری خودکاری، فلش مموری سیلیکونی (که قابلیت تولید بصورت فانتزی با اشکال متفاوت را دارد).

فلش کارتی

فلش تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی کاربردی است.این نوع فلش تبلیغاتی با ظرفیت های ۴ ،۸ ، ۱۶ ، ۳۲ گیگ و با مغزی اصلی با هولوگرام hp قابل عرضه است . فلش کارت تبلیغاتی دارای گارانتی مادام العمر است و قابلیت چاپ دو طرفه تمام رنگی را دارد.فلش کارت دارای سه مدل در اندازه کارت ویزیت ، کوچکتر از کارت ویزیت و دایره ای شکل است.

فلش مموری فلزی

این نوع فلش بدنه فلزی به همراه مغزی اصلی hp همراه با هولوگرام درج شده بر روی بدنه فلش به همراه ضمانت نامه مادام العمر عرضه میگردد. فلش های فلزی دارای جعبه های پلاستیکی می باشند .چاپ بر روی بدنه فلش ها بصورت لیزر است و بر روی جعبه های پلاستیکی چاپ تامپو صورت می گیرد.

فلش مموری otg

این نوع فلش تبلیغاتی از دو سری پورت usb و پورت اتصال به تلفن همراه تشکیل شده است.با ظرفیت های ۸ ،۱۶ و ۳۲ گیگ قابل عرضه است.

بدنه فلش تبلیغاتی  فلزی است و مغزی hp  به همراه هولوگرام درج شده بر روی بدنه آن قابل رویت است.چاپ بر روی بدنه فلش otg بصورت لیزر می باشند.جعبه محتوی فلش مموری otg نیز از جنس پلاستیک بوده و بر روی آن چاپ تامپو لحاظ می گردد.

فلش کریستالی

بدنه این نوع فلش از نوع کریستالی بوده و با ظرفیت های ۸ ،۱۶ و ۳۲ گیگ عرضه می گردد.چاپ در میانه این نوع فلش اعمال و بصورت سه بعدی نمایان می گردد.این نوع فلش تبلیغاتی قابل عرضه با جعبه و بدون جعبه رادارد.

فلش سیلیکونی

فلش تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی کاربردی است.طراحی در فلش مموری های سیلیکونی بصورت فانتزی است و قابلیت اجرا بصورت رنگی با چندین رنگ چاپ بر روی آن را دارد.حداقل تیراژ مورد سفارش برای فلش سیلیکونی عدد است. مغزی این نوع فلش تبلیغاتی از نوع hp  است و دارای گارانتی مادام العمر می باشد.

مقالات پیشنهادی:
ساک دستی تبلیغاتی یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک
ساعت مچی تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی نفیس
چرا ساعت های دیواری هدایای تبلیغاتی مناسبی هستند
آفتابگیر تبلیغاتی مناسب برای هدیه دادن
چرا کیف تبلیغاتی برای هدیه دادن مناسب است 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *