با طراحی آفتابگیر تبلیغاتی برند خود را متمایز کنید!

طراحی آفتابگیر تبلیغاتی

امروزه در عصر تکنولوژی، حوزه تبلیغات از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و عموم افراد در اکثر کسب‌ و کارها مایلند تا از روش‌های تبلیغاتی مؤثر و بازاریابی‌های بهره‌مند شوند. آفتابگیر تبلیغاتی ماشین یکی از هدایای تبلیغاتی است که طرفداران زیادی دارد. درواقع شما می‌توانید با طراحی منحصر به فرد آفتابگیر تبلیغاتی ، برند خود را متمایز کنید. چنانچه شما در صنعت خودرو و اتومبیل فعال هستید و یا به تبلیغات اصولی و حرفه‌ای علاقه دارید، باید چنین عنوان کنیم که آفتابگیر های تبلیغاتی گزینه بسیار مناسبی برای کسب و کارتان به‌شمار می‌رود. در ادامه مقاله از وب‌سایت جوپنزا با ما همراه باشید تا بدانید که چگونه باطراحی منحصر به فرد آفتابگیر تبلیغاتی،برند خود را متمایز کنید


فهرست مطالب در این مقاله

 • آفتابگیر تبلیغاتی چیست؟
 • نقش آفتابگر در تبلیغات کسب و کار
 • ویژگی های آفتابگیر تبلیغاتی
 • مهمترین دلایل استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی
 • چرا آفتابگیر هدیه تبلیغاتی به صرفه است؟
 • نتیجه‌گیری

 

آفتابگیر تبلیغاتی چیست؟

همان‌طور که می‌دانید آفتابگیر تبلیغاتی از لوازم جانبی و کاربردی در هر خودرو محسوب می‌شود که به‌واسطه نصب آن می‌توان از تابش مستقیم نور خورشید به اتاق ماشین جلوگیری نمود.  آفتابگیر تبلیغاتی با چاپ آرم و لوگوی کسب و کار شما درواقع بهترین و مقرون‌به صرفه‌ترین ابزار تبلیغاتی به‌شمار می‌رود. در حقیقت با صرف هزینه پایین جهت چاپ آفتابگیر تبلیغاتی و دادن آن به مخاطبان خود، شیوه‌ای از بازاریابی کاربردی و بسیار را برای برند خود ایجاد نمایید. به‌طور کلی کاربرد مفید آفتابگیر تبلیغاتی می‌تواند تحت عنوان یک پرده تبلیغاتی عمل نموده که مخاطبان با استفاده از آن می‌توانند در مقابل تابش نور خورشید به داشبورد، فرمان و فضای داخلی ماشین و ایجاد گرمای کاذب در آن جلوگیری به‌عمل آورند.

 

نقش آفتابگیر در تبلیغات کسب و کار

چنانچه شما جزء آن دسته از اشخاصی هستید که می‌خواهید به‌واسطه تبلیغاتی مانند سررسید، خودکار، لیوان و دیگر موارد مشابه برند و نام تجاری خود را به مخابان معرفی نمایید، آفتابگیر تبلیغاتی یکی از برازهای بسیار کاربردی و به‌صرفه در این زمینه است. این ابزار تبلیغاتی با توجه‌ قیمت و کاربردی که دارند برای مخاطبان شما بسیار خوشایندتر از دیگر تبلیغات است. در حقیقت شما پیکان نشانه خود را به پر استفاده‌ترین ابزار برای مشتریان گذاشته‌اید که موجب رضایت خاطر آنها می‌شود. آفتابگیر تبلیغاتی از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است و به موجب این امر دیگر نیاز نیست که به‌طور مداوم به تبلیغات برند خود اقدام نمایید. هم‌چنین آفتابگیرهای تبلیغاتی بسیار کاربردی بوده و جهت طراحی آن از لحاظ رنگ، جنس و ظاهر هیچ‌نوع محدودیتی وجود ندارد.

 

ویژگی های آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی با کیفیت براساس ویژگی‌هایی که دارد، تعیین می‌گردد. از مهمترین عوامل تأثیرگذار در کیفیت آفتابگیر تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

 • آفتابگیر تبلیغاتی به‌دلیل چاپ و آرم لوگوی برند، از مقرون‌‌به‌‌صرفه‌ترین و کاربردی‌ترین ابزار تبلیغاتی به‌شمار می‌روند.
 • به‌طور معمول جنس یک آفتابگیر تبلیغاتی باکیفیت اغلب از پلاستیک، پارچه شمعی و یا سوزنی است که در حالت استاندارد 3 میلی‌متر ضخامت دارند.
 • آفتابگیر تبلیغاتی غیر از جلوگیری نور خورشید، برای سرنشینان ماشین از شیشه اتومبیل و اجسام درون آن هم در برابر گرمای کاذب مناسب است.
 • در خال حاضر آفتابگیرهای تبلیغاتی در انواع مختلف عرضه می‌شوند که برای خودروهای کوچکی مانند پراید آفتابگیر شکل دایره‌ای انتخابی مناسب است.
 • آفتابگیر تبلغاتی اتومبیل از تنوع رنگ گسترده‌ای برخوردار است.
 • معمولاً چاپ آفتابگیر تبلیغاتی ماشین به‌‌واسطه چاپ سیلک اسکرین و به‌ روش دستی صورت می‌پذیرد. چاپ آفتابگیر تبلیغاتی نباید طوری باشد که به‌سادگی در گذشت بازه زمانی کوتاهی محو یا پاک بشود. درواقع کیفیت چاب در آفتابگیرهای تبلغاتی نقش بسزایی دارد.
 • لازم است تا برای تبلیغات موثرتر برای برند، نام تجاری و شعارتان روی آفتابگیر تبلیغاتی خودرو درج شود. درواقع از موارد مهم معرفی برند برای آفتابگیر تبلیغاتی می‌توان به اطلاعات تماس، آدرس وب‌سایت یا صفحات رسمی شبکه‌های اجتماعی برند مدنظر اشاره کرد.
 • آفتابگیر تبلغاتی اتومبیل فقط برای قسمت جلوی اتومبیل تولید نمی‌شوند و می‌توان از این ابزار تبلیغاتی برای پشت و حتی پنجره‌های خودرو هم استفاده نمود.
 • در هر شرایط آب و هوایی و اقلیمی می‌توان از آفتابگیر تبلیغاتی خودرو استفاده کرد.

 

طراحی آفتابگیر تبلیغاتی

 

به‌طور کلی انواع آفتابگیر خودرو به سه دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

 1. دسته‌بندی بر پایه مدل و ابعاد خودرو
 2. تقسیم‌بندی بر اساس طرح آفتابگیر
 3. دسته‌بندی بر مبنای محل نصب

 

مهمترین دلایل استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی

 • جلوگیری از تابش نور خورشید به داخل ماشین و کاهش دما
 • جلوگیری از دیده شدن داخل اتومبیل از بیرون، در شرایط ویژه برای ساکنین ماشین ایجاد حریم می‌نماید.
 • افتابگیر تبلیغاتی ابزار مقرون به صرفه و بسیار کاربردی محسوب می‌شود.
 • به‌دلیل کاربردی بودن آفتابگر ماشین، تبلیغات کسب و کار شما همواره در معرض دید عموم مردم قرار می‌گیرد.
 • این ابزار تبلیغاتی متباسب برای انواع خودرها در هر طرح و سایزی طراحی و تولید می‌شود.
 • آفتابگیر تبلیغاتی ماشین، چنانچه از موارد مناسبی تولید شده باشد، داوم و ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت.
 • در چاپ و طراحی یا رنگ آفتابگیر تبلیغاتی ماشین محدودیتی وجود ندارد.

 

چرا آفتابگیر هدیه تبلیغاتی به صرفه است؟

شاید شما نگران هزینه‌های بالای بنر و بیلبور شهری برای کسب و کار خود هستید. امّا جای هیچ نگرانی نیست، زیرا شما می‌توانید با کمترین هزینه ممکن، برای برند خود بیلبوردی تبلیغاتی داشته باشید و در معرض دید عموم مورد قرار گیرد. درواقع شما با صرف هزینه کمی قادرید تا کسب و کار خود را به سایرین معرفی نمایید. آفتابگیر تبلیغاتی خودرو، یکی از ابزارهای تبلیغاتی مقرون به‌صرفه‌محسوب می‌شود. از این هدیه تبلیغاتی بیشتر برای شیشه جلو خودرو، شکل دایره‌ای است و برای شیشه عقب هم مدل پرده‌ای استفاده می‌شود.

آفتابگیر تبلیغاتی از پر طرفدارترین ابزارهای تبلیغاتی است که برای مخاطبان کسب و کارمان کاربرد بسیاری دارد. آفتابگیر تبلیغاتی از نظر تاثیرش در ذهن مخاطبان نسبت به سایر ابزارهای تبلیغاتی گزینه بهتری به‌شمار می‌رود. قیمت آفتابگیر تبلیغاتی با توجه به کاربردش بسیار مناسب است. به‌طور کلی می‌توان چنین اذعان کرد که اشما می‌توانید با طراحی منحصر به فرد آفتابگیر تبلیغاتی کسب و کار خود را از دیگر رقبا متمایز نمایید.

 

نتیجه‌گیری

امروزه با توجه به پیشرفت های که حوزه تکنولوژی به وجود آمده و گستردگی رقبا در کسب و کارهای مختلف تبلیغات بسیار اهمیت پیدا کرده است. به موجب این امر و تقاضای بالا در این حوزه ابزارهای تبلیغاتی به دسته های مختلفی تقشیم می‌شوند. هر کدام از این هدیه تبلیغاتی بر اساس کاربرد و ماهیتی که دارند در موفقیت یک برند نقش بسزایی دارند. آفتابگیر تبلیغاتی با توجه به کاربرد و قیمت کمی که دارد، از مناسبترین ابزارهای تبلیغاتی محسوب می‌شود.

امید است مقاله باطراحی منحصر به فرد آفتابگیر تبلیغاتی،برند خود را متمایز کنید برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفاً پس از مطالعه کامل مقاله نظرات و تجارب شخصی خود را در زمینه طراحی منحصر به فرد آفتابگیر تبلیغاتی با ما در وب‌سایت جوپنزا به اشترک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *