ساک دستی تبلیغاتی

یکی از بهترین و پر کاربردترین هدایای تبلیغاتی که امروزه بسیار استفاده می‌شود ساک دستی تبلیغاتی است. از این ساک دستی‌ها به عنوان دسته بندی و نگهداری محصولات خریداری شده در فروشگاه ‌ها و مراکز خرید استفاده می‌شود. ساک دستی تبلیغاتی هم در بوتیک ها، فروشگاه ها، فست فودها و بنگاه های مختلف تجاری و اقتصادی که فروشنده کالا و یا محصولات مختلف از آن استفاده میکنند به کار برده میشود، و هم در بسیاری از موسسات و شرکت هایی که نیاز به معرفی خدمات خود برای ارائه هدایای تبلیغاتی و حضور در نمایشگاه ها دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.  استفاده از ساک دستی هم برای حمل آسان تر محصولات شما توسط مشتری هم برای تبلیغات بسیار مفید و موثر میباشد.

دسته بندی انواع ساک دستی های تبلیغاتی شرکت جوپنزا:

آماده ( طلا کوب)

سوزنی(پارچه ای)

کرافت

کاغذی

نحوه چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی روی کاغذ گلاسه همراه با روکش و یا پارچه ای انجام می شود.

از ساک دستی کاغذی معمولا به عنوان ساک های خرید، بسته بندی و تبلیغاتی استفاده می شود.

امروزه مجموعه ها و موسسات بزرگ از ساک دستی  به عنوان ابزاری قدرتمند برای معرفی برند خود استفاده میکنند.

چاپ ساک دستی کاغذی بندی با روکش های سلفون براق و یا مات در  مجموعه جوپنزا با چهار رنگ اختصاصی و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و به صورت کاملا اختصاصی انجام میشود.

ساک دستی تبلیغاتی برای دسته بندی چه محصولاتی بیشتر به کار میرود

۱. دسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند انواع پوشاک، ساعت و زیورآلات، قطعات الکترونیکی، لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع مختلفی از کالاهای فروشگاهی دیگر

۲. دسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند انواع سر رسید، کتاب، ست‌های مدیریتی، لوح یاد بود و بسیاری از هدایای ارزشمند تبلیغاتی دیگر

۳. دسته بندی برای انواع کاتالوگ‌ها بروشورها، فولدرها، اسناد و فهرست که در هنگام برگذاری جشنواره ها و سمینارها بیشتر از آنها استفاده می‌شود. 

چرا استفاده از ساک دستی پلاستیکی پیشنهاد نمیشود

ساک دستی و پاکت های تبلیغاتی بیشتر از صد سال است که مورد استفاده قرار می‌گیرند و روز به روز استفاده از آنها بیشتر شده است و  بیشتر از قبل جایگاه خود را در فرهنگ و قوانین اجتماع پیدا کرده اند.

در زمان‌های گذشته افراد برای خرید محصولات و کالاهای خود یک کیسه برای حمل و نگهداری این محصولات استفاده می‌کردند اما پلاستیک زمان زیادی طول می‌کشد تا تجزیه شود و به چرخه طبیعت برگردد.

به همین دلیل بعد از گذشت زمان از ساک پارچه ای برای حمل محصولات استفاده شده است تا هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم بیشتر از پلاستیک قابل استفاده است.

 چاپ ساك دستي پارچه اي چگونه صورت میگیرد و قیمت آن چگونه محاسبه میشود

ساک دستی تبلیغاتی در دو نوع دوختی و پرسی تولید می‌شود. همانطور که از نام آن مشخص است ساک دستی پرسی، به وسلیه دستگاه، پرس شده و بدون جای دوخت است.

ساک دستی دوختی هم، به صورت دوخته و کاملا محکم است. به طور کلی ساک دستی تبلیغاتی در گرماژ ۶۰ و ۹۰، با تنوع رنگ در پارچه و کاملا مطابق با سلیقه شما قابل چاپ است، ساک دستی تبلیغاتی دوختی، قابل اجرا با چاپ سیلک و حداقل دو رنگ در چاپ و ساک دستی تبلیغاتی پرسی هم یک رنگ چاپ می‌باشد.

یکی از مزایای ساک دستی پارچه ای، جنس مصرفی آن میباشد که علاوه بر استحکام، امکان بازیافت این محصول هم وجود دارد.

دسته ساک دستی تبلیغاتی بسیار محکم میباشد.

باید بدانید که ساک دستی تبلیغاتی می تواند به تنهایی در دست هر فرد بصورت یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک ایفای نقش کند و قطعا نقش قابل توجه ای را در رونق اهداف سازمان یا شرکت شما دارد.

ساک دستی تبلیعاتی در حال حاضر در شرکت جوپنزا در انواع و اقسام جنس های کاغذی، پارچه ای و یا نایلونی تولید می شود، که شرکت جوپنزا با توجه به زمینه فعالیت خود در طراحی ساک دستی و چاپ ساک دستی مشغول می باشد.

ساک دستی های کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می شود که دو مدل گلاسه و مقوای پشت طوسی به دلیل استحکام بالاتر باید با سلفون روکش شوند.

ساک دستی تبلیغاتی در معرفی کسب و کار چقدر موثر است

ساک دستی یکی از ابزارهایی است که امروزه برای بیشتر افراد کاربرد دارد و استفاده می‌شود برای همین می‌توان از آن برای معرفی و تبلیغ برند استفاده کرد.

با زیاد شدن انواع فعالیت های تجاری و استفاده از تجهیزات و نیروهای متخصص در شرکت های مختلف دانستن نوع فعالیت برای بیشتر افراد جامعه و اطلاعات کامل در مورد شرکت ها قطعا به کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی نیاز می باشد و با جمع آوری اطلاعات و نوشتن آن در بروشور این آگاهی در بسیاری از افراد به وجود می آید.

کاتالوگ و بروشور یکی از روش های تبلیغی بسیار موثر در موفقیت فعالان اقتصادی به شمار می آید.

 قیمت ساک دستی کرافت و ویژگی های آن

کاغذ کرافت به خاطر ویژگی ها و زیبایی های منحصر به فردی  که دارد همیشه از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است، اما ساختار این کاغذ یکی از دلایل بسیار بزرگی است که باعث محبوبیت جهانی آن شده وآن هم بازیافتی بودنش است.

کاغذ کرافت از مواد بازیافتی سایر کاغذ ها بدست می آید و بشدت دوست دار محیط زیست است و این کاغذ همیشه مورد توجه دوست داران محیط زیست میباشد.

قیمت ساک دستی کاغذی کرافت با توجه به سایز انتخابی مد نظر شما قابل اندازه گیری است.