ساعت دیواری تبلیغاتی چیست ؟

ساعت دیواری تبلیغاتی چیست, ساعت تبلیغاتی, ساعت دیواری, ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی چیست ؟ ساعت دیواری یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی بسیار ماندگار می باشد که می تواند زمان بسیار زیادی برند شما را به مشتری یادآوری کند. ساعت تبلیغاتی یکی از لوازم پر استفاده می باشد و در طول روز بارها و بارها چشم ما به آن میخورد و وجود داشتن لوگو شما روی ساعت می تواند برند شما را در ذهن مشتری حک کند.
روش های تبلیغاتی بسیار موثر هستند زیرا یکی از روش های مدرن تبلیغات به شمار میروند. هدیه دادن، راهی برای بروز قدردانی است. پس تبلیغات موثر در بازاریابی با هدایای تبلیغاتی که باعث خوشحالی مشتری می شود را انجام دهید.

ساعت دیواری، هدیه تبلیغاتی ماندگار

ساعت دیواری تبلیغاتی یک فرصت بینظیر برای دیده شدن شماست. شما با ارائه ساعت دیواری تبلیغاتی، در تمام زمان ها در کنار مخاطبین خود قرار میگیرید، این محصول تبلیغاتی، جزء ماندگارترین هدایای تبلیغاتی میباشد و میتواند زمان زیادی نام و نشان برند شما را به مشتریان و همکاران و مخاطبین شما یادآوری کند. این محصول تبلیغاتی برای قرار گرفتن روی دیوار، در واقع نوعی تابلوی تبلیغاتی برای شما میباشد.

چرا ساعت تبلیغاتی دیواری هدیه دهیم ؟

ساعت دیواری تبلیغاتی به عنوان یک هدیه کاربردی به شمار می آید. باید بدانید که همه گیر ترین نوع هدیه تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی دیواری می باشد. اگر کمی به دور و بر خودمون نگاه کنیم میفهمیم که در اطراف ما حداقل یک ساعت دیواری به چشم می خورد که دارای تبلیغات در متن یا حاشیه هم میباشد.
ساعت های دیواری تبلیغاتی در ابعاد و اندازه های بختلفی تولید و عرضه میشوند و برای تبلیغات بر روی این کالا میتوان از بخش صفحه ساعت و یا در صورت امکان از قسمت بدنه ساعت دیواری هم استفاده کرد.

صفحه ساعت تبلیغاتی دیواری به صورت کاملا سفید و بدون چاپ می باشد که به سلیقه مشتری طراحی می شود و قابلیت چاپ های چند رنگ تفکیکی یا همان چاپ سیلک و یا رنگی افست را دارد.

انواع جنس ساعت دیواری تبلیغاتی چیست ؟

پلاستیکی، فلزی، چوبی و یا ترکیبی از هر سه می باشد.
موتور ساعت دیواری تبلیغاتی در سه نوع چپ گرد و راست گرد و روان گرد قابل عرضه و همچنین موتور این ساعت ها ساخت کشورهای چین و تایوان و دارای گارانتی می باشد.

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان

وقتی که شرکت شما هدایای تبلیغاتی با کیفیت بالا به مشتریان می‌دهد، شما هم قطعا احساس خوشحالی میکنید و این به خاطر موارد روانشناسی و ماهیت هدیه دادن به دیگران می باشد. به یاد داشته باشید که هدیه تبلیغاتی  فقط یک بار خاص نیستند و می تواند به صورت ادامه دار در ذهن گیرنده هدیه تاثیر بگذارد. دقیقا مانند همین ساعت دیواری تبلیغاتی که گفتیم چرا موثر است.

 ساعت دیواری تبلیغاتی، هدیه ای ماندگار و عالی برای کسب و کارها

ساعت دیواری تبلیغاتی وسیله ای است که روی دیوار بیشتر خانه ها و ادارات صرفا نه به دلیل تبلیغات بلکه برای تنظیم زمان نصب شده است. شرکت ها برای اینکه بتوانند بیشتر با کاربران خود ارتباط برقرار کنند لوگو خود را بر روی ساعت دیواری چاپ میکنند و به مشتریان و مخاطبان خود می دهند تا با نصب روی دیوار خانه یا شرکت، هر روز و هر ساعت به یاد آن شرکت باشند. به دلیل دیده شدن ساعت تبلیغاتی، امکان دیده شدن برند و نام کالا هم افزایش می یابد. ساعت تبلیغاتی هدیه ای مناسب برای اقشار مختلف جامعه است. انواع ساعت تبلیغاتی، شامل ساعت تبلیغاتی مچی، ساعت تبلیغاتی دیواری وساعت تبلیغاتی رومیزی می باشد. هر کدام از انواع ساعت های تبلیغاتی دارای کاربرد و ویژگی های منحصر به فرد خودشان هستند. صاحبان برند و کالا می توانند با بودجه ها و هزینه های مختلف، از انواع ساعت تبلیغاتی برای معرفی برند خود استفاده کنند.

انواع ساعت دیواری

ساعت دیواری تبلیغاتی انواع مختلفی دارد،  صرف نظر از این موضوع که در بازار انواع و اقسام ساعت دیواری موجود است، مهمترین کاربرد ساعت دیواری ، نشان دادن زمان میباشد. باید بدانید که ساعت دیواری تنها کاربردش نشان دادن زمان نیست و این ساعت ها، مانند تابلو هایی زیبا و دلنشین بر روی دیوار نقش میبندند. با این تفاوت که ساعت، تابلوهایی هستند که برای هر خانه و هر مکانی ضروری میباشند و باید متناسب آن مکان انتخاب شوند. دقت نظر و ظرافتی که در ساعت های دیواری بکار میرود هم از لحاظ تکنیکی هم طراحی بسیار چشمگیر بوده است.

در اماکن عمومی مانند مساجد و ادارات دولتی و خصوصی، کلینیک ها و دانشگاه ها و مدرسه ها و بیمارستان ها و غیره ساعت دیواری تبلیغاتی ای بر روی دیوار نصب شده است و مشتریان و مراجعه کنندگان بسیاری دارند و این ساعت دیواری های تبلیغاتی، متناسب با همان حوزه طراحی میشوند. در بین ساعت دیواری تبلیغاتی هم انتخاب مناسب ترین و زیبا ترین بر حسب آن فضا بسیار اهمیت دارد، برای اماکنی با مساحت بزرگتر، ساعت دیواری های کوچک مناسب نیستند و برعکس. کارشناسان و طراحان ما در مجموعه هدایای تبلیغاتی جوپنزا توانسته اند انواع مختلف ساعت دیواری تبلیغاتی را با بهترین کیفیت موتور تولید کنند. تبلیغات به وسیله ساعت دیواری به اندازه ای جذاب و پر بازده میباشد که این روش تبلیغاتی بیشتر در تبلیغات نمایشگاهی به کار برده میشود.

روند چاپ بر روی ساعت دیواری تبلیغاتی

چاپ بر روی ساعت دیواری تبلیغاتی به دو صورت، چاپ لوگو و مشخصات در قسمت های فضای خالی موجود بین اعداد و چاپ لوگو یا شعار تبلیغاتی به صورت تمام صفحه انجام میگیرد.

چرا ساعت دیواری تبلیغاتی جزء هدایای تبلیغاتی نفیس است ؟

هدایای تبلیغاتی نفیس، انواع هدایای تبلیغاتی است که براز ارائه به افراد خاصی در موقعیت های شغلی خاص در نظر گرفته می شود. کاربرد هدایای تبلیغاتی نفیس، معرفی نام برند و کالا با هدیه دادن یک هدیه زیبا و چشم گیر می باشد. یکی از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس، ساعت تبلیغاتی است که می تواند به شکل خیلی زیبایی طراحی و تولید شود. ساعت تبلیغاتی دیواری در صورتی که با عنوان هدایای تبلیغاتی نفیس عرضه شود، از جنس های با کیفیت و مناسبی تهیه و تولید می شود. و البته ساعت تبلیغاتی رومیزی هم می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی نفیس به شمار آید که در طرح ها و جنس های مختلفی تولید و عرضه میشود.

سخن پایانی

ساعت دیواری تبلیغاتی، نوعی از انواع هدایای تبلیغاتی به حساب می آید که دارای کاربردهای زیادی می باشد. امروزه افراد مختلف یک اتاق، سالن و سازمان نیاز به دانستن زمان برای سر و سامان دادن به کارهای تخصصی خود دارند.

در صورتی که یک ساعت دیواری تبلیغاتی بر روی دیوار نصب شده باشد، می تواند علاوه بر رفع نیاز دانستن زمان، باعث شود نام کالا و برند همواره دیده شود. ساعت دیواری تبلیغاتی توسط کارشناسان تبلیغاتی آماده شده است و با توجه به سلیقه مشتریان طراحی و تولید می شود. تصویر و نام برندی که بر روی ساعت دیواری تبلیغاتی درج می شود، به صاحبان مشاغل این فرصت را می دهد که محصول خود را به راحتی معرفی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =