بهترین زمان ها و مناسبت‌ها برای توزیع جاکلیدی تبلیغاتی

یکی از انواع هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه

یکی از مهم ترین عناصری که در بازاریابی و تجارت دارای اهمیت زیادی است و جایگاه خاصی در دنیای امروزی دارد، تبلیغات است که با وجود رشد و پیشرفت فناوری ‌های تبلیغاتی، در ارتباط بین مشتری و شرکت ‌ها و کسب و کارها نقش بسیار مهمی را ایفا می ‌کند. رقابت در بازارهای امروزی بسیار زیاد و تنگاتنگ است و هر بیزینسی برای اینکه بتواند مشتریان زیادی جذب کند و از فروش بالاتری برخوردار باشد، نیاز به فرایند خلاقانه تبلیغاتی دارد که مفید و موثر باشد. اقلام و ابزارهای تبلیغاتی بسیار متنوع هستند و یکی از کاربردی ‌ترین آنها جاکلیدی تبلیغاتی است که بهتر است در زمان تهیه و ارائه آن به مشتریان خود به زمان توزیع جاکلیدی تبلیغاتی‌ و دیگر اقلام هم توجه خاص شود تا در انجام بازاریابی ‌ها موفق ‌تر عمل کرد.

جاکلیدی تبلیغاتی

یکی از پرمصرف ‌ترین و کاربردی ‌ترین نوع هدایای تبلیغاتی، جاکلیدی ‌های بسیار متنوعی هستند که برای معرفی برند های مورد نظر یک انتخاب خلاقانه به شمار می ‌روند. جاکلیدی‌ ها ابزاری قابل حمل و کوچک هستند که چند حلقه برای نگهداری کلیدها دارند و می ‌توان روی آنها را با لوگوی برند مورد نظر تزیین کرد. این جا کلیدی، کلیدهای خانه، دفتر و ماشین را به هم وصل کرده و آنها را سازماندهی می کند تا برای استفاده راحت ‌تر باشد.

ابزار کوچک تبلیغاتی است که از متریال ‌های فلز، پلاستیک، چوب و پارچه تولید می ‌شوند و دارای طرح‌ ها و شکل ‌های بسیار متنوعی هستند که می ‌توان برای ارتقا دادن نام تجاری و آگاهی از برند از آنها استفاده کرد. این اقلام تبلیغاتی از جمله هدایای متوسط و مقرون به صرفه ‌ای هستند که می ‌توان در زمان توزیع جاکلیدی تبلیغاتی‌ در مناسبت ‌های خاص مانند عیدها یا تولد‌ها و مناسبت ‌های دیگر آن را به مصرف کننده و مشتریان خود ارائه کرد. تمامی اقلام تبلیغاتی باید در زمان ‌های مناسب بین مشتریان ارائه شود تا موثرتر عمل کرده و مزیت ‌های خود را داشته باشد.

دلایل استفاده کردن از انواع هدایای تبلیغاتی

یکی از روش ‌های بازاریابی که بسیار تاثیرگذار بوده و در انواع کسب و کارها و موفقیت آنها در جذب مشتری و بهتر شدن نرخ فروش موثر واقع شده، ارائه کردن امکانات و ابزارهای مشخص شده به صورت رایگان یا به عنوان اشانتیون است که به عنوان هدایای تبلیغاتی هم نامیده می ‌شوند. این هدایای متنوع تبلیغاتی که نمونه ای از آن جاکلیدی تبلیغاتی است را می ‌توان در مناسبت ‌های مختلف و حتی می توان در روزهای معمولی که مناسبت خاصی هم وجود ندارد، در اختیار مصرف کننده ‌ها یا مشتریان خاص خود قرار داد.

این کار تاثیرگذاری بسیار فراوانی دارد، به نحوی که مشتریان شما در سال‌ های زیادی که از شما خرید انجام می دهند با مشاهده این هدیه تبلیغاتی محصولات و خدمات شما را به یاد آورده و برند شما همیشه مورد نظر خواهد بود. از دلایل به کارگیری این هدایای تبلیغاتی می ‌توان به دلایل زیادی اشاره کرد که از مهم‌ترین آنها، تقدیر و تشکر از مصرف کننده است و هم اینکه یک حس اعتماد و حس خوب را به مشتری خود منتقل می کند و روی کسب و کار هم بسیار تاثیر چشمگیری خواهد گذاشت. البته در زمان ارائه کردن این هدایا باید در مورد ویژگی ‌ها و روحیات اخلاقی افرادی که این هدایا را دریافت می کنند، اطلاعاتی به دست آورد و یا به زمان توزیع جاکلیدی تبلیغاتی‌ و یا دیگر هدایا توجه کرد تا بهتر و موثرتر تاثیر بگذارند و همین است که می ‌تواند در انتخاب کردن هدای مناسب برای تبلیغات کمک کننده باشد.

بهترین زمان توزیع جاکلیدی تبلیغاتی‌ و دیگر هدایا چه زمانی است؟

کسب و کارهایی که قصد دارند به مشتریان ویژه خود که با آنها در مدت زمان زیادی مشغول به کار هستند، هدایای تبلیغاتی ارائه کنند، ارائه کردن این هدایا با توجه به ساختارهای بازاریابی و تکنیک ‌های موجود یک کار بسیار زیبا قلمداد می ‌شود. این هدایا توسط کارفرمایان به کارکنان و حتی به مخاطبین ویژه و مشتریان خود ارائه شده این کار  باعث می ‌شود که ارزش این کسب و کارها بالاتر برود. اما در اینجا به سوالی برمی خوریم که باید چه زمانی این هدایا را ارائه کرد؟

قطعا زمان مفید و موثری که می ‌توان این گونه هدایا را ارائه کرد، قبل از آغاز نو شدن سال جدید است. با ارائه کردن این هدایا و در نظر گرفتن زمان توزیع جاکلیدی به عنوان هدایای تبلیغاتی و دیگر هدایا مانند سررسیدها و یا تقویم‌ های رومیزی به دلیل اینکه دارای اطلاعاتی در مورد سال جدید هستند، بهتر است، قبل از شروع سال جدید باشد که بهتر مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین زمان توزیع جاکلیدی تبلیغاتی‌ را می ‌توان به مناسبت ‌های دیگر هم اختصاص داد.

چرا که مناسبت ‌های مختلفی در تقویم ما وجود دارد که شامل اعیاد و مناسبت ‌های دیگر است. می ‌توان این هدایا را به مخاطبین خود ارائه کرد و تاثیر بسیار زیاد آن را مشاهده کرد و نیاز نیست حتما در خاص ترین مناسب ها این هدایا ارائه شوند.

نکات کلیدی در انتخاب و طراحی کردن جاکلیدی‌های تبلیغاتی

برای اینکه یک جاکلیدی مفید و کاربردی و مناسب تبلیغات را طراحی کرده و زمان توزیع جاکلیدی تبلیغاتی‌ را پیدا کنید باید به نکاتی توجه کنید که عبارت اند از:

  • انتخاب مخاطب مورد نظر _ باید در تهیه جاکلیدی علاقه، جنسیت و سن و نیاز مخاطب در نظر گرفته شود.
  • طراحی جذاب و هوشمندانه _ در تهیه و تولید اینجا کلیدی‌ ها باید به طرح، رنگ و تصویرهای زیبایی که با برند مورد نظر هماهنگ باشد، توجه کرد تا باعث جذب مخاطب شد.
  • توجه به کیفیت و جنس _ توجه کردن به جنسی که دارای کیفیت و دوام باشد و طرح و نوع کاربرد جاکلیدی بسیار اهمیت دارد.
  • تناسب کیفیت و قیمت _ با انتخاب جنس و طرح مناسب که قیمت خوبی داشته باشد و دارای کیفیت می توان بین قیمت و کیفیت محصولات تعادل ایجاد کرد که برای مشتری جذابیت داشته باشد.
  • حک اطلاعات آدرس و برند _ با اضافه کردن شماره تماس، وب سایت و آدرس آن و اطلاعات تماس می ‌توان بهتر با مخاطب و سریع ‌تر ارتباط برقرار کرد. با رعایت و توجه به این نکات و در نظر گرفتن زمان توزیع جاکلیدی تبلیغاتی‌ می ‌توان تبلیغاتی مفید و موثر انجام داد.

کلام پایانی

جاکلیدی‌ ها از جمله ابزارهای مهم و کاربردی در بازاریابی‌ ها و تبلیغات به شمار می ‌روند که با توجه به نکات کلیدی که در زمان طراحی آن باید رعایت شود، باید به زمان توزیع جاکلیدی تبلیغاتی‌ هم توجه کرد تا مفیدتر و موثرتر در تبلیغات عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *