روش های ساخت ست هدیه شخصی سازی شده / چگونه ست هدیه شخصی سازی شده بسازیم؟

ساخت ست هدیه شخصی سازی شده

ست هدایای تبلیغاتی

شاید شما هم بدانید که کارها و اعمالی که انجام می ‌دهید، می توانند بیشتر از صحبت کردن و واژه‌ ها تاثیرگذار باشند. برای اینکه به کسی ابراز دوستی و علاقه کنید یا وقتی که برای تشکر و قدردانی گفتن عبارت های ممنونم یا دوستت دارم موثر نبوده و باید کاری انجام دهید تا بتوانید احساس خود را بهتر و موثرتر بیان کنید، چیزی جز هدیه دادن این حس را القا نمی کند و این علاقه را نشان نمی دهد. پس با ساخت ست هدیه شخصی سازی شده می ‌توانید حس خاص خود را ابراز کنید.

 

از جدیدترین کالکشن ست هدیه تبلیغاتی جوپنزا دیدن نمایید.

 

استراتژی ‌های بازاریابی هدایای شخصی ‌سازی شده

برای توضیح این عبارت شخصی سازی شده می ‌توان گفت که به مجموعه فرایند بازاریابی ‌هایی گفته می ‌شود که گزینه ‌های متنوع و با ارزش مرتبط با کسب و کارها طبق نیاز و سلیقه مخاطب فراهم شده که به آنها ارائه می ‌شود. ساخت ست هدیه شخصی سازی شده، نمونه ‌ای از فرایند بازاریابی هدفمند بوده که اطلاعاتی را به مصرف کننده به روش انفرادی و اختصاصی ارائه می‌ کند. گزینه های زیادی را می ‌توان پیدا کرد که در بیشتر فعالیت ‌های خودکار جای می ‌گیرند و توسط نرم‌ افزارهای رایانه ‌ای برای ساخت پیام شخصی ‌سازی شده تلاش می ‌کنند تا مخاطبین بیشتری را به صورت خاص و ویژه هدف قرار دهند.

با توجه به وجود تبلیغات سفارشی که طبق هویت و شخصیت مخاطبان طراحی می ‌شود، این فرایند بازاریابی شخصی سازی شده را در بیشتر موارد دیگر هم می ‌توان انجام داد. حتی می ‌توان از طریق سیستم‌ های پیکربندی در کالاهای شرکتی هم اجرا کرد. با این روش مشتری می ‌تواند توسط خواسته و نیاز های فردی کالای مورد پسند خود را بسازد و آن را سفارش دهد. این کار موجب می ‌شود تا نرخ تبدیل و اندازه فروش بیشتر شود.

 

ست هدیه شخصی سازی شده

 

چگونه ست هدیه شخصی سازی شده بسازیم؟

همان طور که در توضیح عمل شخصی ‌سازی گفته شد، با اضافه کردن هنر و گرافیک و یا حتی ابزار و اشیا به هدیه ‌ها و وسایل معمولی آن را می ‌توان به یک هدیه منحصر به فرد و جذاب تبدیل کرد. این هدایا معمولا توسط یک پیام، عکس و یا نام تزیین شده به خانواده و یا دوستان برای ابراز احساسات ارائه می ‌شود. هدیه دادن حرکتی خارق‌العاده و هوشمندانه است و زمانی این هدایا  برای افراد خاص و ویژه می ‌شوند که  هدایا شخصی سازی شده و خلاقانه باشند.

زیرا شخصی ‌سازی کردن هنری است که موجب می ‌شود، هدیه‌ های معمولی به یاد ماندنی و جالب ‌تر شوند. با ساخت ست هدیه شخصی سازی شده که می ‌توان آن را با نام فرد مورد نظر، تصویر و یک پیام زیبا و کوتاه آن را تزیین کرد، می توان خاطره ‌ای را زنده کرد که باعث می ‌شود احساس خود را با دوستان و عزیزان خود به اشتراک بگذارید. این هدایای شخصی سازی شده امروزه یکی از گزینه ‌های بهتر و برتر برای هدیه دهنده شده و می ‌توانند در هر مناسبت و رویدادی آن را تهیه کرده و ارائه کنند. این هدایای مخصوص برای افراد خاص ساخته می ‌شوند. مثلا می ‌توان تصویر یا نام فرد را روی جاکلیدی، ماگ، قاب عکس و… حکاکی کرد و به فرد این را القا کرد که این هدیه فقط مختص او بوده و برای او تهیه شده است. با ساخت ست هدیه شخصی سازی شده می ‌توان مستقیم با قلب فرد ارتباط برقرار کرد و علاقه و قدردانی را به شکل خارق ‌العاده بیان کرد.

 

ویژگی ‌های ست هدیه شخصی سازی شده

بیشتر افراد تمایل دارند، هدایایی را که دریافت می ‌کنند، یک نشان و نمادی از خود را در آن ببینند و یا انعکاسی باشند که از سلیقه، شخصیت، روحیه و حتی خاطرات خود فرد باشد. دریافت کردن این چنین هدیه ‌ای می ‌تواند به یاد ماندنی و حتی بسیار لذت بخش باشد. پس تهیه و ساخت ست هدیه شخصی سازی شده برای دوست و عزیزان خود می تواند یکی از بهترین روش ‌های ابراز علاقه و عشق به آنها باشد و می ‌توان با ارائه کردن این هدایا رابطه خود را با آنان محکم ‌تر و بیشتر کرد. با هدیه دادن چیزهای شخصی سازی شده و منحصر به فرد، موجب ایجاد شدن حس خاص در افراد می ‌شوید.

حتی باعث می ‌شوید که این هدیه یک نمادی از شما به عنوان یک فرد با احساس و منحصر به فرد باشد. با تقدیم این هدایا نشان می ‌دهید که برای تهیه و انتخاب این هدایا سعی زیادی کرده ‌اید. حتی زمانی را برای فکر و انتخاب و تهیه آن گذاشته‌ اید و نشان می ‌دهد که عشق و علاقه شما به آن فرد تا چه حد است. این هدیه تاثیر بسیار عمیقی را روی افراد می ‌گذارد و خاطره دریافت این هدیه در ذهن ماندگار می ‌شود. امروزه به دلیل ارزش احساسی که این هدایا دارند، بیشتر مورد استفاده قرار می ‌گیرند؛ زیرا هدیه خاص و مختص به یک نفر است و حس خاص بودن را القا می کند.

 

انواع مختلف هدایای شخصی سازی شده

می توانید میزان توجه و محبت خود را به فرد مورد نظر با ساخت ست هدیه شخصی سازی شده نشان دهید. زیرا این هدایا به طور خاص و ویژه مخصوص گیرنده این هدیه ساخته می ‌شود که می ‌تواند با یک پیام خاص یا نام حرف اول سفارش داده شود. این هدایای شخصی دسته ‌بندی ‌های زیادی دارد. چند نمونه را معرفی می ‌کنیم که عبارت اند از:

 

جواهرات

انواع مختلف جواهرات مانند: دستبند، گردنبند، گوشواره را می ‌توان برای شخصی سازی کردن با حرف اول اسم یا یک تاریخ خاص برای فرد گیرنده سفارش داد.

 

لوازم جانبی و لباس‌

انواع هودی ‌ها، تیشرت، کیف و کلاه در دسته لباس‌ ها قرار دارند که می توان با تایپوگرافی، اسم فرد و یا حروف اول روی این لباس و لوازم را حکاکی کرده و با ساخت ست هدیه شخصی سازی شده علاقه خود را ابراز کرد.

 

 

ست هدیه اختصاصی

 

بیشتر بخوانید : تیشرت تبلیغاتی

 

فناوری

سیم‌ های شارژر، کاورهای لپ ‌تاپ و قاب تلفن می ‌توانند هدایای بی‌نظیری برای افرادی که در بخش فناوری فعالیت دارند، باشد. زیرا از این وسایل بیشتر استفاده می ‌کند و با دیدن این وسایل همیشه به یاد شما و هدیه شخصی سازی شده می ‌افتند.

 

مطلب پیشنهادی جوپنزا : پاوربانک تبلیغاتی

 

وسایل آشپزی و ناهارخوری

با وسایل شخصی موجود در آشپزخانه و ناهارخوری مانند: زیر لیوانی، لیوان ‌ها، ماگ و تخته ‌های برش و … می ‌توان با ساخت ست هدیه شخصی سازی شده هدایای عالی و جذابی را تهیه کرد که با حک کردن یک متن خاص روی آنها آن را شخصی سازی کرد.

 

کتاب‌ ها

با تهیه کتاب ‌های شخصی سازی شده مانند: کتاب ‌های آشپزی وکودکان که در آن یک متن یا پیام زیبا در صفحه اول کتاب آن را قرار داده شده، می توان یک هدیه ارزشمند به فرد مورد نظر هدیه داد.

 

کلام پایانی

ساخت ست هدیه شخصی سازی شده راهی بسیار مناسب برای نشان دادن اهمیت به افراد است و با تهیه و ساخت هدایای تبلیغاتی خاص این حس زیبا را به خود و فرد گیرنده القا می ‌کنید. این هدایا را در مناسبت ‌هایی مانند: سالگرد ازدواج، تولد و دیگر مراسم ‌ها می ‌توان ارائه کرد. شخصی‌ سازی کردن هدایا یک راه بسیار عالی برای به یاد ماندنی کردن آنها برای فرد مورد نظر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *