چگونه با استفاده از فلاسک تبلیغاتی مخاطبان جدید جذب کنیم؟

جذب مخاطبان جدید با فلاسک تبلیغاتی

ابزار تبلیغاتی برای جذب مخاطب

در دنیای پیشرفته امروزی برای معرفی کردن برند و شناساندن آن به مشتریان، روش‌ ها و راه‌ های ساده ‌ای که هزینه کمتر و مقرون به صرفه ای دارد، بسیار زیاد است. یکی از روش‌ های این نوع بازاریابی ‌که کم هزینه بوده و می‌توان با آن جذب مشتری را انجام داد، تهیه و خرید هدیه‌ تبلیغاتی است که همه شرکت‌ های بزرگ و کوچک می ‌توانند از این راه قدرتمند استفاده کنند. یکی از این روش ها جذب مخاطبان جدید با فلاسک تبلیغاتی است که روشی کم هزینه با جذب مخاطب بالا است.

 

جذب مخاطبان جدید با فلاسک ‌های تبلیغاتی

از کالاها و هدایای تبلیغاتی محسوب می ‌شوند که بسیار کاربردی هستند. می ‌توان گفت همه کاره بوده و مزایای زیادی برای انواع کسب و کارها و شرکت ‌ها دارد. این محصولات تبلیغاتی از جمله ظرف‌ هایی هستند که به راحتی قابل حمل بوده و برای حفظ و نگهداری و حتی جابجا کردن انواع نوشیدنی ‌ها طراحی می ‌شوند. این کالاها از مواد بسیار مرغوب و با دوام مثل فولادهای زنگ نزن تولید می ‌شوند و یک درب دارند که از ریختن مواد داخل این کالاها جلوگیری می ‌کند. جذب مخاطبان جدید با فلاسک تبلیغاتی با توجه به سطح صاف و قابل تنظیمی که دارد، بسیار ساده و راحت شده است. زیرا می‌ توان نام برند، شعار و حتی پیام تبلیغاتی مورد نظر خود را روی این کالاهای تبلیغاتی چاپ کرد و آن را شخصی ‌سازی کرد. این ابزار قدرتمندی برای جذب مشتری است.

 

جذب مشتزی با فلاسک تبلیغاتی

 

مزایای فلاسک‌ های تبلیغاتی برای جذب مخاطبان جدید

استفاده از انواع هدایای تبلیغاتی مانند فلاسک ‌تبلیغاتی برای مشاغل مختلف و افراد گیرنده مزیت ‌های زیادی دارد. از جمله مزایای استفاده از این فلاسک ‌های تبلیغاتی شامل موارد زیر می شود:

 

قرار گرفتن نام تجاری در معرض دید

با سفارش و تهیه این محصولات تبلیغاتی که دارای نام لوگو و پیام تبلیغاتی است و بیشتر در معرض دید مخاطب قرار می ‌گیرد، تضمین می‌ شود که در هر مکان بیرونی و کاری و حتی در گردهمایی ‌ها نام برند به نمایش گذاشته شود. این کار موجب شناخته ‌تر شدن و آگاهی بیشتر برند مورد نظر و جذب مخاطبان جدید با فلاسک‌ تبلیغاتی می ‌شود.

 

طول عمر

این هدیه تبلیغاتی مانند دیگر هدایا یک بار مصرف نبوده و طول عمره بالاتری دارد. می‌توان سال ‌های سال از آن استفاده کرد و پیام برند و نام تجاری را برای مدت ‌های مدیدی در معرض دید قرار داد.

 

جذب مخاطبان جدید با کاربردی و بادوام بودن

فلاسک‌ های تبلیغاتی کالاهای کاربردی و با دوامی هستند که فرد هدیه گیرنده می ‌تواند بارها از آن استفاده کند. به دلیل دوامی که دارد، می ‌تواند برای مدت‌ های طولانی در معرض دید قرار بگیرد و می ‌توان جذب مخاطبان جدید با فلاسک تبلیغاتی را بیشتر مشاهده کرد.

 

جذب مخاطبان با بازاریابی کم هزینه

فلاسک ‌های تبلیغاتی نمونه ‌ای از بازاریابی‌ های به صرفه محسوب می ‌شوند که یک آیتم مفید و قابل لمس هستند و ارتباط نزدیکی را با گیرنده به وجود می ‌آورند. همچنین موجب وفاداری و تعامل با نام برند و نام تجاری می ‌شوند.

 

گزینه‌ های سفارشی سازی برای جذب مخاطبان جدید

جذب مخاطبان جدید با فلاسک تبلیغاتی که طیف وسیعی از موارد سفارشی‌ سازی را ارائه می ‌کند و به مشاغل مختلف اجازه می ‌دهد که بتوانند طرح ‌های مناسب و مفیدی را با شکل‌ های برند روی آن تنظیم کنند. این محصولات تبلیغاتی امکان انتخاب رنگ و مواد اولیه تا انتخاب آرم شرکت را برای کسب و کارهای فراهم می ‌کند. دارای انعطاف پذیری بوده و یک آیتم تبلیغاتی به یاد ماندنی را ایجاد می‌ کند.

 

جذب مشتری با فلاکس تبلیغاتی

 

انواع فلاسک ‌های تبلیغاتی برای جذب مخاطبان جدید

این فلزها از جمله نگهدارنده ‌ها محسوب می ‌شوند و می‌ توانند مایعات سرد و گرم مورد استفاده را به مدت طولانی نگهداری کنند. دارای ظرفیت ‌های متفاوت هستند و بیشتر از جنس استیل، فلز و یا پلاستیک تولید می ‌شوند. امروزه جذب مخاطبان جدید با فلاسک‌ تبلیغاتی بسیار ساده و مقرون به صرفه است و موجب تبلیغ خوب برای برندها می ‌شود. فلاسک ها دارای تنوع قیمت بالایی هستند و رنگ و طرح‌ های متنوعی دارند. افراد می ‌توانند با توجه به رنگ لوگوی خود برای شرکت‌ های تبلیغاتی مدنظر از مدل‌ های مختلف آن استفاده کنند. هدیه دادن فلاسک‌ های تبلیغاتی محدودیت سنی و جنسی ندارد و معمولا برای همه سنین مناسب است. هر کسب و کاری طبق نوع شغل می ‌تواند نسبت به سلیقه و بودجه خود از انواع مختلف آن را تهیه کند. از انواع مختلف فلاسک‌های تبلیغاتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فلاسک تبلیغاتی استیل
  • فلاسک شیشه‌ای
  • فلاسک تبلیغاتی رنگی
  • فلاسک لیوان‌دار
  • استیل دوجداره
  • فلاسک تبلیغاتی با ماگ

 

نکاتی مهم در زمان خرید فلاسک تبلیغاتی استیل

از جمله لوکس‌ ترین فلاکس‌ های تبلیغاتی نوع استیل آن است و به دلیل ساختاری که در سرد و گرم نگه داشتن، دارد، بسیار مورد توجه افراد قرار می ‌گیرد. انواع استیل آن در زمستان برای نگهداری چای و در تابستان برای نگهداری آب سرد و یخ استفاده می‌ شود. البته برای نگهداری مایعاتی مانند: آب، چای، سوپ و … نیز مناسب است. در زمان خرید و جذب مخاطبان جدید با فلاسک تبلیغاتی از نوع استیل آن باید نکات زیر را در نظر داشت:

  • می‌توان از فلاکس تبلیغاتی با حجم بالا برای تبلیغات استفاده کرد. زیرا برای چاپ تبلیغات بهترین هستند و برند بهتر مشاهده می ‌شود.
  • در زمان هدیه دادن فلاسک تبلیغاتی باید به نوع کسب و کار هم توجه شود. زیرا برای هر نوع شغلی مناسب نیستند و ممکن است دچار هزینه اضافی برای چاپ لوگو و برند و خرید این محصولات تبلیغاتی شوید.
  • باید در زمان چاپ لوگو و رنگ روی فلاسک تبلیغاتی دقت شود. زیرا بیشتر فلاسک‌ ها استیل هستند و باید از رنگ‌ هایی استفاده شود که نام جاری و برند شما روی آن بهتر دیده شود.
  • به دلیل راحتی حمل و نقل سادگی جذب مخاطبان جدید با فلاسک تبلیغاتی، بهتر است از فلاکس‌ هایی که حمل آن برای مخاطب راحت است، استفاده شود.

 

جذب مخاطبان جدید با بهترین هدایای تبلیغاتی

از محصولات تبلیغاتی که مورد استفاده افراد زیادی قرار می ‌گیرد، قمقمه ‌ها و فلاسک‌ های تبلیغاتی بوده که دارای انواع متنوع و مختلفی هستند. این کالاهای تبلیغاتی را می ‌توان در منزل، ماشین، کیف، کوله پشتی و حتی در لوازم ورزشی خود قرار داد تا در کوهنوردی یا طبیعت گردی از آن استفاده کرد. سبک و قابل حمل بوده و می ‌توان همیشه در کنار خود آنها را نگهداری کرد. قمقمه ‌ها و فلاسک‌ های تبلیغاتی از لحاظ جنس با هم دارای تفاوت هستند. از لحاظ ساختار بدنی بسیار قوی تولید می‌ شوند و دارای کیفیت خوبی هستند.

 

کلام آخر

چاپی که روی قمقمه ‌ها و فلاسک ‌های تبلیغاتی انجام می ‌شود از نوع چاپ سابلیمیشن بوده و کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسبی نسبت به چاپ ‌های سیلک دارد. با جذب مخاطبان جدید با فلاسک تبلیغاتی و قمقمه‌ ها و چاپ روی بدنه این کالاها می ‌توان برند خود را بیشتر در معرض دید مشتریان و افراد دیگر قرار داد و برند را شناخته ‌تر و معروف ‌تر کرد تا بیشتر در ذهن افراد باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *