تفاوت فلاسک تبلیغاتی باکیفیت با فلاسک ارزان + نحوه تشخیص آن و راهنمای خرید

تفاوت فلاسک تبلیغاتی باکیفیت با ارزان

خصوصیات فلاسک های ارزان

استفاده از فلاسک ‌تبلیغاتی از ایده‌ های خلاقانه در بازاریابی محسوب می ‌شود. استفاده از این فلاسک ‌ها برای نگهداری چای یا قهوه در دمای مناسب بسیار کاربردی هستند. زیرا ساختار این فلاسک ‌ها دوجداره ‌ای بوده و لایه عایق حرارتی دارند که می ‌توانند نوشیدنی ‌های مورد علاقه افراد را برای مدت بیشتری گرم نگه دارند. می ‌توان گفت این فلاسک‌ ها برای روزهای سرد و گرم ابزاری بسیار مفید است. در این مقاله می ‌خواهیم در مورد تفاوت فلاسک تبلیغاتی باکیفیت با ارزان توضیحاتی ارائه کنیم.

 

فلاسک تبلیغاتی چیست؟

یکی از محصولات بسیار کاربردی است که در مسافرت ‌ها بسیار پرمصرف و مفید بوده و باعث می ‌شود نوشیدنی های گرم یا خنک خستگی را از بین ببرد. این فلاسک ها کالاهای با دوامی هستند که می ‌توانند سالیان زیادی ما را همراهی کنند. استفاده از آن در طول روز و حتی در مسافرت ‌ها موجب می ‌شود یکی از هدایای تبلیغاتی کاربردی و جذاب به شمار بیایند. این کالای مفید در طرح ‌ها و اندازه‌ های مختلفی طراحی می ‌شود و به دلیل وزن و طراحی که دارد، قابل حمل و جابجایی است که به همین دلیل بسیار پرطرف دار و محبوب در بین بیشتر افراد است.

 

فلاسک تبلیغاتی ارزان چیست؟

اگر فلاسک تبلیغاتی ارزان را به هر فردی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارائه کنند، شاید بدون شک آن را رد کند. ارزان بودن همیشه به عنوان بی‌کیفیت یا بی ‌فایده بودن نیست و در برخی از زمان ‌ها با کمی دقت و توجه می ‌توان این هدایای ارزان را به صورت مفید و سودمند تهیه کرد. پس نباید این هدایای ارزان را بدون علت رد کرد. در برخی از اوقات بودجه فرد برای خرید کافی نبوده و فقط می ‌تواند هدیه ‌های تبلیغاتی ارزان را تهیه کند که شاید با واکنش ‌های منفی روبرو شود. فلاسک ‌هایی که قیمت پایین دارند هم اکثر اوقات کیفیت ‌های خوب و قابل قبولی دارا هستند و با بررسی هر کدام می ‌توان تفاوت فلاسک تبلیغاتی باکیفیت با ارزان را تشخیص داد. زیرا هر کدام دارای ویژگی ‌های خاصی هستند که موجب می ‌شود از هم متمایز شوند.

 

ویژگی ‌های فلاسک تبلیغاتی ارزان در مقایسه با باکیفیت

هر کالا و وسیله ‌ای که انتخاب می ‌شود برای اینکه بتواند سودمند واقع شده و کارایی داشته باشد، باید دارای ویژگی ‌های خاصی باشد. یکی از مهم ‌ترین معیارهایی که باید در انتخاب یک فلاسک تبلیغاتی چای مورد توجه باشد، گرم نگه داشتن انواع نوشیدنی ‌ها برای زمان ‌های طولانی است که البته تشخیص این کارایی کار ساده‌ای نیست. ویژگی ‌های دیگری هم باید مورد توجه قرار بگیرد تا به عنوان هدیه تبلیغاتی ارزان و مناسب معرفی و ارائه شود. از ویژگی ‌های مهم این هدیه تبلیغاتی می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به بدنه و عایق بودن فلاسک تبلیغاتی ارزان توجه شود.
  • در تولید این فلاسک‌ ها از جنس‌های متنوع مانند: شیشه، پلاستیک و فلز استفاده می ‌شود که هر کدام دارای قیمت ‌های مختلفی هستند و استفاده از هر کدام از این جنس‌ ها طبق نیاز مشتری است.
  • عایق بودن داخل فلاسک از اصلی ‌ترین قسمت‌ ها به شمار می ‌آید. همین عایق بودن موجب می ‌شود که از سرد شدن یا گرم شدن نوشیدنی ‌های داخل آن جلوگیری شود که می ‌تواند نمونه ای از تفاوت فلاسک تبلیغاتی باکیفیت با ارزان هم باشد.

 

 

فلاسک تبلیغاتی ارزان

 

شکل ظاهری و گنجایش _ معیار کاهش قیمت فلاسک ها

یکی از نکاتی که موجب افزایش قیمت این فلاسک‌ ها می ‌شود، گنجایش و ظرفیت آن است که هر چقدر بیشتر باشد، هزینه و قیمت آن هم بالاتر می ‌رود. در زمان تهیه و خرید فلاسک تبلیغاتی نیاز به ظرفیت ‌های بالا نیست. نکته بعدی شکل ظاهری این فلاسک ‌ها است که می ‌تواند تفاوت فلاسک تبلیغاتی باکیفیت با ارزان را مشخص کند و در جلب توجه و رضایت مشتری هم بسیار مهم است.

مهم است که قابل حمل باشد. این از گزینه‌های مهم در انتخاب به شمار می ‌آید. هر دوی این معیارها ضروری و لازم هستند ولی نیاز نیست از طراحی ‌های خاص و دنبال روش ‌های قابل حمل خاصی باشید، فقط اگر نظر کاربر و حمل آن راحت باشد، کافی است.

 

روش تشخیص فلاسک باکیفیت در مقایسه با ارزان و خرید آن

امروزه فلاسک ‌ها دارای تنوع مارک بوده و البته بیشتر آنها بی کیفیت و چینی هستند. پس روش تشخیص فلاسک اصل از اهمیت زیادی برخوردار است. از فلاسک ‌های اصل در بازار فلاسک ‌های ژاپنی است که در مورد کیفیت در پله اول هستند. این کشور در تولید مواد اولیه و مواد به کار رفته در فلاسک بسیار خوب عمل کرده است و اجناس آنها ماندگاری خوبی دارد. فلاسک ‌ها دارای دو دسته هستند، شیشه‌ ای و استیل که فلاسک ‌های استیل قدیمی و کاربردی است.

فلاسک ‌های شیشه‌ ای دارای طرفداران زیادی هستند. زیرا امروزی ‌تر و دارای کیفیت بهتری هستند. تشخیص فلاسک اصل از تقلبی با وجود انواع کالای کپی موجود در بازار بسیار سخت است؛ اما فلاسک ‌های اصل دارای ویژگی ‌هایی هستند که طبق آن می ‌توان تفاوت فلاسک تبلیغاتی با کیفیت با ارزان را هم تشخیص داد. فلاسک ‌های اصل دارای ویژگی ‌های زیر هستند:

 

درب فلاسک ها

درب این فلاسک ها بسیار خوب ساخته می ‌شود و به صورت درست و کامل در جای خود می ‌افتد. پس زمان خرید ابتدا به درب این محصولات توجه کنید.

 

جنس بدنه فلاسک

فلاسک ها بسیار مقاوم ساخته می ‌شوند و البته باید بدانید که وزن سنگین فلاسک نشان از اصل بودن آن نیست. این هم می تواند یکی از نکات و تفاوت فلاسک تبلیغاتی باکیفیت با ارزان باشد.

 

نکاتی که در زمان خرید فلاسک باید بدانید!

زمانی که تصمیم به خرید فلاسک های تبلیغاتی می ‌گیرید، برای اینکه بتوانید نیاز خود را رفع کنید باید به نکاتی در مورد خرید این کالاهای کاربردی توجه کنید. البته باید تفاوت فلاسک تبلیغاتی باکیفیت با ارزان را هم بدانید. از جمله نکات مورد توجه عبارت اند از:

 

جنس فلاسک تبلیغاتی باکیفیت در مقایسه با ارزان

گزینه بسیار مهم در زمان خرید است که باید ضد زنگ باشد؛ زیرا بسیار محکم و مقاوم است و دمای این کالا را برای مدت طولانی حفظ می ‌کند.

 

حجم و اندازه فلاسک تبلیغاتی باکیفیت در مقایسه با ارزان

این کالاها در اندازه ‌های متنوع وجود دارند که هر فردی طبق نیاز خود آن را تهیه می‌کند و از نیم لیتری به بالا شروع می ‌شود.

 

کیفیت فلاسک تبلیغاتی باکیفیت در مقایسه با ارزان

از نکات رایج و مهم در زمان خرید این محصول کیفیت آن است که تولید کنندگان برای تولید کالای با کیفیت سعی می ‌کنند از دستگاه‌ ها و فناوری ‌های جدید استفاده کنند. این فلاسک ‌ها باید ایمن بوده و باید مطمئن شد که از بهترین مواد ساخته شده باشد. این هم می تواند یک تفاوت فلاسک تبلیغاتی با کیفیت با ارزان باشد.

 

درب فلاسک

از ویژگی ‌های اصلی و مناسب در مورد درب این فلاسک ها است که دارای درب ‌های مختلفی هستند. بعضی از درب‌ ها دهانه باریکی دارند و می ‌توان بدون استرس نوشیدنی خود را مصرف کرد و بعضی هم دارای پوشش فنجانی هستند که دهانه آنها گشاد است تا فرد بتواند آن را درون درب ریخته و مصرف کند.

 

کلام پایانی

با توجه به توضیحاتی که در مورد ویژگی ‌ها و نکات خرید فلاسک ‌های تبلیغاتی ارائه شد، می ‌توان تفاوت فلاسک تبلیغاتی باکیفیت با ارزان را هم تشخیص داد و در انتخاب و خرید این کالاها موفق عمل کرد. امید است این مطالب هدایای تبلیغاتی جوپنزا برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *