خودکار فلزی با خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

خودکار پلاستیکی O392

هر صاحب کسب و کاری می داند که خودکارهای تبلیغاتی چقدر می توانند موثر باشند و باید تفاوت خودکار فلزی و پلاستیکی را بدانید. برخلاف بروشورها یا یادداشت های چسبناک، مردم خودکار را دور نمی اندازند. در واقع، اگر قلم‌ها را به عنوان مواد تبلیغاتی خود انتخاب کنید، این احتمال وجود دارد که مردم سال‌ها و سال‌ها از آن استفاده کنند.

اما قبل از اینکه تصمیم بگیرید نام تجاری خود را روی هزاران خودکار تبلیغاتی بچسبانید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که خودکارهای پلاستیکی یا فلزی را انتخاب کنید و بدانید تفاوت خودکار فلزی و پلاستیکی چیست. بدیهی است که هر دو دارای مزایای خاصی هستند، اما اگر اولین بار است که مواد تبلیغاتی را خریداری می کنید، در تصمیم گیری خود به کمک نیاز خواهید داشت.

به خواندن ادامه دهید تا ایده بهتری در مورد اینکه کدام گزینه برای شما مناسب تر است به دست آورید.

 

قیمت خودکارهای فلزی و پلاستیکی چقدر است؟

به ناچار، هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب و تفاوت خودکارهای پلاستیکی و فلزی، پول نقش مهمی ایفا می کند.به طور معمول، شما می توانید یک خودکار پلاستیکی شخصی سازی شده را با قیمت تقریباً 4هزار تومان  خریداری کنید، در حالی که خودکارهای فلزی سفارشی 10 هزار تومان به بالا هستند. اما باید در نظر داشته باشید که باید این خودکارها را به صورت عمده خریداری کنید. علاوه بر این، معمولاً حداقل اندازه سفارش وجود دارد. برای مرجع، 100 خودکار حداقل استاندارد است (اما این به فروشنده بستگی دارد).

 

اگر بخواهیم هزینه را در مقدار ضرب کنیم، برای مثال خودکارهای پلاستیکی 400 هزار تومان  و برای خودکارهای فلزی 1 میلیون تومان می شود. اگر فقط بر اساس هزینه انتخاب می کنید، خودکارهای پلاستیکی گزینه مقرون به صرفه تر هستند.پس هزینه یکی از اصلی ترین تفاوت های بین خودکار فلزی و پلاستیکی تبلیغاتی است.

 

در واقع، اگر تازه شروع به رشد کسب و کار خود کرده اید، خودکار های پلاستیکی ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشند. حداقل تا زمانی که بتوانید بودجه اقلام تبلیغاتی خود را افزایش دهید

 

 

هدف از خودکار ها چیست؟

در ادامه تفاوت خودکار فلزی با پلاستیکی سوال بعدی که باید از خود بپرسید این است که هدف از قلم ها چیست؟

 

خودکار تبلیغاتی

اگر هدف آنها صرفاً تبلیغ کسب و کار شما است، باید در نظر بگیرید که قصد دارید آنها را به چند نفر بفرستید.به عنوان مثال، اگر فقط تا 100 گیرنده وجود دارد، می توانید خودکارهای فلزی را انتخاب کنید. اما از سوی دیگر، اگر 1000 گیرنده یا بیشتر وجود داشته باشد، خودکارهای پلاستیکی گزینه بسیار بهتری هستند.

همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید،به عنوان مثال هزینه 100 خودکار فلزی 1 میلیون است، اما برای 1000 آن 10میلیون خواهد بود. برای خودکارهای پلاستیکی، هزینه 1000 عدد 4 میلیون خواهد بود. به طور کلی، با استفاده از این ریاضی ساده می توانیم به راحتی تعیین کنیم که خودکارهای فلزی حداقل دو تا سه برابر تعداد قلم های پلاستیکی برای شما هزینه دارند.

 

خودکار برای استفاده شخصی

اگر به دنبال خرید خودکارهایی برای استفاده خود و کارمندانتان هستید، نکته اصلی که باید در نظر بگیرید این است که آیا ترجیح می دهید از خودکارهای فلزی یا پلاستیکی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که خودکارهای فلزی در دراز مدت دوام بیشتری دارند و دیگر تفاوت خودکار فلزی و پلاستیکی همین موضوع است. بنابراین، مگر اینکه بخواهید دو برابر مقدار پلاستیکی سفارش دهید، احتمالاً باید خودکارهای فلزی را انتخاب کنید.

بدیهی است، همچنین خوب است که از کارمندان خود در مورد ترجیحات آنها نیز بپرسید. در نهایت، آنها باید نظر خود را در مورد انتخاب خودکارهای فلزی یا پلاستیکی به شما ارائه دهند و این به شما بستگی دارد که کارکنان خود را راضی نگه دارید. چه کسی می داند، برخی ممکن است حتی استفاده از خودکارهای پلاستیکی را به فلزی ترجیح دهند.

 

استفاده از برندسازی مناسب

پس از تعیین اینکه آیا قصد خرید خودکارهای پلاستیکی یا فلزی را دارید، باید مارک تجاری را در نظر بگیرید.هر کسب و کار موفقی به چیزی که از نظر بصری جذاب باشد نیاز دارد تا توجه مشتریان خود را بسنجد.برای این کار باید خطوط و لوگوهای خاصی را روی قلم های خود اعمال کنید. مطمئن شوید که از ترکیب رنگ های جذاب برای پس زمینه استفاده می کنید، اما همچنین مطمئن شوید که لوگوی شما قابل مشاهده ترین چیزی است که روی خودکارهای شما وجود دارد.تمام هدف خودکارهای تبلیغاتی این است که مردم را وادار به یادآوری برند شما کنند. اگر خودکار جالبی بسازید، افرادی که آن را دریافت می کنند به استفاده از آن ادامه می دهند. مهمتر از آن، هر بار که به کسب و کار شما نگاه می کنند، به آنها یادآوری می شود.

 

ایجاد تاثیر درست

هنگام تصمیم گیری و در نظر گرفتن تفاوت خودکار فلزی و پلاستیکی، باید در نظر داشته باشید که چه نوع تأثیری را می خواهید ایجاد کنید. یک مثال خوب این است که وانمود کنید یک معمار هستید که تازه از دانشگاه خارج شده اید. فرض کنید در یک شرکت معماری استخدام شده اید. اگرچه این شرکت ممکن است قابل احترام باشد، اما هیچ چیزی آن را از سایر شرکت های مشابه متمایز نمی کند.

دو مسیر وجود دارد که می توانید طی کنید:

از برند شرکت به تنهایی استفاده کنید

نام تجاری خود را به ترکیب اضافه کنید

در حالی که واضح است که باید از برند شرکت خود حمایت کنید، اگر در مورد حرفه خود جدی هستید، باید بازی خود را نیز ارتقا دهید.

 

برای این منظور، خودکارهای فلزی بهترین انتخاب هستند. آنها فضایی از پیچیدگی و عزم را ایجاد می کنند که هیچ مشتری قادر به انتقال آن نخواهد بود. این خودکارها باید شامل نام شرکت شما و همچنین نام خودتان باشد. به این ترتیب، شما از کارفرمای خود حمایت خواهید کرد، اما در عین حال، به مشتریان خود نشان خواهید داد که منظور شما تجارت است!

از طرف دیگر، ما همچنین شرکت هایی داریم که از خودکارهای مارک دار استفاده نمی کنند. در این صورت، می توانید مسیر مقرون به صرفه تر را انتخاب کنید و خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی بخرید. چیزی به سادگی اضافه کردن نام و شماره تلفن خود به ناچار توجه شما را جلب خواهد کرد.

 

 

چند نکته نهایی در مورد تفاوت خودکارهای فلزی و پلاستیکی

در حالی که هیچ برنده مشخصی برای تصمیم گیری و تفاوت خودکارهای پلاستیکی و فلزی وجود ندارد، در نهایت شکی نیست که خودکارهای فلزی شما را حرفه ای تر نشان می دهند. به هر حال، آنها بادوام تر و از نظر بصری جذاب تر هستند. در واقع، برخی افراد فقط با خودکارهای فلزی نوشتن را انتخاب می کنند، زیرا وزن خاصی برای آنها دارند.با این حال، اگر بودجه‌ای ندارید، نمی‌توانید با پلاستیک‌ها اشتباه کنید. در برخی موارد، مردم در واقع خودکارهای پلاستیکی را به فلزی ترجیح می دهند، زیرا اگر آنها را گم کنند احساس گناه نمی کنند.

اما در نهایت، اگر خودکارهایی را برای تبلیغ کسب‌وکار خود انتخاب کنید، هر کدام از این مواد کافی است. به هر حال، هر نوع برندسازی بهتر از عدم برندسازی است، به خصوص اگر می خواهید روی مشتریان خود تأثیر بگذارید.

مثل همیشه، متخصصان تجارت اینجا هستند تا به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهند. با ما تماس بگیرید تا در مورد ایده های خود صحبت کنید. با هم، ما مطمئن خواهیم شد که خودکارهایی انتخابی شما با هر رویداد یا هدیه‌ای که در ذهن دارید مناسب است! می توانید با یکی از اعضای تیم مجرب ما تماس بگیرید یا به سادگی به ما ایمیل بزنید. همچنین ممکن است بخواهید سفارش خودکار خود را با تعدادی دفترچه یادداشت چاپ شده سفارشی یا نوت بوک های مارک دار تکمیل کنید که مطمئناً مورد استقبال مشتریان و کارمندان قرار خواهد گرفت!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =