تأثیر ساک دستی تبلیغاتی بر افزایش شهرت و شناخت برند

تاثیر ساک دستی تبلیغاتی بر شهرت برند یک اتفاق کاملا طبیعی است. درواقع تهیه هدیه بتبلیغاتی یک روش موثر در راستای برندسازی و تبلیغات است. به همین دلیل اکثر برندهای معتبر و مشهور دنیا با وجود اعتبار کافی در میان مردم همواره هدایای تبلیغاتی مختلفی را تولید میکنند. در همین راستا لازم است بدانید که تبلیغات یک امر ضروری و مهم در جهت پیشبرد اهداف شرکت و بیزینس است. اگرچه تبلیغات روش های گوناگونی دارد ولی شما عزیزان میتوانید بر اساس نیاز، بودجه و شرایط خود یک یا چند روش تبلیغاتی را برگزینید و بر اساس آن تبلیغات خود را انجام دهید. روش های مختلف تبلیغاتی اعم از تبلیغات رسانه ای، تبلیغات بیلبورد، هدایای تبلیغاتی، تولید پوستر و بروشور و غیره وجود دارند که ما در این مقاله به تاثیر هدایای تبلیغات در معرفی کسب و کار خواهیم پرداخت. پس اگر مایل هستد تا انتهای مقاله با ما باشید.

تاثیر هدایای تبلیغاتی بر شهرت برند

در این مقاله قصد داریم به تاثیر ساک دستی تبلیغاتی بر شهرت برند بپردازیم. اما پیش از آن لازم است با تاثیر هدایای تبلیغاتی بر شهرت برند آشنا شویم. هدایای تبلیغاتی شامل اقلامی هستند که توسط یک شرکت یا بیزینس سفارش داده میشوند. این اقلام به وسیله لوگوی برند خصوص سازی شده اند، یعنی روی بخشی از این محصولات لوگوی شرکت حک شده است. معمولا شرکت ها این محصولات را سفارش میدهند و آن ها را به مشتریان ویژه خود اهدا میکنند. اکثر شرکت های معتبر دنیا محصولات خود را به همراه برخی اقلام تبلیغاتی به سلبریتی ها و مشتریان ویژه خود اهدا میکنند تا از تبلیغات آن ها در فضای مجازی و رسانه ای بهره مند شوند. شرکت ها و بیزینس های کوچکتر نیز هدایای تبلیغاتی خود را به ارباب رجویان و مشتریانشان هدیه میدهند تا بتوانند این مشتریان را به مشتریانی ثابت تبدیل کنند.

انواع هدایای تبلیغاتی

اگرچه انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی وجود دارند ولی ما در اینجا میخواهیم به تاثیر ساک دستی تبلیغاتی بر شهرت برند بپردازیم. محصولات مختلفی نظیر سررسید تبلیغاتی، جاکارتی تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، پاور بانک، هندزفری، ست رومیزی، ست هدیه الکترونیکی، ساعت دیواری، تقویم رومیزی، ماگ و غیره همگی میتوانند محصولات بسیار مناسب و کاربردی برای تبلیغات باشند. اما ما تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی ساک دستی و تاثیر آن بر تبلیغات بپردازیم. از نظر ما یک هدیه تبلیغاتی باید دارای یک سری ویژگی ها باشد تا بتوان آن را کاندید مناسبی برای تبلیغات دانست. یعنی اگر یک محصول همه این ویژگی ها را در کنار یکدیگر داشته باشد ما میتوانیم آن محصول را به عنوان هدیه تبلیغاتی برگزینیم. در بخش بعدی مقاله به معرفی این ویژگی های میپردازیم:

ویژگی هدایای تبلیغاتی

برای آنکه بتوانیم از تاثیر ساک دستی تبلیغاتی بر شهرت برند صحبت کنیم باید بدانیم که یک هدیه تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  • کابردی باشد: اگر بخواهیم هدیه ما همواره در معرض دید همگان باشد لازم است این هدیه ما کاربردی باشد. یعنی مشتریان ما بتوانند به طور روزمره از آن استفاده نمایند.
  • زیبا باشد: گاهی هدیه ما کاربردی است ولی چون از لحاظ بصری زیبا نیست ممکن است به هیچ وجه مورد استفاده قرار نگیرد.
  • با کیفیت باشد: لازم است هدایای تبلیغاتی با کیفیتی را به مشتریانتان هدیه دهید. تا آنان بتوانند همه روزه از آن و بدون هیچ مشکلی استفاده نمایند.

اگر بخواهیم ساک دستی تبلیغاتی را مورد ارزیابی قرار دهیم متوجه میشویم که ساک دستی یک هدیه کاملا کاربردی است. همه روزه افراد مختلف به یک ساک دستی برای حمل لوازم مورد نیاز خود احتیاج دارند. حال اگر این ساک دستی حاوی آرم و لوگوی کسب و کار ما باشد که چه بهتر. از طرفی اگر بخواهیم ساک دستی ما انتخاب اول مشتریانمان باشد باید ساک های زیبا در طرح و رنگ های مختلف سفارش دهیم. هرچه قدر ساک دستی زیبا تر باشد احتمال اینکه مشتری از آن برای حمل وسایل خود استفاده کند بیشتر است.

تاثیر ساک دستی تبلیغاتی بر شهرت برند

حال که دانستیم تاثیر ساک دستی تبلیغاتی بر شهرت برند چگونه عمل میکند بهتر است قبل از سفارش قدری دقت کنید. ابتدا مشتریان و مخاطبان خود را بررسی کنید. آیا اکثر مشتریان شما خانم هستند یا آقا؟ مخاطبان شما در چه رده سنی قرار دارند؟ شغل مشتریان شما چیست؟ با جواب دادن به این سوالات به راحتی میتوان ساک دستی هایی زیبا با طرح و رنگ مشخص و مخصوص مشتریان خود سفارش دهید. با این کار یک قدم بزرگ در جهت عملکرد درست هدایای تبلیغاتی برداشته اید. از طرفی کیفیت و استحکام ساک دستی ها سبب میشود که مشتریانتان به طور مکرر و روزمره از این ساک برای حمل وسایل ضروری و مورد نیازشان استفاده نمایند. چه بسا استفاده از کیسه های پلاستیکی برای اکوسیستم و محیط زیست خطرناک است و ساک دستی میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای خرید روزانه و حمل لوازم مورد نیاز باشد.

ساک دستی چه تاثیری بر جذب مشتری دارد؟

در اینجا از تاثیر ساک دستی تبلیغاتی بر شهرت برند و جذب مشتری خواهیم گفت. شما تصور کنید مشتریان شما به طور روزانه از ساک دستی که حاوی لوگو و شماره تلفن شرکت شماست استفاده کند. هر صبح این ساک دستی را در دست میگیرد  به محل کار خود میرود. در مسیر از تاکسی و مترو استفاده میکند و با دوستان و آشنایان زیادی برخورد میکند. به محل کار خود میرسد و ساک دستی را کنار میز خود قرار میدهد و در این میان همکاران مرتبا با اون معاشرت دارند. حال چه اتفاقی می افتد؟ بله! به طور مرتب افراد زیادی در طول روز لوگو، شماره تلفن و محل شرکت شما مشاهده میکنند و همین تکرار روزانه باعث جذب مشتری و مشهور شدن برند شما میشود. این فرآیند برای سایر هدایای تبلیغاتی نیز صادق است. پس اگر شما عزیزان بتوانید یک محصول مناسب و کاربردی را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید بدون شک موفق خواهید شد.

سخن آخر

امیدواریم از مطالب این مقاله در خصوص تاثیر ساک دستی تبلیغاتی بر شهرت برند استفاد کافی را برده باشید و از آن در جهت پیشرفت کسب و کارتان بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *