پک ابزار تبلیغاتی چیست؟ + انواع آن

پک ابزار تبلیغاتی

تاکنون از هدایای تبلیغاتی متنوعی در این صفحه سخن گفته ایم. اما این بار قصد داریم به انواع پک ابزار تبلیغاتی بپردازیم. درواقع ابزارآلات تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی بسیار قوی و تاثیر گذار در صنعت بازاریابی و تبلیغات است. به طوری که امروزه صاحبان کسب و کارها از آن برای تبلیغات و جذب مشتری استفاده میکنند. اگرچه با هر بودجه و سلیقه ای میتوان برای کسب و کار خود هدیه تبلیغاتی تهیه کرد اما اگر میخواهید در این زمینه هوشمندانه تر عمل کنید لازم است یک هدیه کاربردی و ترند را در نظر داشته باشید. هرچقدر هدیه شما کاربردی تر، باارزش تر، با کیفیت تر و زیباتر باشد طبیعتا تاثیر بیشتری بر مخاطب خواهد گذاشت. پس اگر میخواهید در راستای بازاریابی و تبلیغات خود بهتر عمل کنید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 

هدیه تبلیغاتی خاص

معمولا هدایای تبلیغاتی مخصوص به یک گروه کاری خاص تهیه میشوند. مثلا شرکت فروش مصالح ساختمانی، مهندسی، کارگاه ها و غیره میتوانند از انواع پک ابزار تبلیغاتی استفاده کنند. این پک معمولا شامل متر، چراغ قوه و غیره است که درون یک جعبه مخصوص قرار گرفته شده است. یا یک شرکت فروش لوازم پزشکی میتواند از جعبه کمک های اولیه برای هدیه تبلیغاتی استفاده کند و یک پک را که حاوی باند، گیره، چسب زخم و غیره است را به مشتریان خود هدیه دهد.

پس باید دقت داشت که بسته به کسب و کارتان یک پک کاربردی و مرتبط تهیه کرده و به مشتریان خاص خود هدیه دهید. شما همواره باید نوآوری داشته باشید. باید سعی کنید هدایای جدید، جذاب و ترند را برای مشتریان خود تدارک ببینید زیرا  فقط در این صورت است که میتوانید کسب و کارتان را به افراد بیشتری معرفی کنید. اگر قرار باشد مانند بسیاری از کسب وکارهای گذشته و حتی امروزه فقط از سررسید تبلیغاتی یا خودکار تبلیغاتی استفاده کنید قطعا به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.

 

پک ابزار تبلیغاتی شامل چه چیزهایی است؟

انواع پک ابزار تبلیغاتی بسته به خواست و سلیقه شما ست و بسته بندی میشود. اما معمولا پایه و اساس این پک ها شامل چند محصول است که شما میتوانید بسته به نیاز مشتری، بودجه مالی خود و غیره تعدادی از آن را انتخاب کرده و به مشتریان هدیه دهید. برای مثال یک پک ابزارآلات مهندسی شامال موارد زیر است:

 

  • یک پک در مرحله اول دارای یک پکیجنیگ یا جعبه است که محصولات درون آن قرار بگیرند.

 

  • چراق قوه یکی از اصلی ترین ابزار این پک است.

 

  • انبردست، دم باریک، گازانبر، انواع پیچ گوشتی و غیره نیز میتوانند در این پک قرار داده شوند.

 

  • متر نیز یکی از مهم ترین ابزاری است که لازم است درون پک قرار داده شود.

 

  • فازمتر هم یک نوع پیچ گوشتی مهم در مهندسی برق است که کاربرد بسیار زیادی دارد.

 

در نهایت تمامی این وسایل درون یک جعبه یا پکیجینگ مخصوص قرار داده میشود و به مشتری اهدا میشود.

 

ابزارآلات تبلیغاتی

 

انواع پک تبلیغاتی

در این بخش از مقاله انواع پک ابزار تبلیغاتی به چند نوع پک که میتوانید در راستای تبلیغات و بازاریابی از آن استفاده کنید میپردازیم:

 

  • جعبه ابزار تبلیغاتی یک انتخاب مناسب برای شرکت های مهندسی و غیره است.

 

  • ست مانیکور تبلیغاتی برای شرکت های مرتبط با تولید محصولات آرایشی و مراقبتی و فیشیال و غیره است.

 

  • متر تبلیغاتی یک انتخاب مناسب برای شرکت های عمران و ساختمان سازی است‌

 

  • چراغ قوه تبلیغاتی یک انتخاب هوشمندانه برای شرکت های مهندسی، کشاورزی و غیره است.

 

  • جعبه کمک های اولیه یک ست مناسب برای شرکت های فروش لوازم پزشکی است.

 

 

تمامی این ابزارها به صورت تک یا ست میتوانند یک هدیه تبلیغاتی موثر در زمینه بازاریابی باشند. حال شما باید تصمیم بگیرید بر اساس بودجه خود کدام یک را انتخاب کنید.

 

چاپ ابزارآلات تبلیغاتی

حال که با انواع پک ابزار تبلیغاتی آشنا شدیم در اینجا به چاپ این نوع ابزارآلات میپردازیم. پس چنانچه شما نیز قصد دارید برای تبلیغات از پک ابزارآلات استفاده کنید این بخش را از دست ندهید: طبیعتا اگر میخواهید یک ست یا پک را برای تبلیغات آماده کنید ابتدا باید یک چاپخانه معتبر را شناسایی کنید. این چاپخانه باید همه جوره معتبر باشد و سابقه طولانی در زمینه چاپ محصولات تبلیغاتی داشته باشد. برای نحوه شناسایی یک چاپخانه خوب باید ابتدا نمونه کارهای آن را بررسی کنید.

همچنین مطمئن شوید که چاپخانه مورد نظرتان ابزارآلات لازم و بروز را برای حک لوگو برروی تمامی محصول های شما داشته باشد. سپس رضایت مشتریان این جاپخانه را نیز بررسی کنید و در نهایت برای سپردن سفارشات خود اقدام نمایید. در همین راستا چاپخانه مجریان یکی از بهترین و با سابقه ترین چاپخانه ها در عرصه چاپ و تولید محصولات تبلیغاتی است. تمامی خدمات چاپ در این چاپخانه با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در دسترس مشتریان قرار میگیرد. بنابراین شما مشتریان عزیز میتوانید با خیال راحت برای ثبت سفارشات خود اقدام نمایید.

 

تعداد سفارش پک ابزار تبلیغاتی

تا اینجا با پک ابزار تبلیغاتی، انواع پک ابزار تبلیغاتی و نحوه سفارش آشنا شدیم. اما در این بخش لازم است بدانیم که چه تعداد سفارش تبلیغاتی امکان پذیر است. پس چنانچه قصد سفارش چاپ داشتید لازم است بدانید هر نوع سفارشی یک حداقل چاپ دارد. یعنی شما نمیتوانید از یک میزان مشخص و معین کمتر ثبت سفارش انجام دهید. پس ابتدا یک جلسه با مسئولین چاپخانه داشته باشید و با تمامی شرایط و ضوایط آشنا شوید. سپس بر اساس تمامی این موارد برای ثبت سفارش اقدام نمایید.

 

تاثیر تبلیغات با ابزار تبلیغاتی

درواقع انواع پک ابزار تبلیغاتی جز محصولات ترند سال محسوب میشوند. از طرفی شما هرچقدر از محصولات جدید تر و کاربردی تر استفاده کنید تاثیر بسیار بیشتری در جذب مخاطب خواهید داشت. اهدای یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و با کیفیت به مشتری سبب میشود که فرد مدتهای زیادی از آن هدیه استفاده کند. و هر بار استفاده از آن محصول برابر است با یادآوری کسب و کار شما برای این فرد. پس سعی کنید در انتخاب محصول دقت کافی داشته باشید تا بهترین نتیجه را از تبلیغات خود دریافت کنید.

امروزه تبلیغات از اصلی ترین روش های برای گسترش کسب و کار محسوب میشود و داشتن مهارت کافی در این زمینه میتواند یک جهش بزرگ در رسیدن به هدف محسوب شود. از این رو پیشنهاد میشود که اطلاعات خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی بالا ببرید و با عملکرد های هوشمندانه پیشرفت چشمگیری را در بیزینس خود داشته باشید. امید است این مقاله اطلاعات مفیدی را برای شما عزیزان به ارمغان آورده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *