۴ تا از بهترین انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند – استفاده از تکنولوژی‌های جدید در طراحی خودکارها

انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند

هدایای تبلیغاتی هوشمند

تکنولوژی و جدیدترین فناوری ‌ها راه خود را در همه نوع صنعت باز کرده اند و اکنون نوبت نوعی از لوازم التحریر است که موجب شده به جای قلم یا خودکارهای معمولی، خودکارهای هوشمند پا به عرصه بگذارند. بعضی از افراد با اینکه به روز هستند؛ ولی باز هم نوشتن روی کاغذ یا دفترچه با انواع خودکار مانند خودکار تبلیغاتی را از تایپ کردن بیشتر دوست دارند. این افراد می ‌توانند از این تکنولوژی جدید استفاده کرده و با انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند آشنا شوند.

 

خودکارهای تبلیغاتی هوشمند چیست؟

به  نوعی خودکار یا قلم که دارای دوربین ضبط بوده و کاربر یا مخاطب می‌ تواند ضبط، بارگذاری و ذخیره را با این خودکارها انجام دهد، خودکار هوشمند گویند. انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند از جمله هدایای تبلیغاتی محسوب می ‌شوند که علاوه بر قیمت مناسبی که دارند، بازدهی و کاربردهای زیادی را هم دارا هستند و برای نوشتن و نت برداری اطلاعات مفید مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

با نوشتن توسط این خودکار روی هر سطح مطالب داخل حافظه این خودکارها ذخیره می‌ شوند و می ‌توان از طریق بلوتوث یا ایمیل به گوشی‌ های همراه انتقال داد و حتی آن را sms کرد. حتی می ‌توان مطالب ذخیره شده را روی حافظه کامپیوتر هم بارگذاری و ذخیره کرد.

 

انواع خودکار تبلیغاتی هوشمند

 

انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند

با توجه به گسترش انواع وسایل دیجیتالی و پیشرفت تکنولوژی، خودکارهای هوشمند هم دارای تنوع زیادی شده اند. به چند نمونه از انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند اشاره می‌ کنیم که عبارت اند از:

 

۱. خودکار هوشمند Lirescrip

این نوع خودکارها هر چیزی که فرد در جلسه ‌ها یا سخنرانی‌ ها می ‌نویسد را ذخیره می ‌کند و با یک نرم‌افزار به رایانه انتقال می ‌دهد. دارای دو گیگابایت حافظه است که ۲۰۰ ساعت صدا و بیش از هزار صفحه یادداشت را در آن ذخیره می‌ کند. این خودکار نیاز به کاغذهای مخصوصی دارد که در اندازه و حتی سبک‌ های متنوع طبق نیاز تولید می شوند.

 

۲. خودکارهای  هوشمند Moleskin

این نوع قلم یا خودکار هوشمند شامل قلم و دفترچه‌هایی برای یادداشت است که دارای کاغذهای مخصوص هستند. طوری طراحی شده تا مطالب دفترچه را به دستگاه‌ های شما انتقال دهد و حتی یادداشت‌های آنالوگ شما را هم به صورت نوشته‌ های دیجیتالی نشان می دهد. می ‌توان آنها را به اشتراک گذاشته و حتی ویرایش، جستجو و سازماندهی کرد.

 

۳. خودکار هوشمند Neo N2

این هم یکی دیگر از انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند است که مطالب و نوشته ‌ها را با دوربین داخلی توسط Neo N2 به دیجیتال تبدیل می ‌کند. در آن یک پردازنده ای دو هسته‌ای به نام ARM9 طراحی شده که می ‌تواند ۱۲۰ فریم در ثانیه برای شما ضبط کند و می ‌تواند ۲۵۶ میزان فشار را هم برای شما محاسبه کند. این خودکار دارای ۹۰ مگابایت حافظه بوده و دارای یک نوک قلم از نوع D1 است که با هر بار تمام شدن جوهر می‌ توان آن را پر کرد.

 

۴. خودکارهای هوشمند New Yes

یکی دیگر از قلم‌ هایی که لمسی بوده و دارای دوربین همراه لنز داخلی است. محیط و مکان هر چیزی را که می ‌نویسید، برای شما ترسیم می‌ کند و حتی آن را ضبط کرده و توسط بلوتوث 4.2 بی ‌سیم اطلاعات را انتقال می‌ دهد. می ‌توان با این خودکار ۸ ساعت مداوم کار کرد.

 

خودکار هوشمند تبلیغاتی

 

روش‌های جدید طراحی خودکارها

همان‌طور که انتخاب کردن نوع خودکارها مهم است، انتخاب نوع چاپ روی آن هم برای تبلیغات بسیار اهمیت دارد. برای چاپ روی انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند از دستگاه‌ های خودکار و دستی که توانایی حکاکی یا چاپ روی انواع مختلف خودکارهای تبلیغاتی را دارند، استفاده می‌ شود.

ساخت، تولید و حتی چاپ و طراحی روی خودکارهای تبلیغاتی توسط روش‌ های مطمئن، امن و کنترل شده صورت می‌ گیرد. ماشین ‌های خودکار دارای انعطاف پذیری بهتری نسبت به دیگر دستگاه ‌های چاپگر هستند. بعضی از روش ‌های طراحی و چاپ روی خودکارها عبارت ‌اند از:

 

چاپ پد PAD در انواع خودکارهای هوشمند

یک روش طراحی انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند است که از رایج‌ ترین روش‌ ها بوده و در چهار رنگ می ‌توان آن را اجرا کرد. از روش‌ های عالی برای طراحی و چاپ روی خودکارهای باریک و خودکارهای فلزی و منحنی به شمار می ‌آید. در این روش می ‌توان متن‌ های کوتاه یا آرم ‌های پیچیده را بدون از دست رفتن کیفیت طراحی کرد. از این روش برای چاپ روی انواع سطح‌ های محدب، معقر و ناهموار می ‌توان استفاده کرد.

 

چاپ اسکرین یا صفحه ‌ای

این روش هم مانند روش پد بسیار رایج بوده و در آن از شابلون‌ هایی دارای طرح‌ های مختلف هستند، برای چاپ و بعد انتقال دادن آن طرح روی پارچه توری استفاده می ‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که رنگ ‌ها از قسمت‌ های مورد نظر پخش نمی‌ شوند. این نوع چاپ هم در چهار رنگ اجرا می ‌شود و مزیت این نوع چاپ این است که روی کل خودکار می ‌توان طراحی یا چاپ را انجام داد. برای چاپ‌ هایی که دارای حجم زیادی هستند هم مناسب است.

 

چاپ دیجیتال در انواع خودکارهای هوشمند

برای طراحی و چاپ روی انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند از طریق دیجیتال به پرینترهای تخت دیجیتالی نیاز است. این روش چاپ شبیه چاپگر رنگی انجام می ‌شود و اطلاعات در مورد چاپ از طریق دیجیتال یا رایانه انتقال پیدا می‌ کند.

این نوع چاپ برای طراحی آرم و تصویر بسیار مناسب بوده و معمولا در آن از رنگ ‌های CMYK استفاده می ‌شود و مناسب خودکارهایی است که دارای ضخامت هستند. از مزیت‌ های این دستگاه ‌های چاپ این است که فقط برای یک بار تنظیم می‌ شوند و دارای محدودیت است؛ زیرا به چاپگر تخت نیاز دارد. انواع خودکارها هم اغلب استوانه ‌ای شکل هستند و میزان چاپ کمتر یا غیر ممکن است.

 

چاپ فویل

از فناوری‌ های شگفت انگیز چاپ به شمار می آید که این چاپ بسیار براق بوده و این روش چاپ برای فویل ‌های طلا یا نقره استفاده می‌ شود که برای طراحی و چاپ به چندین رنگ یا جوهر خاصی نیاز نیست. برای انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند که بدنه یا حتی تزیینات طلا دارند، از فویل طلا استفاده می‌ شود.

در چاپ با این روش باید ابتدا بدنه خودکارها یکنواخت بوده تا غلتک که به شکل استوانه است با روی آنها تماس پیدا کند. طرح‌ های این نوع چاپ مات نمی ‌شود؛ زیرا در دمای بالا چاپ فویل انجام می ‌شود. این روش چاپ بسیار لوکس است و هزینه آن بالاتر از چاپ ‌های اسکرین یا پد نیست.

 

چاپ لیزر یا حکاکی در انواع خودکارهای هوشمند

برای طراحی‌ یا حکاکی روی خودکار از لیزر استفاده می ‌شود و یک طراحی که از قبل مشخص شده را روی سطح خودکارها حک می‌ کنند. لیزر دو نوع روش حکاکی دارد. لیزر YAG و لیزر CO2 که استفاده از هر کدام به نوع سطح محصول بستگی دارد. یعنی لیزر  CO2برای انواع خودکارهای فلزی که دارای سطح رنگی هستند، استفاده می‌ شود که بیشتر در برابر شرایط محیطی سخت یا ضربه قرار می ‌گیرند. این روش چاپ همیشگی و دائمی بوده و به سرعت و دقت فراوان انجام می‌ شود.

 

کلام پایانی

قلم‌ ها یا انواع خودکارهای تبلیغاتی هوشمند یک هدیه تبلیغاتی پیشرفته هستند کهدارای دکمه on هستند که با فشار آن شروع به ضبط صدا می‌ کنند. برای اینکه بتوان مطالب، یادداشت‌ ها و صداهای ضبط شده را به کامپیوتر یا لپ تاپ انتقال داد، باید آن را در جعبه قرار داده و به دستگاه خود متصل کنید تا اطلاعات را منتقل کند. امید است اینم قاله از وبسایت جوپنزا برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *