کدام جنس کیف تبلیغاتی برای هدیه دادن مناسب است؟ +انواع جنس

انواع جنس کیف تبلیغاتی

اگر قصد دارید به عنوان یک کارفرما به مشتریان و مجموعه خود کیف هدیه دهید لازم است به انواع جنس کیف تبلیغاتی و قیمت و کاربرد آن ها آشنا شوید. همانطور که میدانید به روزهای پایانی سال 1402 نزدیک شده ایم و خب این بدان معناست که در این زمان دادن هدیه تبلیغاتی به مشتریان و کارکنان نیز امری ضروری است. مرسوم است که با فرارسیدن سال نو افراد به بزرگ خانواده به فرزندان و افراد کوچکتر هدیه دهند و این آیین سنتی ما ایرانیان است. تا جایی که این آیین پایش به کسب و کارها و بیزینس ها نیز باز شده است. یعنی طی آن مدیر یک بیزینس یا شرکت موظف است یک سری هدیه به کارکنان و مشتریان خود هدیه دهد. این هدیه میتواند به صورت یک کالا، پول نقد و هر دو باشد که بسته به تصمیم کارفرما صورت میگیرد.

هدیه تبلیغاتی

در بخش های بعدی به انواع جنس کیف تبلیغاتی می پردازیم. اما همانطور که گفته شد با فرارسیدن سال نو هدیه دادن از طرف افراد بزرگ تر آغاز شده است. بزرگ یک خانواده، بزرگ یک مجموعه و حتی بزرگ یک کشور میتواند در این شرایط هدایای ویژه و خاصی را برای کوچکتر ها در نظر بگیرد. اما بحث ما در اینجا بحث هدیه تبلیغاتی در بیزینس است. هدیه تبلیغاتی می تواند یک انتخاب مناسب برای عیدی کارکنان و مشتریان باشد چرا که در این شرایط میتوان با یک تیر دو نشان زد. به طوری که شما یک سری محصولات را بالوگوی کسب و کار خود تهیه می کنید و آن را مشتریانتان و کارکنان خود عیدی می دهید. با این کار نه تنها با یک هدیه مشتری و افراد مجموعه خود را خوشحال کرده اید و عیدی آن ها را پرداخت کرده اید، بلکه توانسته اید تبلیغات خود را به شکل گسترده ای انجام دهید.

کیف تبلیغاتی عیدانه سال 1403

در قسمت بعدی مقاله انواع جنس کیف تبلیغاتی شرح داده خواهد شد. اما در اینجا بهتر است یک سری پیش زمینه از نوروز 1403 و کیف تبلیغاتی داشته باشیم گاهی برخی کافرماها در کنار هدیه تبلیغاتی مبلغی را نیز به عنوان هدیه در نظر می گیرند که خب این تماما بسته به خواست کارفرما و قوانین است. اما اگر میخواهید هدیه تبلیغاتی تهیه کنید پیشنهاد ما به شما یک محصول همه فن حریف و کاربردی است. محصولی که فارغ از هر سن و جنسیتی برای تمامی افراد کاربرد داشته باشد و بتواند همه افراد را خوشحال کند. در همین راستا میتوان به کیف تبلیغاتی اشاره کرد. کیف ها دارای انواع مختلفی هستند که در برای همه افراد جامعه با هر سلیقه ای مناسب هستند. از این رو این محصول میتواند یک انتخاب مناسب و هوشمندانه برای تبلیغات باشد. مثلا کیف های مردانه برای مشتریان و کارمندان آقا، کیف های زنانه برای کارمندان و مشتریان خانم میتواند یک هدیه بسیار مناسب باشد.

انواع جنس کیف تبلیغاتی

انواع جنس کیف تبلیغاتی

انواع جنس کیف تبلیغاتی با مدل ها و طرح های مختلف قابل سفارش هستند و شما عزیزان می توانید بسته به بودجه و سن و جنس مشتریانتان این محصول را تهیه کنید. اما کیف های دارای جنس های مختلفی هستند که در این بخش بدان اشاره می شود.

  • کیف پارچه ای: پارچه یکی از اولین و ابتدایی ترین متریال برای ساخت کیف بوده است. به طوریکه در بازار میتوان کیف های پارچه ای را به وفور یافت و از آن ها برای هدیه دادن و استفاده شخصی تهیه کرد.
  • کیف چرم: کیف های چرم از مرغوب ترین انواع کیف ها هستند. این نوع کیف ها از هر نظر مرغوب هستند و میتوان انواع کیف های چرم را در بازار یافت و به عنوان هدیه و استفاده شخصی خریداری کرد.
  • کیف چرم مصنوعی: بیشترین کیفی که در بازار موجود است کیف های چرم مصنوعی هستند. این قبیل کیف ها به دلیل قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول جر پرطرفدار ترین کیف ها محسوب میشوند و میتوانند انتخاب بسیار مناسبی برای تبلیغات باشند.
  • کیف های پلاستیکی: معمولا چمدان ها و کیف های مسافرتی را از جنس پلاستیک میسازند.

چه کیفی برای هدیه دادن مناسب است؟

حال با انواع جنس کیف تبلیغاتی آشنا شدیم لازم است بدانیم کدام کیف ها برای هدیه دادن مناسب هستند. درواقع نمیتوان هیچ یک از کیف ها را به طور صددرصدی برای هدیه دادن مجاز کرد. چرا که هر نوع کیف دارای ویژگی های مخصوص به خود است که استفاده از آن در شرایط مختلف میتواند مناسب یا نامناسب باشد. برای مثال اگر میخواهید به همکاران، مشتریان خاص و یا افراد مجموعه خود هدیه دهید دادن کیف ها و ساک های پارچه ای کار درستی نیست. چرا که این کیف ها از نظر قیمت و زیبایی حرفی برای گفتن ندارند. در این شرایط استفاده از کیف های چرم مصنوعی یا چرم طبیعی انتخاب بهتری است. یا اگر میخواهید به یکی از همکاران ویژه خود هدیه بدهید کیف های چرم طبیعی یک هدیه لوکس تر و مناسب تری است. بنابراین دقت به این مسائل هم بسیار مهم و الزامی است.

انواع کیف تبلیغاتی

خب تا اینجا به طور کامل با انواع جنس کیف تبلیغاتی و کاربرد آن ها آشنا شدیم. در این بخش به انواع کیف های تبلیغاتی می پردزایم:

  • کیف دستی: کیف دستی یکی از محبوب ترین کیف ها برای خانم ها محسوب میشود. چرا که خانم ها معمولا به طور روزانه از یک کیف دستی برای نگهداری و حمل لوازم مورد نیاز خود استفاده می کنند.
  • کیف پول مردانه یا زنانه: یکی دیگر از محبوب ترین انواع کیف ها، کیف پول است. به طوری که شما شاهد وجود انواع مختلفی از کیف پول های مردانه و زنانه در بازار هستید.
  • کوله پستی مردانه و زنانه: کوله پشتی یکی دیگر از کیف هایی که است که در بین جوانان و نوجوانان بسیار محبوب است. از این وسیله برای رفتن به مدرسه، دانشگاه و محل کار استفاده می شود.
  • چمدان و کیف های مسافرتی: این محصول نیز همانطور که از نامشان پیداست برای مسافرت استفاده می شوند.

سخن آخر

خب امیدواریم از مطالب موجود در مقاله انواع جنس کیف تبلیغاتی لذت برده باشید و از آن در جهت پیشبرد تبلیغات و جذب مشتری استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *