انواع تجهیزات غرفه نمایشگاهی + اهمیت آنها در جذب افراد به غرفه نمایشگاه

انواع تجهیزات غرفه نمایشگاهی

در این مقاله به انواع تجهیزات غرفه نمایشگاهی خواهیم پرداخت. بدون شک هر غرفه نمایشگاهی برای آنکه بتواند توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند نیازمند یک سری تجهیزات است. غرفه ها معمولا به منظور معرفی محصولات و خدمات برپا میشوند. بنابراین هرچقدر یک غرفه از هر نظر مجهز و زیبا و کارآمد باشد بدون شک تاثیر بیشتری در جذب مشتریات خواهد داشا‌ مکان مناسب، گرافیک بالا، رنگ های خیره کننده و تبلیغات موثر میتواند یک غرفه را از هر نظر جذاب کند و توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند. در غرفه ها معمولا یک سری مشاوران و بازاریابان فعالیت میکنند تا در صورت مراجعه مشتری بتوانند خدمات ارزنده ای ارائه دهند. اما اینکه مشاوران تا چه اندازه میتوانند در این زمینه موفق عمل کنند در بخش های بعدی بدان پرداخته میشود. چنانچه اطلاعات بیشتری در این زمینه میخواهید تا انتها با ما باشید:

 

تاثیر تجهیزات غرفه نمایشگاهی

بدون شک انواع تجهیزات غرفه نمایشگاهی تاثیر بسیار زیادی در معرفی برند و کسب و کار شما دارد. همین لوازم میتوانند به خوبی تجارت و بیزینس شما را به دیگران معرفی کنند و حوضه فعالیت شما را مشخص کنند. اما چیزی که مشخص است آن است که این کار دارای چالش های بسیار زیادی است. این چالش ها به شما در ثمر رساندن کارتان کمک میکند. تهیه یک غرفه در مکان مناسب و شلوغ، تهیه تجهیزات غرفه نمایشگاهی، استخدام یک بازاریاب یا مشاور حرفه ای و کاربلد و غیره میتوانند کمک بسیار زیادی در پیشرفت شما داشته باشند. راه اندازی یک غرفه ملزم به رعایت یک سری اولویت هاست و بدون آن ها شما نمیتوانید به نتیجه دلخواه خود دست یابید. در این راستا لازم است شما به عنوان یک کارفرما با یک گروه از مشاوران طراحی گرافیک همکاری کنید تا بتوانید بهترین غرفه را با بهترین تجهیزات تهیه کنید. بدون شک با رعایت تمامی نکات غرفه داری میتوانید در میان نمایشگاه بدرخشید و نسبت به سایر غرفه ها مشتریان بیشتری را به خود جذب کنید.

 

چرا داشتن یک غرفه با تجهیزات اهمیت دارد؟

داشت یک غرفه با انواع تجهیزات غرفه نمایشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. علت این امر آن است که وقتی یک نمایشگاه برپا میشود تمامی بیزینس ها به منظور تبلیغات و معرفی کسب و کار خود یک غرفه را اجاره میکنند. بدون شک تمامی غرفه ها از همه تلاش خود برای معرفی محصولاتشان استفاده میکنند. از بازاریابان کمک میگیرند و تمامی تجهیزات مورد نیاز را تهیه میکنند. درواقع در نمایشگاه ها هرچقدر شما از تجهیزات و ابزار بیشتری برای تبلیغات استفاده کنید موفق تر خواهید بود. اگر بیزینس ها از مدت ها قبل برای نمایشگاه خود را آماده میکنند. لوازم مورد نیاز را تهیه میکنند و یک مشاور بازاریاب و یک تیم گرافیست حرفه ای را برای خود در نظر میگیرند. ایده های مختلف را از افراد متخصص دریافت میکنند و در هنگام برپایی غرفه آن ها را پیاده سازی میکنند. در نگاه اول شاید تمامی این اقدامات مهم نباشند اما لازم است بدانید که اگر میخواهید مشتری بیشتری به خود جذب کنید تبلیغات حرف اول را میزند. پس این اقدامات را دست کم نگیرید و برای یک بار هم که شده این روش ها را امتحان کنید.

 

مزایای تجهیزات غرفه نمایشگاهی

 

شرکت در نمایشگاه چه مزایایی دارد؟

بدون شک شرکت در نمایشگاه و تهیه انواع تجهیزات غرفه نمایشگاهی میتواند باعث پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر شما باشد. امروزه تبلیغات موثر و تخصصی میتواند باعث سودآوری بسیار زیادی باشد. درواقع دنیای امروز، دنیای رقابت است. پس چنانچه میخواهید از این رقابت ها پیروزمندانه خارج شوید باید تلاش کنید، تبلیغات و مفید و موثر انجام دهید و در این راستا هزینه کافی پرداخت کنید. در غیر اینصورت از میدان رقابت ها شکست خورده خارج خواهید شد. پس اگر بدانید چگونه و از چه روشی سرمایه گذاری کنید بدوت شک نتیجه آن را دریافت خواهید کرد. پس در اولین اقدام یک میز تشکیل تهیه کنید و برای یک رقابت سنگین آماده شوید.

 

چگونه لوازم مورد نیاز غرفه رو تهیه کنیم؟

اول از هرکاری لازم است لیستی از انواع تجهیزات غرفه نمایشگاهی تهیه نمایید. سپس بر اساس نیاز خود و مشتری برخی یا تعدادی از آن ها را در اولویت کار قرار داده و تهیه نمایید. در همین راستا لازم است لیست مورد نظر را بر اساس بودجه تان اولویت بندی کنید. از برندها و مارک های ارزان تر خرید کنید و محصولات موثر در تبلیغات را انتخاب و خریداری نمایید.  اما اگر نمیدانید باید چه محصولاتی تهیه کنید در ادامه به معرفی آن ها میپردازیم. پس با ما باشید:

 

انواع تجهیزات غرفه نمایشگاهی

در این بخش از مقاله به انواع تجهیزات غرفه نمایشگاهی میپردازیم:

 • میزو صندلی شیک با میلمان راحت و زیبا برای نشستن
 • محصولاتی نظیر جاکارتی، جاکاتالوگی ، استند پاپ آپ و استند رول آپ
 • وسایل رفاهی برای پرسنل و مشتریان مانند: کولر، آب سردکن، قهوه ساز، یخچال و غیره
 • لوازم دیگری نظیر تلویزیون و حتی لوازم صوتی برای پلی کردن آهنگ
 • فوم بردی با ضخامت ۵ تا ۱۰ میلی متر
 • استند بروشور
 • استند ایکس
 • رومیزی
 • پوستر، بروشور، کارت ویزیت و غیره
 • پرچم رومیزی تبلیغاتی و انواع دیگر پرچم
 • نمونه محصول یا خدمات

و غیره

 

اقدامات دیگر برای جذب مشتری در نمایشگاه ها

تا اینجا با انواع تجهیزات غرفه نمایشگاهی و کاربرد آن ها آشنا شدیم. اما لازم است بدانید که از روش های دیگری نظیر تهیه گیفت های تبلیغاتی نیز میتوانید استفاده کنید. یعنی شما عزیزان در نمایشگاه ها میتوانید یک  سری گیفت تبلیغاتی نظیر جاکارتی، بادکنک، جاکارتی و غیره تهیه کنید و به بازدید کنندگان هدیه دهید. همچنین گیفت های خوراکی نظیر شکلات و شیرینی میتواند برای بازدیدکنندگان جذاب و با یاد ماندنی باشد. پس از این موارد نیز غافل نشوید.

 

سخن آخر

امید است تا اینجا با مزایای تجهیزات نمایشگاهی و کاربرد آن ها آشنا شده باشید و این مطلب از وبسایت هدایای تبلیغاتی جوپنزا برای شما عزیزان مفید بوده باشد. بدون شک هر موفقیتی ملزم به تلاش و صرفه هزینه و وقت بسیار زیادی است. در غیر اینصورت هیچ موفقیتی شکل نخواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *