کاربرد استند رومیزی و تاثیر آن در تبلیغات!

استند رومیزی

استند رومیزی یک سازه تبلیغاتی بوده که شرکت ها از آن در شرایط مختلف استفاده میکنند. استند ها دارای انواع مختلفی از جمله نمایشگاهی، فروشگاهی و استند تبلیغاتی هستند. هریک از انواع این استند ها در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. درواقع استند یکی از راه های ارزان و اقتصادی تبلیغاتی بوده که بسیاری از شرکت ها از آن استفاده میکنند. بنابراین ما تصمیم گرفتیم در این مقاله قدری تخصصی تر به مسئله استند بپروازیم تا شما عزیزان بتوانید در کنار سایر روش های تبلیغاتی مانند هدایای تبلیغاتی خود از این روش نیز بهره کافی را داشته باشید. پس چنانچه در مسیر رشد هستید و میخواهید کسب و کارتان را رونق بخشید این مطالب را از دست ندهید. امید است با مطالعه این مطالب بتوانید در مسیر رشد و توسعه کسب و کارتان قدمی مفید بردارید.

 

نحوه استفاده از استند رومیزی

استند تبلیغاتی سازه ای است که در محیط های مختلف به منظور جذب مشتری قرار داده میشود. استند رومیزی تبلیغاتی معمولا در نمایشگاه ها برروی میز کار افراد قرار میگیرد. بازدیدکنندگان میتوانند با مطالعه مطالب روی استند به یک دید کلی از کسب و کار یک شرکت دست یابند. برخی استند ها نیز در فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند. برخی دیگر در هتل ها و کنفرانس های مختلف. شکل ظاهری هریک از این استند ها با دیگری قدری متفاوت است. اما در نهایت هدف تولید این سازه تبلیغات و جذب مشتری است. اگرچه روش های بسیاری برای تبلیغات وجود دارد اما شما میتوانید از استند ها در کنار سایر روش های تبلیغاتیتان استفاده کنید تا بهترین نتیجه را از تبلیغات استفاده کنید.

 

کاربرد های مختلف استند تبلیغاتی

استند رومیزی در محیط ها و فضاهای داخلی و محیط ها و فضاهای خارجی کاربرد بسیار زیادی دارد. یعنی شما میتوانید از این سازه در خارج محیط کاریتان و یا داخل محیط استفاده کنید. همچنین میتوان از دو طرف استند برای نوشتن و حک لوگو و غیره استفاده کرد. استند ها در طرح ها و رنگ های مختلف و با کمترین هزینه تولید میشوند. بنابراین از هر جهت صرفه اقتصادی دارند. همچنین میتوان در شرایط مختلف طراحی و گرافیک های رو استند را تغییر داد. استند ها این امکان را میدهند که شما درگیری کلامی کمتری با مشتری و مخاطب خود داشته باشید.

 

استند رومیزی

 

استند رومیزی تبلیغاتی چیست؟

استند رومیزی همانطور که از نامش پیداست روی میز قرار داده میشود. معمولا برروی آن لوگو و نام تجاری شرکت حک شده است. شعارهای تبلیغاتی و گاها شماره تلفن غیره نیز برروی این استند ها وجود دارند. معمولا استند ها طوری طراحی میشوند که خیلی زود مورد توجه مخاطب قرار میگیرند و مشتریان را به خود جذب میکنند. اما هر استندی همینقدر حرفه ای عمل نمیکند. بنابراین در بخش بعدی مقاله از مزایای یک استند تبلیغاتی حرفه ای صحبت خواهیم کرد.  پس اگر شماهم میخواهید یک استند کاملا حرفه ای و موثر در زمینه تبلیغات داشته باشید مطالب بعدی را از دست ندهید.

 

مزیت های استند رومیزی تبلیغاتی

در این بخش از مقاله به معرفی برخی از مزیت های استند رومیزی میپردازیم:

  • استند ها را میتوان در فضای خارجی و داخلی مورد استفاده قرار داد.
  • استندهای تبلیغاتی به شدت در معرض دید عموم قرار میگیرند. بنابراین بسیار کاربردی و تاثیر گذار هستند.
  • سبک بودن این سازه در کنار زیبایی فوق العاده آن میتواند در تبلیغات موثر باشد.
  • برای تبلیغ و معرفی محصول استند یک گزینه بسیار مناسب محسوب میشود.
  • مقرون به صرفه بودن و تاثیر بسیار زیاد این سازه در تبلیغات باعث محبوبیت هرچه بیشتر آن شده است.
  • حمل و نقل آسان و امکان استفاده از آن در تمامی امکان نیز یکی از ویژگی های مثبت استند به حساب می آید.
  • امکان تنظیم ارتفاع این محصول وجود دارد.

استند نمایشگاهی تبلیغاتی

استند رومیزی تبلیغاتی نمایشگاهی یک سازه بسیار مهم در نمایشگاه ها با منظور ارائه و معرفی کالا و خدمات استفاده میشود. این مدل استند ها در عین کوچکی تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارند‌. از طرفی قیمت پایین این محصول در کنار تبلیغات گسترده میتواند نیاز یک شرکت را از تبلیغات تا حدودی رفع کند. این نوع استند ها قابلیت حمل و نقل بسیار آسانی دارند و میتوان به راحتی از یک غرفه به غرفه دیگر آن را جا به جا کرد. همچنین استند ها دارای کیف های مخصوص نگهداری هستند که حمل و نقل راحت آن را چند برابر افزایش میدهد.

 

آیا استند رومیزی تبلیغاتی به تنهایی موثر است؟

پیشنهاد ما این است که در کنار استفاده از استند تبلیغاتی از روش های تبلیغاتی دیگری نظیر طراحی بروشور، بنر، کاتالوگ، تبلیغات رسانه ای و غیره نیز استفاده شود. بدیهی است که یک استند به تنهایی نمیتواند شما را به هدف نهاییتان از موفقیت برساند. بنابراین سعی کنید چند روش تبلیغاتی را انتخاب کنید و از همه آن ها برای رسیدن به رشد خود استفاده نمایید. اما چنانچه خودتان در زمینه تبلیغات تخصص خاصی ندارید میتوانید از یک متخصص بازاریاب کمک بگیرید. متخصصین این زمینه با در نظر گرفتن شغل و خدمات شما، بودجه و شرایط مختلف میتوانند چند روش موثر در تبلیغات را به شما معرفی کنند.

 

سخن آخر

امیدواریم از این مطالب استفاده کافی را برده باشید. درواقع استند رومیزی تبلیغاتی و سایر روش های تبلیغاتی همگی تاثیر بسزایی در جذب مخاطب دارند. اما شما باید بدانید در چه شرایطی و چگونه از این ابزارهای تبلیغاتی استفاده کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *