آفتابگیر ماشین یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک

آفتابگیر ماشین

یکی از کارهایی که توسط شرکتهای چاپ و شرکت‌های تولید کننده هدایای تبلیغاتی انجام می‌شود، تولید آفتابگیر ماشین یک بیلبورد تبلیغاتی است که هم در بحث تبلیغات و هم در بحث محافظت از وسایل داخل خودرو کاربرد دارد. این آفتاب گیرها وسایلی کاربردی هستند که تقریبا در همه خودروها و در همه فضاها قابل استفاده است. یک شخص می‌تواند با توجه به محل تابش آفتاب، از آفتابگیر خودرو در شیشه‌ های جلوی، شیشه‌ های کناری یا شیشه‌های عقب استفاده کند.

کاربرد اول این آفتابگیر ها، جلوگیری از ورود مستقیم نور خورشید است. اما نکته جالبی که در مورد این ابزارها وجود دارد این است که امکان چاپ بر روی آفتابگیر خودرو فراهم است و این بهترین فرصت ممکن را برای تیم‌ های تبلیغاتی و تیم‌ های بازاریابی فراهم آورده است.

انواع آفتابگیر ماشین

دسته بندی آفتابگیرهای خودرو ممکن است بر اساس معیارهای مختلفی انجام گیرد. این معیارها به سفارش مشتری و همچنین به میزان مصرف آفتاب گیرها در سطح جامعه بستگی دارد. در جریان تولید آفتابگیر تبلیغاتی مشخص می‌شود که نوع آفتاب گیر به چه صورت باشد و در چه حوزه‌هایی کاربرد دارد.

انواع آفتابگیر ماشین را در دسته‌های زیر قرار می‌دهیم:

  • دسته بندی بر اساس نوع و ابعاد خودرو

در این حالت مشخص می‌شود که آفتاب گیر مورد نظر در مورد چه خودروهایی و چه ابعادی استفاده می‌شود. اگرچه آفتابگیر ها منعطف هستند و می‌توان از آنها به صورت مشترک در خودروها استفاده کرد، اما شرکت‌های سازنده سعی می‌کند که برای هر خودرو، یک آفتابگیر مخصوص داشته باشند.

  • دسته بندی بر اساس محل نصب آفتابگیر

یک آفتابگیر ماشین ممکن است در شیشه عقب و شیشه جلو یا در شیشه بغل خودرو نصب شود. پس در فرآیند تولید آفتابگیر ماشین معمولاً سعی می‌کنند که آفتاب‌گیرها را به صورت یک دسته شامل آفتابگیر داخل خودرو، آفتابگیر عقب خودرو و آفتابگیر شیشه بغل آماده کنند.

  • دسته بندی بر اساس طرح آفتاب گیر

تولید آفتابگیر خودرو ممکن است به صورت یک پوشش پیوسته و یکپارچه باشد یا ممکن است طرح‌های مختلفی به آن داده شود. یکی از نمونه‌های معروف این آفتابگیر ها، آفتابگیر عینکی است که در بسیاری از خودروها قابل استفاده است.

تولید آفتابگیر ماشین

آفتابگیر خودرو به صورت یک لایه پوششی یکپارچه برای جلوگیری از ورود مستقیم نور خورشید تعریف می‌شود. پس این آفتابگیر ممکن است به صورت یک پارچه مشکی یا یک پارچه رنگی صاف باشد که امکان چاپ هر نوشته‌ای بر روی آن وجود دارد. بازاریابان و تیم‌های تبلیغاتی به دنبال فضاهایی هستند که معرض دید بیشتر افراد جامعه قرار داشته باشند و به مانند یک بیلبورد تبلیغاتی کوچک عمل کند.

یک آفتابگیر خودرو به مانند یک تخته سیاه یا تخته‌ای رنگی است که فضای آن برای چاپ هر نوشته‌ای مهیا است. اینجاست که فرایند تبلیغات و استفاده از آفتابگیر به عنوان هدیه تبلیغاتی خود را نشان می‌دهد. در وهله اول، شرکت تولید کننده آفتابگیر می‌تواند اسم و برند خود را بر روی آن چاپ کند و به نوعی به دنبال بازاریابی برای کسب و کار خود باشد.

اما جالب است بدانید که تولید آفتابگیر ماشین تبلیغاتی در چند سال اخیر بیشتر رواج یافته است و حتی در قالب به هدایای تبلیغاتی به افراد مختلف داده می‌شوند. برای استفاده از این آفتابگیر ها، بازاریابان به شرکت‌های چاپ سفارش می‌دهند که یک برند یا الگوی خاص بر روی چند آفتابگیر ماشین چاپ شود و آنها را در قالب برنامه‌های بازاریابی خود، به مشتریان بالقوه اهدا می‌کنند.

بنابراین آنها مطمئن هستند که مشتریان از این ابزارها استفاده می‌کنند و تبلیغات آنها نیز در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌گیرد.با این تفاسیر، یک تولید کننده آفتابگیر ماشین تبلیغاتی می‌تواند خود را در جریان بازاریابی و تبلیغات یک شرکت قرار دهد و محصولات خود را به راحتی بفروشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *