آفتابگیر تبلیغاتی خودرو ارزان

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو ارزان یکی از بهترین و در معرض دید ترین انواع هدایای تبلیغاتی است که علاوه بر طول عمر و و ماندگاری بالایشان در بهترین مکان یعنی برروی اتومبیل نصب می شود و در تمامی مکانهای عمومی نام برند و لوگوی شما را به نمایش می گذارد. آفتابگیرهای تبلیغاتی ماشین که پشت شیشه جلو نصب می شوند در اصل یک تابلوی تبلیغاتی به اندازه شیشه اتومبیل را به رایگان و در هر نقطه ای برای شما به وجود می آورد.

آفتابگیرهای خودرو یکی‌ از شایسته ترین و در معرض دیدترین اشکال هدایای تبلیغاتی می‌باشند که علاوه بر ارتفاع قدمت و ماندگاری بالایشان در شایسته ترین مکان یعنی بر روی ماشین نصب شده و در کلیه مکانهای همگانی اسم مارک و لوگوی شما‌ روی آفتابگیر تبلیغاتی خودرو چاپ می شود و به نمایش در میاورند. آفتابگیرهای تبلیغاتی ماشین که پشت شیشه جلو نصب میشوند اساسا یک تابلوی تبلیغاتی به میزان اندازه شیشه خودرو می باشد و در هر مکان این امکان برای شما به وجود می‌آورند که بتوانید تبلیغات محصول و کالای خود را بر روی آن انجام دهید.

گونه های آفتابگیرهایی که بر روی شیشه های بغل نصب می‌شوند بطور دائم و مستمر و حتی‌در در زمان تکان خودرو تابلوهای تبلیغاتی همیشگی و سیاری را برای شما میسازد که با دقت به ارزش این هدایای تبلیغاتی یکی‌از اثرگذارترین و مقرون به صرفه ترین دسته تبلیغات را در میزان اثربخشی و گستردگی نمایش برای شما به ارمغان می‌آورند.

استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی خودرو ارزان چه مزایایی دارد

۱.کاربردی بودن

آفتابگیر تبلیغاتی، یک هدیه کاربردی است. هدیه‌ای نیست که مخاطب بعد از دریافت، آن را به گوشه‌ای بیاندازد و اصلا از آن استفاده نکند. هر کسی که وسیله نقلیه داشته باشد، به آفتابگیر نیاز پیدا می‌کند. بنابراین، هدیه‌ای کاربردی است که ارزش دارد برای آن هزینه کنید و این هدیه را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. برای استفاده از آن هیچ محدودیتی وجود ندارد. یعنی هر کسب و کاری که داشته باشید می‌توانید آفتابگیر را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید.

۲.ارزان بودن

آفتابگیر ماشین تبلیغاتی نسبت به بسیاری از هدایای تبلیغاتی دیگر، ارزان‌تر است. قیمت آن با توجه به کیفیت و ابعاد و نوع چاپ، تغییر می‌کند. ولی در مجموع، جزو هدایای نسبتا ارزان است که می‌توانید در تعداد بالا برای مشتریان و مخاطبان خود تهیه کنید.

۳.قابلیت چاپ طرح مورد نظر

مهم‌ترین ویژگی آفتابگیر تبلیغاتی این است که می‌توانید طرح مورد نظر، لوگو و نام برند خود را در سطح نسبتا وسیعی چاپ کنید. فضای کافی و وسیعی برای تبلیغات دارید. البته باید در نظر بگیرید که این فضای بزرگ به این معنا نیست که باید از طرح‌های شلوغ و پیچیده استفاده کنید. طرح‌های چاپ شده روی آفتابگیرهای تبلیغاتی معمولا ساده است. اگر می‌خواهید هدیه تبلیغاتی شما واقعا نظر همه مخاطبان را جلب کند، باید سعی کنید طرحی خلاقانه و در عین حال ساده، برای آن طراحی کنید

۴.گستردگی تبلیغات

آفتابگیر تبلیغاتی درست مثل یک بیلبورد است که در سطح شهر می‌چرخد. چه فرصتی بهتر از این که تبلیغات خود را در معرض دید هزاران رهگذر قرار دهید. بعضی از هدایای تبلیغاتی فقط در دست دریافت‌کننده‌ها باقی می‌مانند ولی آفتابگیر تبلیغاتی هدیه‌ای است که در کوچه و خیابان و سفر، در معرض دید هزاران نفر قرار می‌گیرد. به خصوص اگر طرحی خلاقانه  و متفاوت داشته باشد، به راحتی نظر هزاران نفر را جلب می‌کند.

۵.مناسب برای همه اقشار و همه کسب و کارها

همه کسب‌ و کارها می‌توانند از آفتابگیر به عنوان ابزار تبلیغات خود استفاده کنند. استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی مخصوص کسب و کار خاصی نیست. با توجه به اینکه اقشار مختلفی از آن استفاده می‌کنند، برای تبلیغ بسیاری از کسب و کارها مناسب است.

۶.استفاده طولانی مدت

آفتابگیر تبلیغاتی برای مدت طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به خصوص اگر کیفیت خوبی داشته باشد تا سال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و این یعنی تبلیغات شما برای چند سال در معرض دید عموم مردم قرار می‌گیرد. نسبت به بسیاری از هدایای تبلیغاتی، کاربرد طولانی‌تری دارد و موقتی نیست. در انتخاب کیفیت آفتابگیر مورد نظر دقت کنید تا محصولی مرغوب‌تر و ماندگارتر در اختیار مخاطبان خود بگذارید. هر چه هدیه باکیفیت‌تری تهیه کنید، تاثیر بهتری در ذهن مخاطب خود می‌گذارید.

۷.تنوع مدل و رنگ

آفتابگیر تبلیغاتی با وجود اینکه ظاهری ساده دارد ولی انواع مختلفی از آن تولید شده است. مثلا آفتابگیر مخصوص شیشه عقب خودرو یا آفتابگیر مخصوص شیشه‌های کناری. علاوه بر مدل و ابعاد، این هدیه تبلیغاتی از نظر رنگ نیز تنوع قابل قبولی دارد. می‌توانید با توجه به رنگ سازمانی برند خود، رنگ مناسب آن را سفارش دهید. معمولا برای تهیه آفتابگیر تبلیغاتی ، رنگ‌هایی را در نظر می‌گیرند که جلوه‌ بیشتری دارد و توجه بیشتری را جلب می کند. مثلا رنگ‌های تند و شاد.
آفتابگیر تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی پرفروش و تاثیرگذار است. اگر دنبال هدیه مناسب می‌گردید، حتما این مورد را در نظر بگیرید. در نهایت، با در نظر گرفتن همه نکات و همینطور بودجه‌ای که برنامه‌ریزی کرده‌اید، بهترین هدیه را برای معرفی کسب و کار خود، تهیه کنید.

آفتابگیر تبلیغاتی ماشین چیست

آفتابگیر تبلیغاتی از بعد تبلیغات دید بسیار بالایی دارد این هدیه به لحاظ سایز و محل نصب دارای کاربرد و بازده تبلیغاتی بالایی می باشد زیرا بر روی شیشه ی ماشین نصب می شود و بصورت یک بیلبورد تبلیغاتی عمل کرده و باعث می شود برند شما در دید همگان قرار گیرد. افتابگیر نوعی تبلیغاتی است با دید زیاد وسعت چاپ زیاد در صدر هدایای تبلیغاتی جای دارد.

افتابگیر از نوع واتر زد اب بوده وبصورت دست انجام میگیرد ، چاپ ان بصورت سنتی،چاپ سیلک انجام میشود،افتابگیر اتومبیل در رنگهای متنوع به مشتریان عرضه میشود. افتابگیر خودرو،این کالا بارنگ ، لوگو و طرح دلخواه شما تهیه وبرای تمامی مشاغل استفاده میگردد، افتابگیر اتومبیل از تابیدن مستقیم نور خورشید به داخل اتومبیل جلوگیری میکند. اگر زمانی از شما سوال شد که کدام هدایای تبلیغاتی بیشترین بازدید را برای عموم دارد و لوگو شما در روی آن بیشترین جلوه را دارد، باید به او آفتابگیر ماشین تبلیغاتی پیشنهاد کنید . چاپ آفتابگیر ماشین  به گونه ای انجام می شود که لوگوی شما در روی آن قرار میگیرد و افتابگیر دقیقا شیشه جلوی ماشین قرار گرفته و به شما کمک میکند که تبلیغات پر بازدید را به راحتی انجام  دهید.

چه زمانی بیشتر از آفتابگیر تبلیغاتی استفاده میشود

استفاده از آفتابگیر اتومبیل تبلیغاتی در بین مشتریان در ماه های اولیه سال و اغلب در تابستان بیشتر رواج پیدا می کند. شما می توانید از آفتابگیر تبلیغاتی نسبت به نوع ماشین خود برای جلوگیری از نور خورشید که در بالاترین درجه گرما در تابستان است، استفاده کنید. آفتابگیر تبلیغاتی ماشین و چاپ لوگو رو آفتابگیر ماشین یکی از راه های جلب توجه مخاطبان و بازار هدف کسب و کار ها می باشد و این کسب و کارها با دیدن این آفتابگیر تبلیغاتی متوجه آن کسب و کار و تبلیغ آن بر روی ماشین خود خواهند شد.

جنس آفتابگیر تبلیغاتی از چیست

جنس آفتابگیر تبلیغاتی خودرو ارزان از جنس مواد پلاستیک یا مواد شمعی ساخته شده و اغلب دارای ضخامت ۳ میلیمتری می باشد. این ضخامت اغلب باعث می شود که مقاومت بسیار زیادی در مقابل نور خورشید از خود بروز دهند . جنس شمعی این آفتابگیر اتومبیل تبلیغاتی نه تنها جلوی آفتاب مقاوم بوده بلکه در هر شرایط جوی می تواند بهترین محافظ برای شیشه ماشین شما باشد. فنر مقاوم هم در ساخت آفتابگیر تبلیغاتی باعث انعطاف این افتابگیر ها و راحت باز و بسته شدن و نصب راحت آنها بر روی ماشین می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *